Bestcena.pl

Eevi

New member
a na jakiej polityce opiera się ten sklep skoro takie przebitki.. też nie ufam rażąco niskim cenom.
 

ewaldus

New member
Pewnie vat-u nie płacą. Ja swój tv z 5-6 lat temu kupowałem w pewnym sklepie internetowym po bardzo atrakcyjnej cenie. Z 2 lata temu składałem zeznania na policji. Nawet dokładnie wiedzieli kiedy i za ile kupiłem. Do mnie nic nie mieli, ale toczyło się śledztwo w sprawie gości, którzy nie odprowadzali vat.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

gmario

New member
Kupowałem u nich w lutym ps4 1tb. Konsola działa, transport szybko i bez problemów. Jedyny myk to taki, że jak chciałem mieć fakturę vat 23% to musiałem brać to na firmę, inaczej wystawiają jedynie dowód zakupu.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawa VAT-u to jedno. Mnie specjalnie nie podoba się to, iż SPRZEDAWCĄ jest firmą z siedzibą w UK. Sklep prowadzący stronę internetową to jedynie pośrednik. Wszystko jest dobrze dopóki jest dobrze. Schody zaczynają się przy uszkodzeniach, reklamacjach i naprawach gwarancyjnych. Na forum jest bez liku wpisów o problemach z firmami(sprzedawcami), które mają swoje siedziby na terenie Polski a tu firmy NIET..
Jest tylko pośrednik. Nie jestem malkontentem ale doświadczenie mówi aby być ostrożnym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności karnej.
Jeśli jakaś firma nie płaci Vatu - zapłacą wszyscy którzy biorą udział w łańcuszku.
Tak jak napisał Eevi "nie ufam rażąco niskim cenom".
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
A chłopaki z KAS-u może nie walną jakiegoś paliwowca co zrobił przekręty na oleju napędowym ale zwykłego szaraka za parę złotych to na pewno. Życie....
 

Werel

New member
Kupiłem tam dwa telefony (wszystko ok). Niestety jeśli chcesz fakturkę to cena x 1,23 i wtedy nie jest już aż tak bardzo atrakcyjna.
 

makus3

Member
znajoma kupowala ostatnio tam telefon galaxy s8 dostala elegancko wszystko zaplombowane itp wszystko smiga itp tylko jesli chodzi o fakture sa tam jakies motki trzeba ich popytac
 

kajojek

New member
Bestcena to zwykła mafia vatowska. Faktury bez VATu, wystawiane przez jakąś inną firmę niż ta, która przedstawia się jako sprzedawca.
Stąd owe niskie ceny. Omijać z daleka.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Skąd te bzdury o fakturch. Ja u nich kupiłem kilka telefonów i zawsze przychodziły wraz z paragonem i zawartym w nim podatkiem 23% lub na życzenie fakturą VAT23%. Ostatnio coś się spóźnili z wysyłką to zwrócili grzecznościowo 50 zł (według ich własnego regulaminu). Jaki sklep się tak zachowuje? Każdy by miał w d.... klienta. Kontakt bezproblemowy, mailowy lub telefoniczny.
 
Do góry