Sprzedaz ratalna.

Marek Robert

New member
W jednym ze sklepów dużej sieci detalicznej - TV LCD jest oferowany za
5 999, raty 10 po 599,9 zł . Sklep internetowy ten sam model za 4 998 zł i raty 10 po 550 zł. Kto kupuje w EURO AGD i dlaczego, nie potrafię zrozumieć, po co takie sieci ogłaszają wypredaże, jak nie wyprzedaż sylwestrową to znowu zimową, itd.
 

kazik.ucho

New member
To jeszcze nic, jakiś czas temu natknełem się na niewiarygodną promocję w Euro Agd (czy jakoś tak mają). Telewizor plazmowy 42'' przecena z 8k PLN na 4k PLN. Myśle sobie niewiarygodna okazja, biorę. Żona również: "choć kupimy to jakiś wyższy model, drugiej takiej okazji nie trafimy". Ale chłodny rozsądek zwyciężył:) Myśle sprawdźmy w domu co to za model. Okazalo się, że normalna cena plazmy w większości sklepów to 4k PLN. Ciekawe ile osób chwyci tę promocję. A ile osób kupiło to wcześniej z 8k PLN ;)))
 

Luki27

New member
kazik.ucho napisał:
To jeszcze nic, jakiś czas temu natknełem się na niewiarygodną promocję w Euro Agd (czy jakoś tak mają). Telewizor plazmowy 42'' przecena z 8k PLN na 4k PLN. Myśle sobie niewiarygodna okazja, biorę. Żona również: "choć kupimy to jakiś wyższy model, drugiej takiej okazji nie trafimy". Ale chłodny rozsądek zwyciężył:) Myśle sprawdźmy w domu co to za model. Okazalo się, że normalna cena plazmy w większości sklepów to 4k PLN. Ciekawe ile osób chwyci tę promocję. A ile osób kupiło to wcześniej z 8k PLN ;)))

Hmm ale nie zawsze tak jest chociaz rzeczywiscie czesto smiesza mnie promocje gdzie podaje sie wczesniejsza cene jakas zawyzona z kosmosu a pozniej niby promocja - a necie mozna kupic ten TV znacznie taniej.

Ale w euro jest akurat promocja na Samsunga 42 C7H i rzeczywsice jest konkurencyjna cena z ratami 0 %. Inna sprawa ze ten TV chyba ma fabrycza wade, zobaczymy czy to sie potwierdzi.
 
Do góry