Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Bipo

Active member
Bez reklam
Wiem, że tylko kilka osób jeszcze kupuje tutaj płyty to tak informacyjnie w Media Markt duża promocja na filmy blu ray po 22 zł. .. :) może komuś się jeszcze coś przyda.
Ps.nawet jakiś uhd się znajdzie za 50zl...:)
 

dmk84

New member
Promocji też u mnie nie widać ale po sortowaniu od ceny min pokazują się filmy po +/- 20 i po dodaniu do koszyka piszę że promocja. Nie podają tylko z ilu przecenione ale np transformery za 22,99 a niżej pokazuje że w outlecie jest po 44zl. Kupiłem dwie plytki;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzychu wpisz Film imperial cinepix blu ray I i zaznacz rosnąco... :) Ja zakupiłem trylogię Spider-man, Ben Hur oraz X-man apokalipsa :) Mission Impossible też są w promocji jak by kogoś interesowało...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Te promocje w MM to są już od jakiegoś czasu przynajmniej w Arkadii widziałem po ŚBN.., więc ktoś kto nie kupował filmów przy premierach warto brać, taniej już nie będzie.. o ile dane filmy komuś podchodzą.
 

HHL

Member
To wygląda jak czyszczenie półek.
Zamówiłem 4 filmy z MM i przyszły w trzech paczkach z trzech różnych sklepów z całej polski.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakby kogoś interesowało, to na stronie MM są różne filmy w wyprzedaży, ceny już od 10 zł. Szału nie ma, ale ja 3 filmy sobie wyhaczyłem do kolekcji.
Filmy 4k UHD są już od 70zł.
Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "film bluray" i posortować cenę rosnąco".
 
Do góry