http://mediaofert.pl/ Katowice media ofert czy ktos kupowal?

rupert69

New member
mediaofert

coś mi się zdaje ze to sciemniacze.kupilem u nich telefon we wtorek i cisza.jak do poniedzialku nie odezwą sie ide na policjeale kase i tak stracilem
 

aniawrc

New member
Witam, sprawdziłam sklep, nie ma takiej siedziby w Katowicach, adres lokalu jest "do wynajmu" a właściciel lokalu był bardzo zaskoczony, iż pod jego adresem prowadzona jest działalność. Takze polecam zgłosic sprawe na policje. Sama tak tez uczynie.
 

Bazyl-71

New member
KRS, REGON, NIP sprawdziłem na GOV nie zarejestrowana firma, pytania konkretne do obsługi klienta bez odpowiedzi - totalny przekręt wg mnie!!!
 

KrzysiekP

New member
Dzień dobry,

Również jestem oszukanym klientem tej strony internetowej. Otrzymałem od obsługi 2 emalie. Jeśli państwo również otrzymali jakieś wiadomości powinny one zawierać adresy IP komputerów z jakich zostały wysłane.

Myślę , że tylko wspólna akcja może dać jakiś rezultat.
Ja złożyłem zamówienie w poniedziałek 14 września. Nie wiem czy sklep istniał już wcześniej. Obawiam się że strona zniknąć w każdej chwili. oczywiście wszyscy maja skopiowane print screeny swoich profili.

W poniedziałek również zgłoszę sprawę na policję we Wrocławiu.

Pozdrawiam
Krzysztof
 

gorn18

New member
Witam jestem z lubelskiego i także zostałem oszukany, w poniedziałek zgłaszam na policje jest to wyłudzenie także jest nas kilka osób które utopiły kasę
 

met0da

New member
Potwierdzone info nie ma takiego sklepu w Katowicach, jest tylko ciag kamienic obok Kościoła, z żadnej strony nie oferujący sklepu.
 

parafuzo

New member
Ceny to jedno ( dziwie się że znaleźli się naiwniacy co w nie uwierzyli , przecież już tyle było afer z takimi serwisami ) .

Mnie rozbawiły informacje w zakładce "o sklepie" :

Chociażby ta że sklep zajął któreś tam miejsce w konkursie bezpieczny sklep 2013

sprawdziłem i oto laureaci

Wyróżnienia konsumentów otrzymały:
• alebuty.com.pl – średnia ocena 14,6 i 175 oddanych głosów
• sequinshoes.pl – średnia ocena 14,3 i 139 oddanych głosów
• agito.pl

podobnie sprawa wygląda z resztą pseudo wyróżnień - nieźli ściemniacze :)

kolejna ciekawostka to to że nie ma na stronie numeru telefonu do sklepu , czy to nie dziwne ???

Oby się tym dziadostwem odpowiednie organy szybko zainteresowały
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

KrzysiekP

New member
Zgłaszajcie sprawe policjii

Chcę wszystkim przypomnieć, że komisariaty w naszym pięknym kraju działają 24 godziny na dobę. W niedziele jakby mniejszy ruch. I nie należy dać się odesłać.

Do zgłoszenia dobrze jest mieć wydruk przelewu i wydruki korespondencji (nawet tej która wysłał wam automat) W odebranych e-mailach przydatne są nagłówki jest tam adres IP z którego automat lub obsługa wysyła maile.

KP
 

aleksandra.m

New member
Witam, również jestem oszukaną klientką. Znalazłam tę stronę na ceneo, gdy wertowałam oferty z telefonami. Oferowali najniższą cenę, co było zachęcające, później również w korespondencji wydawali się rzetelni, odpisywali szybko i uprzejmie. Jedyne co było niepokojące to brak numeru telefonu, ale z drugiej strony cały ich regulamin wydawał się w porządku.
Proszę wszystkich Państwa, którzy zostali oszukani o składanie spraw na policję, wraz z całą korespondencją, wydrukami i wszelkimi dowodami. Przecież strona nadal istnieje, a ludzie wciąż się nabierają (jak ja 2 dni temu). Nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie interweniował z jej wyłączeniem/usunięciem, skoro spływają wnioski od Państwa z całej Polski do Policji? Im więcej takich wniosków napłynie, tym bardziej prawdopodobne, że ktoś w końcu zajmie się ta sprawą.

Pozdrawiam, Aleksandra
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Koleżanko, zgłosiłaś to również do CENEO?
Może usuną firmę z wyników wyszukiwania, to mniej osób się złapie również.
 
Do góry