Sklep 14dni.pl

Status
Zamknięty.

javai

New member
Cześć
W porównywarce na tej stronie wyskoczył mi taki sklep 14dni.pl
Ceny mają zachęcające.
Czy ktoś robił tam zakupy?
Google nic nie znajduje praktycznie o tym sklepie.
 

fonik

New member
Cześć
Zamówiłem w dniu 29.10.2017 r. telewizor. Do dzisiaj telewizorek jeszcze nie doszedł:sad: . Wyraznie mu się nie spieszy. Jak się zjawi to dam znać.
 

TomeKrk

New member
Też to znalazłem tydzień temu, według krs sklep zarejestrowany 5.10.2017.Po wyglądzie na pierwszy rzut oka pomyślałem że jakiś fake, z drugiej strony niby wysyłają za pobraniem.W razie wyciągnięcia cegły w takim wypadku chyba da się wstrzymać wpłatę przez kuriera.Firma z Poznania, Pleszewska 16 może ktoś miejscowy sprawdzi?
 

genes

New member
Też najniższa cena wynalazła mi ten sklep. Po nipie znalazłem wpis w CEIDG, sklep świeży nie ma jeszcze miesiąca w działaniu. Ceny dumpingowe, może w ten sposób chce zdobyć klientów, a może nabrać i zwinąć interes? Zostałem kilka lat temu oszukany na ok. 1500 zł przy kupnie aparatu foto w sklepie "AGD na czasie", do dziś pieniędzy nie odzyskałem, pomimo, że policja po jakimś czasie tego gościa złapała. Trochę obawiam się takich sprzedawców. Dzwoniłem przed chwilą na infolinię i do konsultanta by czegoś dowiedzieć się to w kolejce byłem 13, zrezygnowałem.
 

jacek1009

New member
tez tam dzwonie i narazie czekam 3h 45 min :) i jestem od 30 min 3 .W poniedziałek sie tam dodzwoniłem po 10 min czekania no i niby wszystko Ok , towar zamówiłem , potwierdzenie przysłali i dalej cisza ....tak troche sie obawiam ze to jakas lipa, chyba ze mają dzisiaj wolne . poczekam do poniedziałku i napisze co i jak wyszło
 

jacek1009

New member
tez tam dzwonie i narazie czekam 3h 45 min :) i jestem od 30 min 3 .W poniedziałek sie tam dodzwoniłem po 10 min czekania no i niby wszystko Ok , towar zamówiłem , potwierdzenie przysłali i dalej cisza ....tak troche sie obawiam ze to jakas lipa, chyba ze mają dzisiaj wolne . poczekam do poniedziałku i napisze co i jak wyszło
Jak ktos by miał jakies nowe info na temat 14dni.pl to prosze dac znać na forum
 

Murinio_86

Member
Sam wygląd sklepu nie zachęca do zakupów, zero danych w google, opinii zerowy ruch na stronie (dane analityczne), brak polityki prywatności i wiele innych braków.
Sami się prosicie o kłopoty i nerwy.
 

iT!T

Member
Wygląda na oszustwo. Zwróćcie uwagę:
- produkty celowo dublowane dla zwiększenia ilości asortymentu,
- informacje o systemie ratalnym, płatnościach nieaktywne,
- adres na stronie nie jest zgodny z tym we wpisie do ewidencji.

Omijałbym szerokim łukiem.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ten temat to spam i jeden gość sobie odpowiada. Taka pseudo reklama żeby ludzie tam weszli zobaczyć co to za padaka.
To chtba normalne że czlowiek o zdrowych zmysłach tam nie kupi nic.
 

jacek1009

New member
14dni.pl

Dzisiaj dostałem meila ze zamówienie bedzie dostarczone w poniedziałek :) tak ze chyba wszystko Ok,no ale poczekajmy do poniedziałku i zobaczymy :)
 

genes

New member
Za pobraniem, czy zrobiłeś przedpłatę? Chcę u nich zakupić rejestrator dzwięku za "dobrą cenę" ok. 500zł, ale poczekam na jakieś opinie. Daj znać jak otrzymasz towar.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Drugi taki temat zakładany przez nowego uczestnika Forum i tak się zastanawiam o cel jaki ktoś chce osiągnąć. Teoria spiskowa podpowiada że może chodzić o ilość ; otwarć ; strony z tematem..
 

Grazyna59

New member
zamowienie

Dzień Dobry
Ja w dniu wczorajszym dostałam zamowienie ze sklepu 14dni.pl ale trwało to 8 dni , zamowienie zostało zlozone za pobraniem ,też sie niepokoiłam i dzwoniłam do sklepu i pisałam meile i sklep mi odpowiadał ze maja do 14dni na dostarczenie towaru .
Pozdrawiam
i mysle ze do innych tez dojda zamowienia tak jak do mnie.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Witamy Grazyna59 na naszym forum... świetnie, że trafiłaś tu akurat w kwestii pozytywnej opini sklepu 14dni.pl :confused::confused::p:p
 

jacek1009

New member
Drugi taki temat zakładany przez nowego uczestnika Forum i tak się zastanawiam o cel jaki ktoś chce osiągnąć. Teoria spiskowa podpowiada że może chodzić o ilość ; otwarć ; strony z tematem..

Nie wiem dlaczego szukasz jakichś innych celów poprostu zrobiłem tam zakup i nie mogłem sie z nimi skontaktowac , a w necie w temacie opini o tym sklepie wyskakuje tylko to forum , wiec nic dziwnego ze ludzie tu piszą
 
Status
Zamknięty.
Do góry