Uwaga Oszust szukam Denon x6200 i pma 1510ae

Bipo

Active member
Bez reklam
Zwracam się do was o pomoc.
Poszukuję oszusta, który zabrał niżej wymieniony sprzęt a nie zapłacił:
Denon AVR-X6200W oraz
Denon PMA-1510AE
Znaki szczególne to na avr jest rysa na górnej obudowie a na pilocie od wzmacniacza jest odprysk koło przycisków volume.
Na fotach widać nr.seryjne
Bardzo proszę o pomoc. Jeśli byście widzieli na jakiejkolwiek aukcji, któryś ze sprzętów bardzo proszę o info
b941d2afb1f90eb558fc1af0ac82bd06.jpg
2d669ab2ce813be7828ef3d2eb152be4.jpg
2faae3cdcca4eca05ca76b8ce0b65d2f.jpg
21d0bceb36e36d7ac4928777b51e786b.jpg
7467b4afc8a941ff052fd29b377b18a7.jpg
8ae93357e7941a8d550bc3af64b4352c.jpg
ebb521940b5244e1881f9d4e8fb3079f.jpg
72811d2e30c8209ccec3d4ff66a300cd.jpg
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Potwierdzenie przelewu przyszło tylko, kasa nie dotarła a sprzęt już został wydany.
 

KamilaKornet

New member
tak adres na słupa pewnie...nie wydaje sie towaru na postawie przelewu niezakceptowanego i moze cofnietego albo anulowanego tylko gdy kasa bedzie na koncie za pare godzin...u sprzedawcy.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
tak adres na słupa pewnie...nie wydaje sie towaru na postawie przelewu niezakceptowanego i moze cofnietego albo anulowanego tylko gdy kasa bedzie na koncie za pare godzin...u sprzedawcy.
Slup nie slup tak by sie zmaglowalo cwaniaczkow ze zaraz by sie sprzet znalazl.
A z Policja to jak zwykle. Albo nie maja pojecia co i jak albo im sie niechce.
Tyle ze jak konkret ekipa to lepiej sie spieszyc bo w Europe zaraz poleci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To sprzęt Kolegi Bali jak sądzę po wpisach w innych wątku.
Masakra. Najgorsze, że faktycznie policja pewnie nic nie zrobi.
Widać to po wpisach w innym wątku i oszustach ze sklepu internetowego.
Zresztą sam mam podobne doświadczenia. Szkoda gadać.
Sprawy są umarzane, a są takie gdzie w 100% temat do ogarnięcia.

Będę patrzył we wszystkich możliwych miejscach.
Atakować Policje, niech cisną ile wlezie złodziei. Dużo można zrobić, są ślady, nawet jeżeli jest słup.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie bylo adresu wysylkowego.

Koles bodajze z "wroclawia" zrobil niby przelew kasy w sobote. Wyslal potwierdzenie bankowe. Z racji ze w sobote i niedziele przelewy nie dochodza. Bali zgodzil sie aby znajomy kupujacego odebral towar osobiscie w niedziele. Jak sie domyslacie potwierdzenie przelewu bylo trefne.

Policja.... co oni zrobia jak tam prawie wszyscy po podstawowkach / gimnazjum / co lepszy moze szkole srednia skonczyl. Wlaczenie komputera to jest dla nich cala informatyka.

Wiem po swoich sprawach, zreszta juz opisywalem.... dasz tablice np. GKS xx6Y. Dwa znaki nie czytelne, kolesia widac na kamerach, kolor i model auta znawca dopasuje. Dla Policji namierzenie kogos takiego to rzecz niemozliwa.....

Nie wspominajac jak mi drzewo ukradli wskazalem gdzie to drzewo sie znajduje bo wkoncu sam znalazlem a banda debili w niebieskich mundurkach do mnie ze trzeba to udowodnic.... to ciezko nawet przesluchac skad patologia ma tyle drzewa...

Oni sie nadaja jedynie fo wlepiania mandatow za papierosy na przystankach autobusowych.



Ps.

Macie, tak to dziala:

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/inform...szustwa-na-aukcjach-internetowych,245609.html

Wczoraj jednego zlapali :) Mam cicha nadzieje zeby to byl kupiec Baliego. :)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
To sprzęt Kolegi Bali jak sądzę po wpisach w innych wątku.
Masakra. Najgorsze, że faktycznie policja pewnie nic nie zrobi.
Widać to po wpisach w innym wątku i oszustach ze sklepu internetowego.
Zresztą sam mam podobne doświadczenia. Szkoda gadać.
Sprawy są umarzane, a są takie gdzie w 100% temat do ogarnięcia.

Będę patrzył we wszystkich możliwych miejscach.
Atakować Policje, niech cisną ile wlezie złodziei. Dużo można zrobić, są ślady, nawet jeżeli jest słup.

Nie musisz mieć racji.
Ponad rok temu kupiłem na Allegro sprzęt AGD za około 5tzł.
Gość też okazał się oszustem. Przejął konto kogoś z Allegro. Wiec wizyta na policji i Allegro oddało kasę. Ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że ani policja ani prokuratura nie olała sprawy.
Najpierw namierzyli jego prawdziwe personalia ( o czym mnie prokuratura oficjalnie informowała) ale nie można go było znaleźć. Dwa miesiące temu jednak dostałem z prokuratury pismo, że go mają i dostał zarzuty.
A łatwo w tym wypadku nie było, bo mieli tylko numer konta( założony bez danych osobowych, nawet przed tą sprawą nie wiedziałem że tak można) i numer tel ale srak-taka.
Może w moim przypadku trochę bardziej się im chciało, ale nie zmienia to faktu, że potrafią.
Nie zastanawiać się tylko jak najszybciej zgłaszać sprawę na policji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wierz mi, że bardzo chciałbym nie mieć racji.
Moje przypadki już opisywałem na forum, w sumie poszło jakieś 10tys. Wystarczyły chęci których zabrakło.
Trudno się mówi, a wydawać by się mogło banalne proste sprawy do rozwiązania, ale trzeba chcieć.
Dlatego liczę, że chociaż w przypadku Baliego ktoś z powołania szybko ogarnie temat, a że się da i potrafią to oczywiste.

Lata temu zaliczkowałem na auto 10tys., ale już podczas rozmowy stwierdziłem, że czuję przekręt, ale zaryzykuję. No i poszło. Moja wina, nie mam do nikogo pretensji.

Na pocieszenie dodam, że sam nie raz wysyłam sprzęt po potwierdzeniu.
Za każdym razem mam świadomość, że może to być wałek.
Już nie wspomnę ile to razy na forum wysyłałem w ciemno sprzęty tutejszym Kolegom chociażby na testy, także, zaufanie trzeba mieć, ale tylko w przypadku kwot po których nie będziemy zbytnie płakać w przypadku straty. Tej zasady się trzymam.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Niektórzy to by sie szacunku nauczyli dla drugiego czlowieka i do tego pisać po Polsku najlepiej.
Gościa oszukali a tu wylewanie pomyji jaka to policja zła i niedobra nic nie robią tylko mandaty. Jedni są od mandatów, inni od zabójstw, inni od wyciągania martwych dzieci z.beczek a inni od kradzieży drewna.
Ręce opadają. Lepiej nic nie robić, zamknąć sienw pokoju i snapisać na forum. Tu same inspektory gadżety to pomogą rozwikłać sprawę oszustwa jakiemuś gościowi z gdyni. Żadwn z was nawet do niego nie zadzwonił zapytać co i jak, tylko wspólczucia.
A co jeden czy drugi zrobili żeby pomóc chłopakowi ?! Nic. Pomarudzili że policja zła i nie dobra.

Co do drewna, pajacyku jak nikt nie widział kto kradł drewno, nie ma świadków, nie ma monitorungu nie ma nic, to jak udowodnisz jakiemuó Kowalskiemu że on jest złodziejem bo u niego na podwórku jest drewno?? Ktoś ma go prądem po jajach głaskać czy worek na głowe założycz, żeby ten sie przyznał ?? Bo takie myślenie widze jest. Ale szerlok holms znalazł swoje drewno i rozpoznał ze sterty że to jego. Podpisane miał.

Żenada i kilometr dna z mułem.

Jest temat oszustwa i to trzeba rozpropagować a nie żalić aie że komuś ukradli ogórki z piwnicy i zła i niedobra policja nie znalazła.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
N
Co do drewna, pajacyku jak nikt nie widział kto kradł drewno, nie ma świadków, nie ma monitorungu nie ma nic, to jak udowodnisz jakiemuó Kowalskiemu że on jest złodziejem bo u niego na podwórku jest drewno?? Ktoś ma go prądem po jajach głaskać czy worek na głowe założycz, żeby ten sie przyznał ?? Bo takie myślenie widze jest. Ale szerlok holms znalazł swoje drewno i rozpoznał ze sterty że to jego. Podpisane miał.

Żenada i kilometr dna z mułem.

Jest temat oszustwa i to trzeba rozpropagować a nie żalić aie że komuś ukradli ogórki z piwnicy i zła i niedobra policja nie znalazła.

Ty tez jesteś jakiś dziwny, wyzywasz od pajaca kolegę bo wylał trochę swojej historii.
Ruszyło Cię bo pocisnął po ludziach z Twojego światka i bardzo dobrze zrobił.
Macie w nosie prawo i robicie co chcecie, mało się słyszy o nadużyciach? Nie mówię ze każdy jest zły, zapewne są tez uczciwi gliniarze, tak czy inaczej przez jednego takiego cepa, który myślał ze na komendzie jest Panem, bujałem się po sądach przez blisko 6 lat, skończyło się uniewinnieniem dla mnie a cep do dziś chodzi bez jedynki... szkoda gadać.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie spokojnie, temat wątku ok jak coś ktoś zauważy info.. :) Niestety człowiek uczt się na błędach a teraz już się to stało i trzeba działać.
 
Do góry