Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Liter1979

Member
Bez reklam
Pytanie jak w temacie :hmm:Ceny w naszych polskich sklepach (również w tych internetowych) są po prostu "niedorzeczne' :evil:, i mam już szczerze mówiąc tego dosyć... Wiem ze można kupić na zagranicznych portalach, ale czy ktokolwiek mógłby mi wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić ? nigdy nic nie kupowałem np. z e-bay, nie wiem przede wszystkim jak dokonać płatności :niewiem: tzn. czy mogę zapłacić np. ze swojego konta bankowego w złotówkach, a oni "przewalutują" sobie na euro ? A może w naszym kraju istnieje jakiś sklep z normalnymi cenami ? Dzięki za pomoc i info :grin:
 

tdx

New member
Bez reklam
Zależy za ile chcesz kupić nowości :) bo rozumiem że filmy za 30-50zł (ok 120 pozycji) w każdym większym sklepie internetowym z darmową wysyłką Ciebie nie interesują?
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Zależy za ile chcesz kupić nowości :) bo rozumiem że filmy za 30-50zł (ok 120 pozycji) w każdym większym sklepie internetowym z darmową wysyłką Ciebie nie interesują?
Pewnie że interesują, tylko jakie to sklepy ? Bo ja do tej pory kupowałem np. w "Blu dvd" w którym darmowa przesyłka jest od 250 zł, a film za 5 dyszek to rzadkość, za 3 dyszki to można kompletnie zapomnieć... Kolejny sklep np. "Punkt 44" darmowa wysyłka za zakupy powyżej 100 zł, ceny płyt pozostawię bez komentarza... itd. itd... Chyba nie znam "tych" sklepów o których piszesz... Chodzi mi o to że np. ostatnio chciałem sobie kupić np. pakiet "Lethal Weapon" - cena w naszych sklepach internetowych ok. 250 zł. tymczasem czytałem inne forum i chłopaki piszą że z zagranicznych sklepów kupują ten zestaw o ok. 30-40 % taniej... Nie chodzi mi o tę konkretną pozycję, bo dotyczy to większości naszych płyt...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Czasami w merlin.pl też pojawiają się filmy w rozsądnych cenach na BluRay.

Co do tych cen w MM za 39,90zł, to proszę Was, w większości to są filmy tak "wysokich" lotów że nawet patrzeć przykro, takie zapchaj dziura w sklepie. Trochę starsze, ale lepsze tytuły zaczynają się właściwie od 49,99zł. I tu zgadzam się że w naszym kraju ceny nośników BD są grubo przesadzone. Nowe tytuły zazwyczaj nie schodzą poniżej 79-99zł. O koncertach nie wspominam już.
 

tdx

New member
Bez reklam
No to wiadomo chyba że nie będzie to wersja kolekcjonerska Blade Runnera, ale Kill Billa czy Transformersy za 30zł czemu nie ;)
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Czasami w merlin.pl też pojawiają się filmy w rozsądnych cenach na BluRay.

Co do tych cen w MM za 39,90zł, to proszę Was, w większości to są filmy tak "wysokich" lotów że nawet patrzeć przykro, takie zapchaj dziura w sklepie. Trochę starsze, ale lepsze tytuły zaczynają się właściwie od 49,99zł. I tu zgadzam się że w naszym kraju ceny nośników BD są grubo przesadzone. Nowe tytuły zazwyczaj nie schodzą poniżej 79-99zł. O koncertach nie wspominam już.
I właśnie o to mi chodzi !!! Dlatego chcę zacząć kupować poza granicami naszej drożyzny, i szukam kogoś kto już od dawna tak robi i może coś doradzić :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z zagranicy to sie oplaca kupic taniej ale przy kilku filmach , przy pojedynczym filmie to już tak średnio jak dla mnie przynajmniej...
 

maniekn274

New member
Bez reklam
zamówiłem parę sztuk z namiarów TDX-a z mediaexpert od 29pln do 80 pln zobaczymy co przyślą.Mam nadzieję że to wsio nowe,pofoliowane itd,mowa o tych po 30 pln.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja szukam najtanszej opcji przez allegro. Zwykle czekam 2 dni i ziuuuuu.

Tia, 2 dni czekania a potem 1.5h frajdy i ziuuu na polke,, skad ja to znam :)
Ja kupuje w MM od jakiegos czasu, nie wytrzymam jak sie trafi dobry film.
Kolekcjonerskie to juz inna bajka, te sie pielegnuje i zawsze ciesza oko :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zebys wiedzial ze kultowy, po dzis dzien ten film mam w glowie. Jest w nim cos magicznego. G.Butler zrobil tam kawal dobrej roboty, kultowe juz dzis "This is Sparta" w jego wydaniu - bezcenne. Szkoda ze juz bez niego.
 

WiTT

New member
Bez reklam
"Nie zna piekło straszliwszej furii nad wściekłość zranionej kobiety" czy jakoś tak ;)

BTW: reżyser Zack Snyder czyli nowy Superman - widział już ktoś? :)
 
Do góry