Uwaga elektro-studio24.pl

skillzor

New member
Witam
Chciałbym zapytać o opinie dotyczące sklepu elektro-studio24.pl


W forum'owej porównywarce znajduję się taki sklep i mają tam dość konkurencyjne ceny. Ktoś robił tam zakupy? Widziałem na opineo.pl ponad 300 pozytywnych opinii i jedna negatywna ale to jakiś troll. Chętnie bym się dowiedział czy ktoś z forum korzystał sklepu.
Pozdrawiam.
Edit:
Sprawdzałem te opinie wystawione są od maja to dość krótki okres ale strona wygląda bardzo obiecująco. Wydaje się, że skoro tu dla użytkowników forum jest porównanie cen z tego sklepu to ktoś odpowiedzialny za tę porównywarkę musiał jakoś trafić na ten sklep.
 
Ostatnia edycja:

skillzor

New member
Zamówiłem tv w czwartek czekam na łaskawą odpowiedź na maile. Telefon wiecznie wyłączony nie idzie się tam dodzwonić. Zaczynam się trochę martwić ale w najgorszym przypadku zrobię sobie wycieczkę do sklepu :)
 

007pl

New member
Zamówiłem tv w czwartek czekam na łaskawą odpowiedź na maile. Telefon wiecznie wyłączony nie idzie się tam dodzwonić. Zaczynam się trochę martwić ale w najgorszym przypadku zrobię sobie wycieczkę do sklepu :)

tylko ze wlasciwie ten sklep nie ma siedziby, widziales na google maps ten adres? Tam jest tylko blok a a z drugiej strony uniwersytet. Dzialalnosc jest zarejestrowana chyba na mieszkanie w bloku.
 

skillzor

New member
Tak widziałem to bezpośredni adres do domu zapewne. Też trzeba brać pod uwagę że te zdjęcia Google trochę lat mają teraz może być tam 10 piętrowy budynek. Widziałem ludzie na opineo piszą, że długo czekali na sprzęt może to sprzęt z zagranicy dla tego jeszcze u mnie nie ma tv albo to złodzieje i sam sobie strzeliłem w kolano mówię czekam do końca tygodnia jak nikt nie odpowie na moje maile to podejmę jakieś działania. Sprawdź czy odpowiedzą Ci na maile bo mi od wczoraj nic... Napisz ze jesteś zainteresowany i jaka wysyłka. Daj znać czy będzie odpowiedź
 

007pl

New member
Tak widziałem to bezpośredni adres do domu zapewne. Też trzeba brać pod uwagę że te zdjęcia Google trochę lat mają teraz może być tam 10 piętrowy budynek. Widziałem ludzie na opineo piszą, że długo czekali na sprzęt może to sprzęt z zagranicy dla tego jeszcze u mnie nie ma tv albo to złodzieje i sam sobie strzeliłem w kolano mówię czekam do końca tygodnia jak nikt nie odpowie na moje maile to podejmę jakieś działania. Sprawdź czy odpowiedzą Ci na maile bo mi od wczoraj nic... Napisz ze jesteś zainteresowany i jaka wysyłka. Daj znać czy będzie odpowiedź

Na opineo tyle pozytywnych opinii to jest dziwne. Mysle ze to mogl automat albo ktos recznie dodac tyle pozytywow. Nigdzie indziej nie ma zadnych informacji o tym sklepie.

Na tej stronie z kolei: ceneo. pl/sklepy/elektro-studio24.pl-s25300
jest napisane: Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia 2017-07-06.

Widze ze kazdy rodzaj towaru maja w ilosci kilkudziesiaciu sztuk. Czyli niby potezny mega sklep a maja taki gowniany numer telefonu i to wylaczony az miejsce na poczcie glosowej sie skonczylo.

To wszystko smierdzi. Niech ktos jeszcze z tego forum wybada ta sprawe.
 

skillzor

New member
Tak faktycznie trochę to wszystko śmierdzi ale myślę że skoro opinie na opineo są od maja to chyba jakaś jedna osoba od maja coś u nich kupiła i gdyby były problemy to znaleźlibyśmy chociaż jedna opinie o tym że to złodzieje.
Poza tym ktoś tu z forum dodał ten sklep do porównywarki
 
Ostatnia edycja:

007pl

New member
Tak faktycznie trochę to wszystko śmierdzi ale myślę że skoro opinie na opineo są od maja to chyba jakaś jedna osoba od maja coś u nich kupiła i gdyby były problemy to znaleźlibyśmy chociaż jedna opinie o tym że to złodzieje.
Poza tym ktoś tu z forum dodał ten sklep do porównywarki

Wydaje mi sie ze ta porownywarka forumowa bierze dane z porownywarki NOKAUT. Dodatkowo juz nie ma juz na NOKAUT tego sklepu i na porownywarce forumowej takze.
 

Jam Nius

piszę
Tak jak kolega pisze, wyszukiwarka bazuje na systemie NOKAUT. Po pojawieniu się tego wpisu, zgłosiliśmy sprawę do obsługi, nie mamy jeszcze odpowiedzi, jednak jeśli sklep zniknął to znaczy, że albo weryfikują albo coś było nie tak.
 
Do góry