Uwaga na arendt-24.pl

TRUNKS

New member
Hej! Byłem wczoraj (28.07 br) na policji i zgłosiłem złodziejskie praktyki ARENDT-24.pl :-x

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z przygotowanego przeze mnie pisma (zgłoszenia) podłączam ten dokument w formacie PDF i WORD w załączniku (mam nadzieję, że załączniki będą dostępne). Wieżę, że moje pismo przyda się Wam, gdy będziecie składali swoje zgłoszenia na policję.

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)
Gdzie ten PDF/Word
 

Ifono23

New member
Em117, daj znać, czego się dowiedziałeś z rozmowy z tym funkcjonariuszem.

Witam ja tez dokonałam zakupu od tej niby firmy i jak odzyskać te pieniądze ,czy warto iść na policję o 200 zł czy raczej przy takich kwotach nie ma szans,taka jestem zła ze zamówiłam pierwszy raz zdarzyło mi się trafić na taki kanał
 

lidiakd

New member
Witam ja tez dokonałam zakupu od tej niby firmy i jak odzyskać te pieniądze ,czy warto iść na policję o 200 zł czy raczej przy takich kwotach nie ma szans,taka jestem zła ze zamówiłam pierwszy raz zdarzyło mi się trafić na taki kanał

Ifono23, oczywiście, że warto. To kolejny kamyczek do jego koszyka. A szanse zawsze są.
Powodzenia!
 

Cris50

New member
Witam!
Chyba załącznik się nie podłączył (nie wiem jak to zrobić). Podaj swój adres e-mail to wyślę Ci to na pocztę.

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)
 

Cris50

New member
UWAGA!
Wszystkich zainteresowanych pismem na policję, jakie należy złożyć w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez ARENDT-24.pl, proszę o podanie e-maila, to z chęcią prześlę takie pismo.

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)
 

Kamilak

New member
Ja tez zostalam oszukana -Koszalin-sprawa zgloszona dzis na policji dzis po przeczytaniu postow waszych,bank skok odsyla na policje
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wielkie dzięki dla wszystkich za informację .Chciałem kupić tam słuchawki Sennheiser dobrze że tego nie zrobiłem

Mnie jeszcze coś innego tknęło - forma płatności ,piszą że w przypadku przedpłaty wysyłają za darmo w przypadku odbioru za pobraniem - 100zł .Od razu widać że coś nie tak - chodzi zapewne aby wyciągnąć pieniądze

Jeszcze odnośnie tych zawiadomień o przestępstwie - jeżeli ktoś się waha, a został pokrzywdzony,to nie ma się nad czym zastanawiać trzeba złożyć takie zawiadomienie najlepiej do prokuratury ,możecie podesłać linka tego sklepu i napisać że to jest robione w sposób ciągły i systematyczny liczba oszukanym zapewne rośnie .Możecie spróbować też napisać do UOIKiK ,niech się urząd włączy do sprawy

Jak ktoś został oszukany to można spróbować odzyskać pieniądze, na drodze cywilnej i nie czekać na działania policji bo to może długo trwać .Trzeba wysłać pismo z odstąpieniem od umowy kupna i dać facetowi czas 14 dni na zwrot pieniędzy ,z tego co się orientuję roszczenia do 10.000tyś zł są rozpatrywane w postępowaniu uproszczonym ,można skorzystać z E-sądu ,tylko trzeba wypełnić formularz .Jeżeli ktoś nie wie jak ,chętnie pomogę całkowicie za darmo
 
Ostatnia edycja:

Absolem

New member
przedwczoraj zamówiłem

dziś dokonałem przelewu i dzwoniłem pod numer co jest podane na stronie ale nie odpowiada czyli co ja mam zrobić bo widzę po komentarzach to pieniądze w błoto. proszę o pomoc w tej sprawie
 
Ostatnia edycja:

Kamilak

New member
Konto bankowe jakie bo chyba rozne

WYBRAŁEŚ PRZELEW BANKOWY JAKO SPOSÓB ZAPŁATY.
Oto dane bankowe do przelewu:
Kwota:
Właściciel konta: ARENDT-24
Dane konta: 76 7999 9995 1100 3135 8604 0001
Adres banku: SKOK
 

lidiakd

New member
Jak ktoś został oszukany to można spróbować odzyskać pieniądze, na drodze cywilnej i nie czekać na działania policji bo to może długo trwać .Trzeba wysłać pismo z odstąpieniem od umowy kupna i dać facetowi czas 14 dni na zwrot pieniędzy ,z tego co się orientuję roszczenia do 10.000tyś zł są rozpatrywane w postępowaniu uproszczonym ,można skorzystać z E-sądu ,tylko trzeba wypełnić formularz .Jeżeli ktoś nie wie jak ,chętnie pomogę całkowicie za darmo
Przemko, ja chętnie skorzystam jako jedna z oszukanych osób :blagam:.
Od umowy odstąpiłam drogą mailową. Nie wiem, czy to jest wiążące.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto dodać, chociażby dla tych którzy to czytają - ku przestrodze, że zawsze kupuje się za pobraniem w sklepach co do których nie ma 100% pewności.

Wówczas jest duże prawdopodobieństwo, że nic nie stracimy po za czasem, a w bardzo nielicznych wyjątkach dostaniemy cegły o ile oszustom chciałoby się bawić.
 

Cris50

New member
Odstąpienie od umowy...

Na adres e-mailowy kontakt@arendt-24.pl złożyłem wniosek o odstąpienie od umowy kupna sprzedaży na sprzęt który tam zakupiłem. Zgodnie z prawem każdy klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty zakupu w sprzedaży Internetowej (dostarczenia zakupionej rzeczy do domu). Jednak w tym przypadku, skoro jesteśmy okradania warto to odstąpienie złożyć proforma na dostępnego e-maila, gdyż ta procedura może okazać się kluczowa w późniejszych roszczeniach.

Poniżej podaję wzór notatki na e-maila:

=============================================================
Temat: ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Korzystając z przysługującego mi prawa odstąpienia od umowy zakupu sprzętu przez Internet ( w ciągu 14 dni od daty zakupu) w Waszym sklepie ARENDT-24.pl, zamówienie o numerze [....] z dnia [....] na: [nazwa towaru] za kwotę [....] PLN, proszę o ZWROT wpłaconych na Wasze konto nr 76 7999 9995 1100 3135 8604 0001 SKOK w Tychach, środków na moje konto NR:

[nazwa banku, nr konta]

Imię i nazwisko: [....]
tel. [....]
adres [....]
=============================================================

Pozdrawiam Krzysiek (Gdańsk)
 
Do góry