Car Audio Media - Koszalin ?

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Czy , ktoś już był klientem tego punktu ? Jak z rzetelnością , gwarancją i pomocą w realizacji gwarancji ?
Czy mają towar z krajowej dystrybucji ?

Pozdrawiam.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja kupowalem, towar ok ale potem kontakt katastrofa. miesiac walczylem aby wystawili mi na ampli fakture. Same sciemnianie, postraszylem uks-em dopiero podzialalo.
Jezeli cena jest super okazyjna to mozna kupic jak nie ma rewelacji to....

Zawsze mozesz pisac do uzytkownika z tego forum blacninja tez ma super ceny
 

k@li111

New member
Widzę że komentarz ma 1,5 roku ale napiszę.
Nigdy ale to nigdy tam nie kupujcie. Osobiście zostałem tam oszukany, sprawa była w sądzie. Znajomy z pracy też miał z nimi problemy.
Zresztą tu gdzieś na forum jest jeszcze o nim.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

siamer

New member
Też nie polecam. Byłem raz zapytać o opinie i traktują ludzi jak debili. Lata temu wstawiałem głośniki i radio do samochodu u nich i też bez rewelacji takiej jak obiecywali że będzie...
Ja nie polecam...
 

mariusz K

New member
witam serdecznie .
miałem nie przyjemność dokonać zakupu u tego ..........
WIĘCEJ NIŻ NIE POLECAM.
od ponad 2 miesięcy nie dostałem towaru ani zwrotu pieniędzy .
sprawę oddałem do kilku urzędów. WIEŻĘ ZE PONIESIE KONSEKWENCJE.
kopiłem w tym samym czasie 3 przedmioty
dostałem jeden .nie taki na jaki sie umówiłem
pozostałe przedmioty do mnie nie dotarły.
mimo ponagleń ,pism itd.
OSZUST,KŁAMCA, ZŁODZIEJ !!!!!!!!.
 

Jam Nius

piszę
Moderacja dostała zgłoszenie, rzekomo od właściciela danej firmy, o usunięcie wpisów niezgodnych z prawdą. Prosiłbym użytkowników o weryfikacje swoich wpisów i usunięcie ich w przypadku gdy są niezgodne z prawdą. Jeśli dalej podtrzymujecie swoje stanowisko nie należy nic robić lub można potwierdzić swoje stanowisko poprzez wpis w tym temacie.

W dalszej procedurze sprawdzana jest tożsamość składającego wniosek oraz możliwość podjęcia kroków prawnych w przypadku opublikowania treści niezgodnych z prawdą ze strony użytkowników.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja podtrzymuje swoje zdanie.

Kontakt katastrofa.
Prosic i blagac i z wielkim fochem wystawiaja fakture.

Meile mam na poczcie, sprawdzilem przed chwila. Wiec niech se straszy czym tam chce.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W związku z przepisami musimy tymczasowo wyłączyć z publicznego widoku negatywne wpisy w tym temacie, zostaną one przywrócone lub skasowane w zależności od obrotu sprawy.
 

LukaszowyL

New member
Jak wygląda obecnie sytuacja? Kupiłem tam kolumny Klipsh RP8000F II, jest trochę kombinacji już przy wysyłce (tylko za pobraniem), ale dosyć logicznie wytłumaczone (kurierzy lepiej dbają o pakę bo muszą kasę odebrać i też nie zostawią byle gdzie). Firma działa od dosyć dawna, ale natrafiłem na ten temat i widzę muszę być bardzo ostrożny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli masz wątpliwości, to po co się pchasz?
Nie znam sklepu, więc nie oceniam, ale chyba widzisz jak się miały sprawy u niektórych.
 

LukaszowyL

New member
Firma nadal działa i sprzedaje towar, chciałem się dowiedzieć, czy ktoś miał ostatnio jakiś przypadek z nimi. Dobra cena jest, dlatego nie chcę pochopnie zmieniać sklepu, wszystko tutaj widzę z 2021 i wcześniej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A potem wpisy na forum i płacz, bo tv nie można zwrócić, bo ktoś robi łaskę, bo kolumna ubita i sprzedawca umywa ręce itd.
Takich przypadków na forach jest cała masa, bo ktoś się połasił na kilka stówek niższą cenę.

Mi wystarczy wpis od Lola którego znam od lat, ale być może dzisiaj sklep daje radę.
Ja wyznaje zasadę, im mniej stresu w życiu, tym lepiej/zdrowiej. Bezcenne i nie przeliczalne na żadne pseudo oszczędności.
Wolę dołożyć i mieć świety spokój.
 

MarcoPorto

New member
Jak wygląda obecnie sytuacja? Kupiłem tam kolumny Klipsh RP8000F II, jest trochę kombinacji już przy wysyłce (tylko za pobraniem), ale dosyć logicznie wytłumaczone (kurierzy lepiej dbają o pakę bo muszą kasę odebrać i też nie zostawią byle gdzie). Firma działa od dosyć dawna, ale natrafiłem na ten temat i widzę muszę być bardzo ostrożny.
I jak ? Dotarły te Klapschy do ciebie?
 

LukaszowyL

New member
Tak, wszystko ok. Jeszcze kupowałem parę innych głośników i ampli rz-50. Bardzo dobry i w sumie przyjacielski kontakt.
 
Do góry