Studio HI-FI katowice -Nie Polecam!!!

mastah

New member
Szczerze odradzam zakup a nawet wizyte w tym sklepie, sprzedawca(prawdopodobnie właściciel) to gbur i cham, kiedy powiedzialem, ze interesuje mnie zakup Kef iq3 + podstawki, rzucil mi ulotke z cenami kef-a, a jak zapytalem jakie podstawki by mi do tego polecil powiedzial(z ironią),zebym nie robil z tego sprzetu audiofilskiego i ze wystarcza mi takie za 100zl ale jak chce to moze mi zrobic takie 30tys.

dalej zapytalem jaka bylaby tego cena wraz z denonem 2307(ktorego nie mial na sklepie)
to zaczal na mnie krzyczec ze dlaczego ten, przeciez 1907 to to samo,
ja mu mowie ze zalezy mi na wejsciach HDMI itd.
a on na to,ze 1907 ma HDMI..

ja tam nie wiem, ale z tego co wyczytalem, na kilkunastu stronach int. a przede wszystkim na stronce denona to 1907 nie ma HDMI chyba, ze bym je sobie narysowal.., a faktycznie roznicy nie ma za duzej jezeli chodzi o modele 1507-1907, ale pomiedzy 1907 a 2307 jest juz moim zdaniem znaczna..

Musze dodac, ze bylem w czterech sklepach w katowicach z tego typu sprzetem i chociaz to co zamierzam kupic nie jest dla nich zadnym wydarzeniem traktowali mnie normalnie, przede wszystkim z kultura..

czlowiek ze sklepu Studio HI-FI jest natomiast nieporozumieniem, powinien pracowac na strozuwce na syberii bo do ludzi to on sie nie nadaje..

Pozdrawiam forumowiczów
 

ThYX

New member
mastah napisał:
Szczerze odradzam zakup a nawet wizyte w tym sklepie, sprzedawca(prawdopodobnie właściciel) to gbur i cham, kiedy powiedzialem, ze interesuje mnie zakup Kef iq3 + podstawki, rzucil mi ulotke z cenami kef-a, a jak zapytalem jakie podstawki by mi do tego polecil powiedzial(z ironią),zebym nie robil z tego sprzetu audiofilskiego i ze wystarcza mi takie za 100zl ale jak chce to moze mi zrobic takie 30tys.

dalej zapytalem jaka bylaby tego cena wraz z denonem 2307(ktorego nie mial na sklepie)
to zaczal na mnie krzyczec ze dlaczego ten, przeciez 1907 to to samo,
ja mu mowie ze zalezy mi na wejsciach HDMI itd.
a on na to,ze 1907 ma HDMI..

ja tam nie wiem, ale z tego co wyczytalem, na kilkunastu stronach int. a przede wszystkim na stronce denona to 1907 nie ma HDMI chyba, ze bym je sobie narysowal.., a faktycznie roznicy nie ma za duzej jezeli chodzi o modele 1507-1907, ale pomiedzy 1907 a 2307 jest juz moim zdaniem znaczna..

Musze dodac, ze bylem w czterech sklepach w katowicach z tego typu sprzetem i chociaz to co zamierzam kupic nie jest dla nich zadnym wydarzeniem traktowali mnie normalnie, przede wszystkim z kultura..

czlowiek ze sklepu Studio HI-FI jest natomiast nieporozumieniem, powinien pracowac na strozuwce na syberii bo do ludzi to on sie nie nadaje..

Pozdrawiam forumowiczów

Nie wiem o którym sklepie piszesz .. tym na Warszawskiej ? Ja zostałem przyjęty bardzo miło, super wybór, nie kupiłem tam bo szukałem czegoś innego. Jedyny minus to tylko to, w studiu odsłuchowym dochodziły jakieś dziwny dzwięki... musiałem wyjść ze sklepu żeby się przekonać że to tramwaj :)

Polecam w Katowicach MegaHz :) Znajdz ceny u innych sprzedawców i idz się tam potargować :)

Pozdr.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Jaki to ten sklep w Katowicach? Ja byłem onegdaj na Roździeńskiego, zostałem miło obsłużony a nawet zrobiłem odsłuchy z marszu, nie będąc umówiony.
 

mastah

New member
ten w C.H. Belg
rozumiem, ze sprzedawca mogl nie podzielac mojego zdania w kwestii wybranego przeze mnie sprzetu, jednak powinien to powiedziec grzeczniej i przynajmniej przy tym nie mowic bzdur dot. sprzetu
nie wiem co wam jeszcze moge powiedziec, ten czlowiek zachowywal sie jak nawiedzony, jakby chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc zeby zajac sie kolejnym klientem i sobie go ustawic(klient przestraszy sie krzyku i nie bedzie sie niczemu sprzeciwial zeby nie wysc na glupka..) jednoczesnie moze udalo by mu sie mi wcisnac 1907-ke ktora akurat mial na sklepie..

Wybor pozostawiam wam..

p.s.
nie chodzi o sklep na warszawskiej, tam od razu proponowano mi mozliwosc odsluchu(po wczesniejszym umowieniu), w audiost.(rozdzienskiego) i herz-u tez bylo w porzadku, tyle ze w tym pierwszym przy odsluchu jest kaucja 50zl, a w ostatnim jeszcze nie pytalem bo nie mieli akurat tego czego szukalem, ale ogolnie ok
pzdr.
 

ThYX

New member
mastah napisał:
ten w C.H. Belg
rozumiem, ze sprzedawca mogl nie podzielac mojego zdania w kwestii wybranego przeze mnie sprzetu, jednak powinien to powiedziec grzeczniej i przynajmniej przy tym nie mowic bzdur dot. sprzetu
nie wiem co wam jeszcze moge powiedziec, ten czlowiek zachowywal sie jak nawiedzony, jakby chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc zeby zajac sie kolejnym klientem i sobie go ustawic(klient przestraszy sie krzyku i nie bedzie sie niczemu sprzeciwial zeby nie wysc na glupka..) jednoczesnie moze udalo by mu sie mi wcisnac 1907-ke ktora akurat mial na sklepie..

Wybor pozostawiam wam..

p.s.
nie chodzi o sklep na warszawskiej, tam od razu proponowano mi mozliwosc odsluchu(po wczesniejszym umowieniu), w audiost.(rozdzienskiego) i herz-u tez bylo w porzadku, tyle ze w tym pierwszym przy odsluchu jest kaucja 50zl, a w ostatnim jeszcze nie pytalem bo nie mieli akurat tego czego szukalem, ale ogolnie ok
pzdr.


To fakt, człowiek w Belgu jest co najmniej dziwny. Generalnie sprzedawałby tylko HK i nic innego. Dla niego pozostałe firmy się nie liczą. Cóż ... taka to metoda.

Naprawde polecam sklep na Warszawskiej i MegaHZ. Ja odsłuchiwałem na Warszawskiej kilka zestawów, kabli i chyba 2 różne AV ... ale o żadnej opłacie 50zł nie było mowy.

Jak już wybierzesz to wyślij maila do Tychów do sklepu Luzak i poproś od dobre ceny. Potem możesz z tymi cenami iść negocjować do innych sklepów :)

Co do sklepu na Roździeńskiego to byłem, widziałem, troche porozmawiałem ... ale w tym dniu mieli już umówionych kilka odsłuchów i jakoś potem na maile nie odpisywali więc dałem sobie spokój.

Ja polecam MegaHZ gdyż tam kupiłem i jestem zadowolony. Duży wybór, dosyć elestyczni, ceny także ok.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
A tak. Potwierdzam. Na Słowackiego Goście są w porzo. Szczególnie ten starszy. Studio mogliby poprawić bo to okno jest tam strasznie wielkie i płaskie i nawwet te zasłony nie za wiele pochłaniają.
Ze śląskich sklepów mogę polecić jeszcze ten w Gliwicach na Zwycięstwa. Miły Gościu, fajne studio.
 

setunia

New member
Bez reklam
Fatman_1 napisał:
Jaki to ten sklep w Katowicach? Ja byłem onegdaj na Roździeńskiego, zostałem miło obsłużony a nawet zrobiłem odsłuchy z marszu, nie będąc umówiony.
Widocznie szukałeś sprzętu z górnej półki. Ja pojechałem tam (mówię o Hi-Fi Studio na Roździeńskiego obok Agaty) po zestaw kolumn do kina domowego w cenie ok. 3000pln i byłem dla nich zbyt "think client'' bo olali mnie zupełnie i polecili jazdę do Tychów. Jeśli ktoś dysponuje naprawdę dużą gotówką to może poświęcą mu chwilę uwagi. Polecam natomiast Mega Hz obok dworca w Katowicach. To stara i sprawdzona firma i nie olewa cię bo masz za chudy portfel
 
Do góry