Uwaga na arendt-24.pl

Nikkko

New member
Myślę, że problemy powyższego sklepu są spowodowane nie przeszkoleniem personelu w zakresie obsługi klienta. Nawet najgorszą opinie o sklepie można odwrócić. 80% negatywnych opinii o sklepach wynika ze złej obsługi klienta. Polecam firmę ClientService, niejednokrotnie korzystałem z ich usług. Na prawdę potrafią zdziałać cuda.

Naprawdę polecam.
Szkolenie obsługa klienta - ClientService
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To żle myślisz, problemem tego sklepu nie jest żle przeszkolony personel, a złodziejska natura właścicieli. To po pierwsze.
Po drugie, lepsza zła obsługa w złodziejskim procederze, jak dobra.
Dobra obsługa dodatkowo zmyli (uśpi) przyszłych potencjalnych poszkodowanych.
Pomijając już fakt, że wpis to nic innego jak "ukryta" reklama.
 

Asuss

New member
UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA

UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA czyli fałszywe podstawione dane inny firm i właścicieli.
Te same wymyślone osoby wystawiają fałszywe pozytywne opinie w tych samych sklepach na www.opineo.pl
Aktualizacja listy 31.08.2017

7start.pl

dapisell.pl

electrum24.pl

standland.pl

crazydeals.pl

alnet24.pl

arendt-24.pl

rs-power.pl

vespers.pl

ptls.pl

avansme.pl

medialider.pl

elektro-studio24.pl

media-tfp.pl


Najnowszy z forumowej porównywarki cen :

recenter.pl

Niskie ceny
Przesyłka kurierska DPD - przedpłata - 0 zł.
Przesyłka kurierska DPD - za pobraniem - 100 zł.
Fałszywy numer telefonu 58 350-06-34 i 58 333-44-72 na Gdańsk wykorzystany z 2014 roku z Projekt "Nowa Perspektywa"

Oszuści wprowadzili system „Szybkie płatności” ale po jego przetestowaniu, po wybraniu banneru swojego banku, nie przenosi na stronę banku tylko pokazuje się od razu ich złodziejski numer konta.
Zgadnijcie gdzie ? Znów tu: SKOK
SKOK ul. Władysława IV 22 81-743 Sopot
52 7999 9995 0652 3784 6604 0001


Przy okazji uwaga na sklep z meblami:

Designer.ski

Bądźcie czujni w internecie i pamiętajcie. Ufać, znaczy sprawdzać. Nie dajcie się oszukać.
 
Ostatnia edycja:

te0dor

New member
no i ja się dałem nabrać, potwierdzam strona media-tfp.pl to oszuści. straciłem pewnie 700 zł

zgłaszam sprawę na policję

będę wiedział więcej dam znać w tym wątku

swoja drogą do moderatorów HDTV - wyłączcie rejestracje na ten watek - bo nikomu się nie chce rejestrować by ostrzec innych.
 

dansomi

New member
I kolejny łoś do kolekcji :(

Też media-tfp.pl, niestety informacja o tym sklepie pojawiła się tutaj dzień czy dwa po zakupie, bilans - prawie 900zł

Sprawa zgłoszona na policje, powiadomione banki o przekrętach a teraz pewnie nic już więcej się nie uzyska :(

Skuszony może nie cenami a bardziej dostępnością produktu

@te0dor jaki numer konta ? 17187010452078101809280001 ? Może warto by wymienić się kontaktem czy numerami spraw(jak już otrzymamy, ja mam na razie zgłoszenie)
 

te0dor

New member
szkoda gadać, naiwnie człowiek zaufał ... porównywarka cenowa zaproponowała .. można by mniemać czy to przypadek ...

moje zamówienie ma id około 200 - czyżby tylu naiwnych ? pewnie nie, ale ilu się nabrało

tak ten sam numer konta

ja wczoraj zgłosiłem sprawę na policję:
@dansomi
napisz na priv do mnie
 
Ostatnia edycja:

Romu

New member
Prokuratura Okręgowa w Toruniu zareagowała

I jak sie sprawy u Was mają?

Witam
Jak wynika z załączonego pisma znak PO I Ko 446.2017 Prokuratura Okręgowa w Toruniu przekazała zgłoszenie o przestępstwie oszustwa Arendt-24 do właściwej miejscowo:
Prokuratura Rejonowa Centrum - Zachód w Toruniu.
Właśnie do tej prokuratury rejonowej oszukani przez sklep internetowy www.Arendt-24.pl powinny przesyłać zawiadomienia z dokumentacja oszustwa.
 

Attachments

  • Arendt-24PismoProkOkregTorun20170829v.jpg
    Arendt-24PismoProkOkregTorun20170829v.jpg
    243,3 KB · Wyś: 97
Ostatnia edycja:

marlenaw

New member
Zapraszamy do grupy wszystkich oszukanych na FB do grupy elektro-studio24.pl oszukani


ponad 70 osób zbiera info o chu..kach :)

Pozdrawiam
 

Ver

New member
I jak sprawa potoczyła się dalej? Też mnie oje..bali na ponad 1000 zł szukam kontaktu z nimi. Obok miejsca zamieszkania jest przedszkole ale ta Pani w ogolę nie chce na ten temat rozmawiać. Mówimy oczywiście o stonie Media-tfp.pl

@dansomi
napisz na priv do mnie

Dołącze się do akcji. Może jakaś wspólna sprawa sądowa albo się tam do nich przejechać osobiście .
 
Ostatnia edycja:

te0dor

New member
u mnie zgłoszenie na policje w poniedziałek i sobie czekam ... zgłosiłem oszustwo do swojego banku - Inteligo -masakra zanim tam się człowiek dodzwoni (kiedyś było lepiej) teraz przez cały dzień można nie uzyskać połaczenia z konsultantem. Odpowiedź z banku że chętnie współpracują z organami itp. i wystosowali zgłoszenie o zwrot pieniądzy od Nestbank - o ile właściciel konta (złodziej) się zgodzi. - co to za prawo ? !!!!
Już wiadomo że pożegnam się z Inteligo za beznadziejna komunikację.

@Ver odezwij sie do mnie na ppriv
 

te0dor

New member
Złodziejski sklep : media-tfp.pl

strona stoi na hostingu nazwa.pl -

DOMAIN NAME: media-tfp.pl
registrant type: individual
nameservers: ns1.nazwa.pl. [85.128.128.10]
ns2.nazwa.pl. [85.128.129.10]
ns3.nazwa.pl. [185.36.168.115]
created: 2017.05.04 23:27:25
last modified: 2017.05.04 23:27:27
renewal date: 2018.05.04 23:27:25

- pytanie - czy NAZWA.PL - wie o procederze wyłudzania pieniędzy ?
- strona nadal działa - albo tak ma być z różnych powodów, albo nikt nic z tym nie robi
- admini hostingu mogli by dodać jakieś ostrzeżenie - skrypt który by wyświetlał -że do złodziejski sklep, a tak nabiera kolejne osoby.
- porównywarki reklamowały tą stronę - "pośredniczyli" w procederze, nokaut.pl

- ilu jest oszukanych przez ten sklep - wiem o 4-5 osobach ?

- jak u was wygląda status zamówienia ? ja mam oczekuje na przelew. czyli to ściema czy oznacza że Nestbank blokuje środki ?

- czy Nestbank coś i co robi w tej sprawie ?
 

Attachments

  • zamowienie.jpg
    zamowienie.jpg
    11,2 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:

Agusia83

New member
WITAM
Zostałam oszukana przez media-ftp nie wiem co robić.widzę że to jakaś grubsza sprawa...W poniedziałek wybiorę się chyba na Policję. Dużo osób pokrzywdzonych się odzywa
 

seaborg7

New member
Niestety- ja również oszukany przez media-tfp, sprawa zgłoszona na policję, niestety suma to ponad 2400 zł...

EDIT: z nieoficjalnych informacji wiem, że podobno prawdziwi właściciele strony zgłosili na Komendzie Powiatowej w Łukowie, że jakiś oszust włamał się im na stone i NIBY to on na niej działa, kasa idzie na jego konto... Tylko gdzie w takim razie jakakolwiek blokada tego wszystkiego?! Ktoś się orientuje jak długo w ogóle ta strona funkcjonuje? Działalność gospodarcza jest zarejestrowana już od 2 lat, regulamin strony niby też wszedł w życie prawie 2 lata temu.
 
Ostatnia edycja:

te0dor

New member
wszystko ponoć ... kpina, od miesiąca strona okrada ludzi....
naiwni - kupujący
winny - właściciel strony - że nie zgłosił do hostingu
hosting - że nie blokuje gdy już wie
porównywarki że nie weryfikują
banki za możliwość malwersacji
wszyscy za obstrukcję w postępowaniu

skoro wlaściciel strony wiedział że strone przejał ktoś - już wiem kogo bedzie dotyczył pozew zbiorowy. pora chyba o tym pomyslęć - do wszystkich
 
Do góry