Sklep w Warszawie

piotrszc

New member
Witam,

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie nowy telewizor. Będzie to prawdopodobnie plazma (raczej Panasonic, Pioneer jest w testach lepiej oceniany, ale kosztuje sporo więcej).
Czytałem dyskusję na temat TH-42PV70P i jego poprzedników. Poszedłem więc do sklepu aby się przekonać na własne oczy, który jest lepszy. Niestety obydwa miały obraz fatalny - dużo gorszy niż mój 10-letni CRT Philips'a. Straciłem cały zapał bo bez sensu jest zmieniać TV i mieć gorszy obraz za większe pieniądze.
Wiem, że generalnie w sklepach (byłem w Euro RTV AGD) jest problem z jakością sygnału, który jest dzielony na kilkaset odbiorników. Postanowiłem jednak, że przed zakupem musze przekonać się jak ta Plazma bedzie sposywać się u mnie w domu, z moją kablówką (Aster). Szukam więc namiarów na sklep w Warszawie, który jest w stanie zaprezentować plazmy Panasonica (42" 60 i nowa 70) w domu klienta. Macie jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Piotrek
 

jarwisz

New member
Bez reklam
piotrszc napisał:
Szukam więc namiarów na sklep w Warszawie, który jest w stanie zaprezentować plazmy Panasonica (42" 60 i nowa 70) w domu klienta. Macie jakieś pomysły?

daleko nie musisz szukać
kliknij na baner reklamowy pod logo forum a będziesz miał prezentację w domu

pozd
 

piotrszc

New member
dzięki - wysłałem maila do tego sklepu

////////////////////////////////////////////////////////////
Dostałem odpowiedź i chyba będę szukał jakiegoś sklepu w Warszawie. Dojazd z innego miasta do Warszawy okazał się dla mnie nieopłacalny.

400zł to w sumie sporo, chociaż rozumiem, że pewnych kosztów obejść się nie da. Zakładam, że jeśli znajdę coś na miejscu, to powinno być taniej.
 
Ostatnia edycja:

kamil1967

New member
proste gdzie kupić

Wejdz sobie na jakąś porównywarkę najlepiej z największą bazą sklepów, w Polsce najwięcej ma http://www.eeeby.pl wpisz sobie model jaki szukasz i na górze masz opcje rejonizacja, wybierz mazowieckie - warszawa i masz jak na dłoni gdzie po jakiej cenie, a jeszcze jak masz pocketa to w sklepie jak bedziesz wpisz sobie adress http://www.eeeby.pl/pda/ i znasz ceny on-line. Miłych zakupów.
 
Do góry