Promo-max

RafaellRIP

New member
Witam.
Kupował ktoś w sklepie PROMO-MAX ?.
Sklep pojawia się często w zakładce ,,porównaj ceny" na forum.
Dziękuję za informacje i pozdrawiam
 

RafaellRIP

New member
Dzięki.
Złożyłem zamówienie, ale nie dokonałem przelewu.
Na stronie sklepu widnieją oznaczenia kart płatniczych i PayPal-a, jednakże kiedy przychodzi co do czego, to zostaje jedynie płatność za pobraniem (119 zł - zawsze, nawet jak kupimy na raz 10 wielkich pralek), lub przedpłata na konto.
To mnie zaniepokoiło.
Na Googlach ciężko zlokalizować sklep.
Na stronie w zakładce kontakt mają podaną ul. Gołdap 7 , a na proformie ul. Główna 7 (literówka ?).
Konto bankowe na proformie jest wyzerowane, pojawia się dopiero w osobnym mailu.
Pozwoliłem sobie napisać do administratora w tej sprawie.
 

piotrszcz30

New member
Witam. Moja firma próbuje kupić telewizor od tego sklepu. Kontakt ze sklepem praktycznie nie istnieje. Telefon- odzywa się automat że stoisz w kolejce i tak cały dzień możesz w niej stać. Sprawdzone przez kilka dni z kolei. Mail tylko jakby z automatu. Zamawiasz na stronie-jest mail że przyjęli zamówienie i koniec.Nie zdecydowaliśmy się na zapłatę gotówki i wzięliśmy za pobraniem, właśnie czekamy na towar ale nr listu przewozowego nie dostaliśmy ani jakim kurierem. Wydaje mi się, że to ściema. Jak się to skończy opowiem za parę dni.
 

piotrszcz30

New member
Jak obiecałem piszę o skutkach transakcji ze sklepem Promo-max. Zamówiliśmy telewizor i niestety nie dotarł. Jak widać sklep to ściema. Nie kupujcie tu niczego bo to najwyraźniej złodzieje. Kolega mnie poinformował że nawet nie mam co zgłaszać na Policję bo mnie przecież nie okradli. Zamówiłem towar i go po prostu nie dostałem a towar zamówiłem za pobraniem. Widać najpierw muszę dać się okraść a potem dopiero zgłaszać. A pieniędzy przecież nikt mi nie odda. Pozdrawiam.
 

RafaellRIP

New member
Administracja forum odpowiedziała mi, że zareaguje i zareagowała.
,,Sklep" zniknął z przeglądarki.
Jeśli ktoś wychwyci podobny przypadek niech od razu to nagłaśnia jak Asuss.
 

dom4ska

New member
Witam, zalozylam specjalnie konto by napisac, ze również zostalam przez nich oszukana ! zapłaciłam za pralke, zero odpisu na mail gdzie ona jest a telefon to sciema, nikt nie odbiera mimo, ze mówi, ze jestem pierwszą oczekujaca
 

gregory9

New member
Ja również zostałem oszukany przez ten niby sklep, kupiłem telewizor... sprawa została zgłoszona na policje ale wątpię że coś załatwią
 

dom4ska

New member
bardzo dobrze, trzeba zglaszac. Ja idę dziś oraz inna Pani która również została oszukana przez nich, tylko jej odpisali na mail, że się spóźnia a mi nie odp. Mimo to, Pani po upływie czasu pralki nie zobaczyla ani juz jej nie odpisali. Piją sobie teraz drineczki oszusci za moje pieniądze
 

Adam1212

New member
Sklep nie zniknął dalej funkcjonuje i nabiera ludzi

Administracja forum odpowiedziała mi, że zareaguje i zareagowała.
,,Sklep" zniknął z przeglądarki.
Jeśli ktoś wychwyci podobny przypadek niech od razu to nagłaśnia jak Asuss.

Firma nadal jest dostępna na różnych portalach.
Zamówiłem TV, 25 września, zgodnie z regulaminem firma ma 14 dni na dostawę, jeżeli tego nie zrobi, sprawa zostanie zgłoszona na policję. Dzisiaj też byłem u znajomego policjanta, na razie póki nie minie termin 14 dni nie popełniono przestępstwa, ale jeśli nie dostanę tego co mi się należy znajdę ich....
Zarówno na fakturze proforma, jak i na innych dokumentach są pokręcone dane, ale Pani Katarzyna z Konina raczej zakładała tę firmę więc gdzieś na pewno jest.
 

dom4ska

New member
tej pani pewnie w ogóle nie ma... jak są oszustami to mogli wziąć bezdomna z ulicy i na jej dane otworzyc firmę jak i rowniez konto w banku... są praktycznie zerowe szanse by odzyskac pieniądze :(
 
Do góry