Uwaga na arendt-24.pl

mktiger

New member
Również dziś dostałem postanowienie o umorzeniu, w powodu niewykrycia sprawcy. bez uzasadnienia. Kwota niewielka bo raptem 200 zł, ale żal. Pisać odwołanie? Co w nim zawrzeć ?
Ciekawy punkt z postanowienia:
Uprawnionym do złożenia zażalenia przysługuje prawo przejrzenia akt sprawy.
Szkoda tylko ze mam raptem 7 dni na złożenie odwołania.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dobrze macie nauczkę to trzeba mieć naprawdę nasrano w głowie aby z takich stron kupować !!! To od razu rzuca się w oczy ze ściema , Ja nie żałuję takich ludzi bo sami sobie jesteście winni , bardzo dobrze może czegoś się wreszcie nauczycie !!!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydawać by się mogło, tak banalna sprawa.
Wierzyc się nie chce, ale również znam to z autopsji.

Najgorsze, że ludzie to widzą i nie dziwota, że oszustów przybywa. To wręcz instrukcja jak szybko się dorobić bez konsekwencji.
Takie umorzenia powinny być ustawą zablokowane o zakazie publikacji, poszkodowanym po za użalaniem nic nie zmieni, za to na bank zachęci innych amatorów szybkiego dorobku.

Ja tam nikomu źle nie życzę, ale jak ktoś stracił parę setek, to może faktycznie taka nauczka uchroni w przyszłości od strat które już mogą zrujnować życie.

BTW. Ostatnio zauważyłem wysyp oszustów gry w 3 karty.
Numer tak stary i oklepany, że już 20 lat temu budził politowanie, a co ja widzę w 2018r.?
Naiwni dalej grają i zostawiaja kasę. Już nie wspomnę, że po gębach na kilometr widać kto jest postawiony.
Makabra ;D

Pamiętam jak naiwni na giełdach samochodowych przegrywali całą kasę, a ostatnio gdzieś czytałem (pewnie stara historia, bo nie wierzę, żeby to miało miejsce obecnie) jak babka pojechała po auto bez męża i pewnie pomyślała, że podwoi budżet i wyjedzie lepszym modelem, naturalnie przegrała całą kasę i ponoć pierścionek zaręczynowy.
Ponoć tak się rozczuliła z tego tytułu, że się chłopaki zlitowali i oddali jej pierścionek w zamian za loda, no i poszła :D
 
Ostatnia edycja:

te0dor

New member
Dobrze macie nauczkę to trzeba mieć naprawdę nasrano w głowie aby z takich stron kupować !!! To od razu rzuca się w oczy ze ściema , Ja nie żałuję takich ludzi bo sami sobie jesteście winni , bardzo dobrze może czegoś się wreszcie nauczycie !!!!

Widać nie pierwszy raz sam kogoś w chuja zrobiłeś jak masz satysfakcję i w takim tonie piszesz komentarz.
 

Jadwigapop

New member
Uwaga na arendt-24.p

Witam was wszystkich pisze deo was żeby was ostrzec nastepny sklep założyli pod Nazwa MALL.PL
Tym razem nie dałam sie nabrać
Jadwiga
 

Dubek

Member
Bez reklam
Chyba się tutaj coś komuś pomyliło bo MALL.pl działa na rynku od jakichś 18 lat i owszem mają trochę negatywnych opinii ale głównie o działanie BOK albo późne wysyłki towaru ale nie o oszustwa.
 

Jadwigapop

New member
Witam was faktycznie moze za szybko napisałam o Mall.pl na paczkę czekałam 2 tygodnie ,w DHL firmie kurierskiej nic nie wiedza,w dodatku brak kontaktu brak telefonu także na maile nie odpowiadają.
Co do policji czy ona wie czy nie o firmie,Jak na razie cicho.

Przepraszam Sklep Mall.pln ze posadziłam ich o oszustwo .
 
Do góry