morele.net?

majkwro

New member
Chce u nich kupić 55h6400. Czy to strzał w kolano? Chcę też przedłużyć gwarancje o 3 lata - ale ten wariant podstawowy, bez nieszczęśliwych wypadków. Czy ta dod. gwarancja kosztująca oko. 600 zł jest coś warta? Czy możliwa jest ew. wielokrotna naprawa sprzętu w ciągu tych 5 lat? Pytam bo z tego co się orientuje dod. gwarancja z saturna/mediamarktu jest połowę tańsza ale mykiem jest to, że możliwa jest tylko 1 naprawa gwarancyjna a potem przepada i ta producenta i to śmieszne ubezpieczenie. Pozdrawiam :)
 

lycone

Banned
Śmieszny sklep. Kupiłem u nich kilka rzeczy w tym kabel jack-jack za kilka złotych. Przyszedł chinch. Napisałem maila, że się pomylili i po kilku dniach odpowiedz, że mam im odesłać ten przewód na własny koszt a oni wyślą inny. Czyli miałem zapłacić za przesyłkę więcej niż wart był ten kabelek mimo iż był to tylko ich błąd. Kolejne moje maile zostawili bez odpowiedzi. Dodzwonić się tam również nie łatwo. Ogólnie sytuacja błaha, ale już nic więcej i nich nie zamawiałem. Nie lubię takiego podejścia do klienta.

Wysłane z mojego Note 3
 

tomee00

New member
Obsługa nie najlepsza W salonie na miejscu bardzo długo sie czeka na cokolwiek Dotychczas oddawałem jedna rzecz do reklamacji, bez problemów


Sent it using Tapatalk
 
Do góry