Kraków -zakup z usługą wniesienia,rozpakowania, strojenia

wikanna

New member
Planuję zakup telewizora w najbliższym czasie.
Prosze o praktyczne (najlepiej z własnego doświadczenia) porady :)
Które sklepy (internetowe) z terenu Krakowa (lub okolic) oferują przy zakupie dodatkową usługę tj. własny transport sklepu , wniesienie, rozpakowanie i strojenie TV ?
Korzystałam kiedyś z takiej usługi w sklepie RTVEuroAGD , ale mam uraz do nich. Przywieziono mi prawdopodobnie TV wypakowywany wczesniej, może z ekspozycji ? Jakoś nie miałam wtedy czasu zająć się ew. reklamacją.

Może doradzi mi ktoś , który sklep (Kraków) warty jest zaufania . No i jakie sklepy oferują usługę j.w.

P.S.
Jakos mam zaufanie do Saturn-a , ale uinteresująca mnie usługa nie obejmuje chyba przywozu i wniesienia. Strojenie, czy ew. montaz TV dopiero po odebraniu osobistym ze sklepu (jeżeli dobrze odczytuję informację na ich stronie).
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie kieruj się tym czy wniosą i dostroją tylko ile na tym zaoszczędzisz. Saturn nie robi tego gratis bo masz miesiąc na zwrot i wtedy zbyt dużo by dokładali do interesu. Za piwo pomoże ci wnieść sąsiad a dostroi (o ile instrukcja ci sama nie podpowie) gość z pobliskiego sklepu RTV. Wybierz tego najbardziej pryszczatego, bez obrączki, który na samą myśl bycia sam na sam z kobietą zaślini się do pasa. Taki krzyknie ci za usługę 20 czy 50 zł gdy inni nie ruszą się nawet za 100.
 

wikanna

New member
Nie kieruj się tym czy wniosą i dostroją tylko ile na tym zaoszczędzisz. Saturn nie robi tego gratis bo masz miesiąc na zwrot i wtedy zbyt dużo by dokładali do interesu. Za piwo pomoże ci wnieść sąsiad a dostroi (o ile instrukcja ci sama nie podpowie) gość z pobliskiego sklepu RTV. Wybierz tego najbardziej pryszczatego, bez obrączki, który na samą myśl bycia sam na sam z kobietą zaślini się do pasa. Taki krzyknie ci za usługę 20 czy 50 zł gdy inni nie ruszą się nawet za 100.

To mnie rozbawiłes z tym "pryszczatym i bez obrączki " :D

Oczywiście ,zdaję sobie sprawę, że żaden sklep nie wykonuje takich usług gratis.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wybierz tego najbardziej pryszczatego, bez obrączki, który na samą myśl bycia sam na sam z kobietą zaślini się do pasa. Taki krzyknie ci za usługę 20 czy 50 zł gdy inni nie ruszą się nawet za 100.

Równie dobrze taki gość może być typowym zbokiem i ją skrzywdzić:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O czym wy piszecie, dziewczyna chce kompleksową usługę, a wy proponujecie jakiegoś pryszczatego ciecia.
Nie kieruj się ceną, a właśnie jakością i kompleksową usługą.
MediaM oferuje takie usługi, będzie ciut drożej, ale przynajmniej masz pewność, że nie przyjdzie jakiś zboczuch ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Zgadza się. Każdy z większych sklepów oferuje usługę montażu.
Trzeba dopłacić, ale wtedy można wymagać i problem z głowy ;-)
P.s. nie masz nikogo ze znajomych, rodziny kto jest w temacie i mógłby pomóc?
Nie wierzę :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No właśnie, nie wierzę, że nie masz jakiegoś kolegi, który wniósłby taki mały telewizorek do mieszkania, a następnie go podłączył.
 
Do góry