Nvidia - partnerstwo 4K :) - GTX 1080 część naszej maszyny testowej.

Jam Nius

piszę
sli-background.jpg

Od jakiegoś czasu zaczęliśmy powoli przedstawiać dla Was cyfrową rozrywkę w postaci gier, które obecnie rozwinęły się tak bardzo, że przyćmiewają duże produkcje rodem z Holywood. Nie było by to możliwe gdyby nie partnerstwo z Nvidia, która dostarczyła nam kartę GTX 1080. Szalone urządzenie, które zapewnia możliwość odpalenia tytułów w 4K :). Jeśli zastanawiacie jak usprawnić waszą maszynę, koniecznie zapoznajcie się z gamą kart graficznych Nvidia.

4K! http://www.hdtv.com.pl/forum/sprzet...rto-a-ty-w-jakiej-grasz-rozdzielczosci-7.html


Lider w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki | Układy GPU i procesory | NVIDIA
 

Attachments

  • nvidiagtx_banner.jpg
    nvidiagtx_banner.jpg
    70,5 KB · Wyś: 21508

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, po krótkim i treściwym singlu w BF1 czułem się jak po dobrym filmie, a nawet więcej, uczestnictwo w niemal filmowym wydarzeniu dostarcza dodatkowych bodźców.
Miazga jak to wygląda w wysokiej rozdziałce i 21:9, a wszystko również dzięki karcie GF ; ) Maniacy UHD (bez względu na to czy są graczami) byliby zachwyceni. Miód na oczy.
Nie ma tu ironii, ale jak czytasz to Nvidia, to wiedz, że i ja chętnie potestowałbym nowe karty : )
 

moto2004

Member
Mam takie 2 sztuki Asusa w SLI - zostało jeszcze chwilkę poczekać aż kurier przywiezie Oculusa i będą testy w grach tego virtual reality :) Nie powiem jest lekki dreszczyk emocji..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tobie też do 4K trochę brakuje,ale zawsze można zrobić zooma :grin:
Poza tym,trochę sobie robię bekę,bo screeny 4k/5k w ultra,bez problemu można znaleźć w sieci :wink:
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Po ostatnich aktualizazcjach sterownika NVIDA w panelu sterowania dostep do karty NVIDA ograniczony.
A dokładniej chodzi o Media Player Classic, w panelu wyszarzona opcja zmiany karty, dostępna tylko karta zintegrowana.
Dziwne bo wcześniej mogłem ustawić i korzystać z CUDA.
Power DVD Cyberlink jest po staremu i działa z CUDA.

W Media Player Classic natomiast zaszły zmiany i program sam radzi sobie z konwersją z HDR do SDR bez potrzeby instalowania Mad VR, rzekłbym, że radzi sobie z tym nawet lepiej.
O co chodzi, czyżby MPC przestał wspierać CUDA?

196131112_zrzut-ekranu-33.jpg


196139127_zrzut-ekranu-35.png


196130229_zrzut-ekranu-34.jpg
 
Ostatnia edycja:

bramowicz1

Member
Bez reklam
Po ostatnich aktualizacjach sterownika NVIDA w panelu sterowania dostep do karty NVIDA ograniczony.
A dokładniej chodzi o Media Player Classic, w panelu wyszarzona opcja zmiany karty, dostępna tylko karta zintegrowana.
Dziwne bo wcześniej mogłem ustawić i korzystać z CUDA.
Power DVD Cyberlink jest po staremu i działa z CUDA.

W Media Player Classic natomiast zaszły zmiany i program sam radzi sobie z konwersją z HDR do SDR bez potrzeby instalowania Mad VR, rzekłbym, że radzi sobie z tym nawet lepiej.
O co chodzi, czyżby MPC przestał wspierać CUDA?

196131112_zrzut-ekranu-33.jpg


196139127_zrzut-ekranu-35.png


196130229_zrzut-ekranu-34.jpg
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Przepraszam za zdublowanie, wdarła mi się tam literówka a edytowanie już jest niemożliwe, dziwne bo komentarz ledwo sprzed dwóch godzin, coś interfejs forum szwankuje.
 
Do góry