czy ktoś kupował w abc-rtv.pl?????????

witam, mam pytanie o ten sklep, czy ktoś go zna, ostatnio pojawił się na stronce Ceneo.pl, tv który mnie interesuje jest tam w korzystnej cenie ale sklep nie ma ani jednego komentarza, czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym sklepem, wiecie np. czy mozna bez problemu kupiony tam towar zwrócic lub wymienić?, np. w Hoopla.pl to moze być problem, trzeba mieć zaświadczenie od producenta sprzętu że coś z nim nie tak, więc trzeba się trochę bujać z tym, dlatego zrezygnowałem z kupna właśnie tam
 
jak to jest w sklepach internetowych

mam jeszcze pytanie bo juz w 2 sklepach spotkałem się z czymś takim że (teoretycznie pytałem przed planowanymzakupem) że jeśli kupię wadliwy np. tv i chcę go wymienić lub zwrucić to muszę mieć zaświadczenie od producenta że waktycznie z tv jest coś nie tak, czy wszędzie tak jest???????????? gdzie w Warszawie z internetowych jest tak a gdzie nie, z góry dzięki, jeszcze jedno pytanko nie na temat czy sony kdl 26s2030 napewno zawieszę na ścianie , bo na stronce sony wybierając opcję do powieszenia na ścianie nie wyświetla się ten model
 
Do góry