Uwaga Oszust szukam Denon x6200 i pma 1510ae

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale to ty zacząłeś a nie ja, ja do ciebie nie pisze bo nie mam po co i o czym, masz problem użyj opcji ignore.

popełniłeś błąd ortograficzny to pierwsza różnica miedzy dzióbkami...a tak to nie wiem...dzióbek chyba lepiej brzmi...
dzióbkowanie po prostu jest fajne a pajacykowanie nie jest fajne ...jak chcesz moge ci dac pare wskazówek to bedziesz lubiany tak jak ja i nikt nie bedzie miał juz do ciebie pretensji...pierwszy krok juz zrobiłes,masz fajny avatar...

To nie przedszkole że mam być lubiany i nie startuje w żadnych wyborach. Mam stąd sporo osób na telefonie z którymi mam dobry kontakt, więcej z nimi gadam przez telefon jak z żoną więc w jakiś sposób się lubimy. Ba nawet z kilkoma się widziałem a z kilkoma zobaczę. Więc twoje wskazówki nie są mi potrzebne, bo dorosły z dorosłym zawsze się dogada ;P

Poza tym cytując klasyka...lubić się nie musimy ale współpracować trzeba... przede wszystkim w takich sytuacjach.
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Ale to ty zacząłeś a nie ja, ja do ciebie nie pisze bo nie mam po co i o czym, masz problem użyj opcji ignore.



To nie przedszkole że mam być lubiany i nie startuje w żadnych wyborach. Mam stąd sporo osób na telefonie z którymi mam dobry kontakt, więcej z nimi gadam przez telefon jak z żoną więc w jakiś sposób się lubimy. Ba nawet z kilkoma się widziałem a z kilkoma zobaczę. Więc twoje wskazówki nie są mi potrzebne, bo dorosły z dorosłym zawsze się dogada ;P

oczywiscie ze nie przedszkole tylko nie ma co pajacowac o jakis pajacykach i dzióbkach sprawa załtwiona i pewnie Borixon jezeli jest osoba normalna i na pewno sie znacie jakos,zlał juz temat...
po co takie pierdoły wywlekac i obserwowac kogos co napisał :) oj Caparzo Caparzo,zabili Cie we Francji i nic z tego sobie nie robisz ;)
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
z dupy wyssane taki czesty piatkowski tekst...ja z samego poznania ale chwilowo za granica na kilka miesiecy...pozniej osiade na winogradach prawdopodobnie...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
z dupy wyssane taki czesty piatkowski tekst...ja z samego poznania ale chwilowo za granica na kilka miesiecy...pozniej osiade na winogradach prawdopodobnie...

Mam teścia na Batorego, bardzo kumaty w sprzętach z masa doświadczeń.

Jak będziesz na pyrach odezwij się. Umówimy się na szklankę :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Troche czasu minęło ale mamy polowiczny sukces. Udało się naszemu koledze Bali odzyskać AVR, niestety pma nadal jest poszukiwane.
Dzisiaj Bali przyniósł do swojego domu z Policji AVR. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zrobili co mogli w tej sprawie a w szczególności dwóm kolegą z naszego forum przez co udało przeprowadzić się szybka akcje odzyskania upatrzonego sprzętu.
Już sprawa była zapomniana a tu wypłyneło w końcu ogłoszenie z komisu w Piotrkowie Trybunalskim.
Jeśli ktoś w przeciągu miesiąca zakupił Pma 1510 czarny w komisie w Piotrkowie Trybunalskim proszę o kontaktakt bo może to być sprzęt Bali.
 
Do góry