Podejrzany sprzedawca na OLX - Świat Telewizorów.

ogs

New member
Cześć,

czy ktoś miał styczność z tym sprzedawcą?
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/3Jpph/
Podpisuje się jako Świat Telewizorów lub Sylwia B.

Wszystkie telewizory w cenach 30% niższych od sklepowych. Twierdzi, że hurt, paragon (bez VAT) itp.

Oferuje odbiór osobisty lub wysyłka kurierem za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości.

Ktoś próbował? Może jest ktoś z Poznania i chciałby go sprawdzić?

Tutaj bardzo niefajne opinie:
Sprawdź numer 667161610 - sprawdź czyj to numer telefonu

Pozdr,
ogs
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie znam żadnych firm w Polsce RTV - hurt- którą są bez Vat.
U mnie pali się czerwone światełko.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mamy, ale nie chce mi się jechać sprawdzić tematu, nie mam czasu. Taki Tir z elektroniką jak pisał Caparzo gnie często tylko się o tym nie mówi, a gdyby ktoś handlowal tak ciepłym towarem to byłby skończonym idiota.
Usługi jak handel elektronika podlegają pod VAT więc to jest jakaś bzdura której nie potrafię wytłumaczyć.
 

ogs

New member
Mamy, ale nie chce mi się jechać sprawdzić tematu, nie mam czasu. Taki Tir z elektroniką jak pisał Caparzo gnie często tylko się o tym nie mówi, a gdyby ktoś handlowal tak ciepłym towarem to byłby skończonym idiota.
Usługi jak handel elektronika podlegają pod VAT więc to jest jakaś bzdura której nie potrafię wytłumaczyć.

Akurat to nie jest bzdura bo do 200.000 PLN można pozostać nie-VAT-owcem. Jedynie o czym to świadczy, że to świeża "firma".
 

eXotic

New member
Witam. Ostrzegam trzymać się z daleka od tego sprzedawcy, jestem jednym z pokrzywdzonych. Sprawy już w US i na Policji! Brak prowadzenia działalności gospodarczej, lewe rachunki, adresy, telewizory składaki z 5!

Więcej informacji na portalu wykop, do którego niestety nie mogę podać odnośnika ze względu na zbyt małą liczbę postów. Szukać pod frazą " Pomocy! Dałem się oszukać na "nowy" TV, cwaniak górą."

Jeśli są jakieś osoby pokrzywdzone przez tego sprzedawcę i chciałyby przystąpić do pozwu zbiorowego do którego potrzebujemy 10 osób proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub na mail radekkrupek@gmail.com

RTV-Rynek
Łukasz Hadyniuk
ul. Rynek 34 Czempiń
 

eXotic

New member
OLX, dostało kilka zgłoszeń i ma to za przeproszeniem w dupie. Zwykła papka bo sianko za aukcje wpływa

"Cieszy mnie Twoje zgłoszenie, bardzo mi miło że chcesz budować z nami bezpieczny serwis. Zwrócę więc uwagę na wskazanego Użytkownika. Twoje informacja jest dla mine bardzo cenna.

W razie dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji."
 

shexbeer

New member
Witam, czy wiadomo coś więcej na temat tego sprzedawcy, czy coś się wyjaśniło? Teraz działa w Warszawie, piszą że jest sklep stacjonarny i jedyna możliwość obioru to odbiór osobisty. Oferują sprzęt fabrycznie zapakowany, otwarcie pudła w obecności kupującego i sprawdzenie TV. Dystrybucja PL, paragon zakupu. Ktoś... coś...?? Jakby to był wałek to po tylu miesiącach by już ich zamknęli?

Nie wiem czy mogę tutaj podać linka do OLX ale nazwa jak w tytule wątku, więc łatwo można wyszukać.
 
Ostatnia edycja:

eXotic

New member
W tym przypadku to chyba zbieżność nazw, ale z własnego doświadczenia po prostu omijam już OLX jeśli chodzi o zakup nowej elektroniki.
 
Do góry