Kupno telewizora w sklepie internetowym

barteeek

New member
Witam wszystkich użytkowników!

Długi czas jeździłem po moim mieście po różnych sklepach i porównywałem TV LCD. Strasznie dużo czasu na tym mi zeszło, ale wkońcu trafiłem na ten, który pasuje mi idealnie. Jest to JVC LT-40S70! Jednakże model ten jest tylko w MediaMarkt'cie za dość dużą sumkę. Chciałbym zakupić ten telewizor na jednym ze sklepów internetowych. Który polecacie? Na skapcu najlepszym rozwiązaniem jest chyba Agito. Za przystępną cenę, jest ten telewizor, a opinii pozytywnych ma bardzo dużo. Kupował ktoś z tego sklepu? Jest tak to proszę o jakąś opinie, ew. podanie nazwy inne sklepu.

Z góry dzięki, pozdrawiam
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Kupowałem, kilka razy, aparaty cyfrowe i moge tylko polecić.
Szybko i solidnie.
 

yapi

New member
Agito

Witaj!
Ja też mogę polecić Ci ten sklep.
Kupowałem dla ojca telewizor lcd i dvd samsung.
Wszystko dostarczone w terminie, w dobrej cenie, z polską instrukcją i polską gwarancją producenta.
Wszystko tak samo jak byś kupował w normalnym sklepie, z tą różnicą, że masz dostawę kuriera do domu ( dostawa bezpłatna ).
Obecnie czekam na dostawę aparatu cyfrowego.
Dodam, że masz cały czas podgląd na stronie agito co się dzieje z twoim zamówieniem, a o dacie dostawy jesteś informowany osobnym mail'em.

Pozdrawiam.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja rowniez kupowalem w agito, konkretnie LCD JVC 32X7OBU, po ok, tyg. od zlozenia zamowienia tv mialem w domu, polecam!
 

Markcox

New member
Dobrze usłyszeć takie opinie, bo sam przymierzam się w tym tygodniu do zakupu PDP z tego właśnie sklepu:D
 

irk11111

New member
Potwierdzam również dobrą opinię o Agito. Kupowałem u nich kilka rzeczy i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Pozdrawiam.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Agito to b . dobry sklep. Poza Agito moge polecic MIXMEDIA.PL Kupiłem tam sharpa 32GA9 za 4040zł. Nigdzie nie bylo taniej a dostawa w ciagu 3 dni.
 

barteeek

New member
wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi!

a mozecie cos powiedziec/a moze slyszeliscie cos o sklepie Megamedia.pl ? tam JVC ten jest najtanszy, dlatego zalezy mi tez na opinii tego sklepu :)
 

Jas Ko

New member
Witam
na poczatek powiem ze konkurencja jest duza. Ceny od A do grubo powyzej Z. Sam korzystam z innej wyszukiwarki - ceneo - to dobra wyszukiwarka. W Agito osobiscie nie kupowalem jestem klientem sklepow hoopla i topmarket. Szegolnie polece ten pierwszu kupilem u nich tV i DVD oraz cos dla zony odkurzacz, mimo iz ani razu nim nie pojezdzila he he. Sa sprawni szybcy i to co mi odpowiada przesylaja e-mail za kazdym razem zmiany statusu przesylki, a nawet odnosniki do stron przewoznikow - super.
pozdrawiam
 

kamil1967

New member
porównanie cen :)

Nie rozumie po co jeżdzic po mieście marnować czas, od tego są porównywarki cen, wcześniej juz pisałem w jednym poście, wybierz sobie jakąś z największą bazą sklepów wpisz model jest tam opcja rejonizacji mazowieckie warszawa i masz liste. Ja korzystam z http://www.eeeby.pl , polecam mają największą bazę sklepów w Polsce.
 

brzdaq

New member
Wczoraj przyszło mi KD jestem bardzo zadowolony z Agito.pl nie mam żadnych zastrzeżen zamierzam kupić tam TV LCD. KD bez żadnych rys, uszkodzeń wszystko pięknie śmiga. Polecam.
 

baranskia

Member
SĄ TYLKO DWA MIEJSCA: 1. Internet :) i 2. SKLEP/HURTOWNIA/MARKET :))

kamil1967 napisał:
Nie rozumie po co jeżdzic po mieście marnować czas, od tego są porównywarki cen, wcześniej juz pisałem w jednym poście, wybierz sobie jakąś z największą bazą sklepów wpisz model jest tam opcja rejonizacji mazowieckie warszawa i masz liste. Ja korzystam z http://www.eeeby.pl , polecam mają największą bazę sklepów w Polsce.

:krol:
Wg mnie to...
SĄ TYLKO DWA MIEJSCA:
1. wirtualne, co nie znaczy, że w 100% nierealne :) tu: internetowe sklepy/hurtownie/markety/aukcje/ :) i
2. niewirtualne, co nie znaczy, że na 100% realne ;) SKLEP/HURTOWNIA/MARKET/BAZAR :))
Różnica jest w zasadzie niewielka i wielka naraz: tu i tam ryzykujemy w różnym procencie oraz tam i tu kupujemy sprzęt od teoretycznie tego samego producenta (prawie). Gorzej, jeżeli chcemy go zwróćić... w internetowych jest teoretycznie łatwiej - do 10 dni od daty dostarczenia
bez podania przyczyny :))) ale praktyka to raczej zweryfikuje tak czy inaczej
...blablabla... :hmm:
jednym słowem:
popieram to co napisał powyżej kol. kamil1967 z zastrzeżeniem, żeby NIGDY NIE PŁACIĆ z GÓRY a raczej ZAWSZE PRZY ODBIORZE z opcją sprawdzenia towaru przy dostawcy - będzie pewnie ciut drożej, ale zmusi to każdego (prawie ;) sprzedawcę do przyśpieszenia przesyłki a Tobie oszczędzi martwienia się o Twoją wpłatę.
Pozdrawiam wielkanocnie!

:cool:
 

urlich

New member
Dzisiaj zamówiłem lcd sharp lc32sa1e w hoopla.pl
Dobry wybór? tv jak i sklepu? cena to 2574.20zł,było taniej w INSIGNE - SZCZECIN o 6 dych,ale wybrałem hoopla.
Proszę o opinię!
Z góry dzięki
 

deha

New member
dobre ceny na panasonica

polecam portal www.e-multi.pl po dokonaniu zakupu otrzymujemy dodatkowa premię do wybrania,a na portalu wiele sklepów w jednym miejscu.Na panasonica wprost genialne ceny.
 
Do góry