OLEDtv.pl

sigg

New member
Witam
czy sklep w/w jest godny polecenia ?
pozdrawiam

Regulamin tego sklepu łamie polskie prawo. Zastrzeżenie, że do zwrotu sprzęt nie mógł być używany, że opakowanie nie może nosić śladów transportu czy potrącanie 30% ceny sprzętu za opakowanie.

Klient może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, płyty DVD, kasety MC muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. W przypadku zwrotu towaru bez opakowania fabrycznego lub jego zniszczenia firma Digital+ potrąca 30% wartości towaru na poczet zakupu opakowania oraz kosztów z tym związanych. Zwracany produkt należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto
wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. W przypadku zwrotu towaru, klient płaci za jego transport zarówno do klienta jak i z powrotem wg. pełnych stawek transportowych ponoszonych przez Digital+ . Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.). Digital+ zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów towarów odebranych osobiście w siedzibie firmy, sklepie stacjonarnym lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie.
 

kowalio1

New member
temat jeszcze nie taki stary a oferta sklepu jest nieco odmienna od innych.
Kupowałem, na razie ok, a opinie można znależć na ceneo [linku dodać nie mogę bo za mało mam postów]
opinie tam mają od 10 lat.
Jak się zepsuje i odmówią naprawy to wtedy zmienię zdanie. Na razie takiej opinii na ceneo nie widziałem.
Co do regulaminu to powyższy cytat dotyczy płyt a tego zwracać nie można ani otwierać.
 

MMD

New member
Bez reklam
Kupiłem rok temu oled 65C7 z dostawą do domu, wszystko było w jak najlepszym porządku, łącznie z ceną.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie z polskiej dystrybucji i wiążących się z tym kłopotami.
Tym bardziej, że LG Polska są tańsze i z pakietem.
 
Do góry