Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Kadajo

New member
Bez reklam
Ja bym dopisal jeszcze grawitacje, wydanie 3d podobno referencyjne. Ja posiadam 2d i wystawiam 10/10 za obraz i dzwiek. Dzis bede mial enders game, robocopa remaster, speed i green zone. Mam obawy co do enders game, wydawca jest monolith ktory czesto nie pozwala wylaczyc napisow w oryginalnej sciezce audio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie, krótkie pytanie....
Czy miał ktoś z was do czynienia z wydaniem angielskim Władcy Pierścieni -extended, chodzi mi o polską scieżkę - lektor + napisy. Chodzi mi o dzieciaki, bo dla mnie to może być nawet bez napisów...
Na e-bay'u można znaleźć pełne wydanie BR za ok. 150 zł, a u nas najtaniej za ponad 300 zł.
Trochę szukałem i są rozbieżne opinie, jedni mówią, że jest PL, a inni, że nie...
W opisach też, generalnie jest info, że nie, ale mało jest z pełnym opisem produktu. Może ktoś takie wydanie ma, kupione poza PL i mógłby wrzucić dokładny nr wydania...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cena b.dobra, ale lux to bym nie nazwal ;) Ja i tak staram sie nie przekraczac magicznej bariery 50zl za film. Za to, filmy po 20-25zl, to juz grzech nie kupic, zyczylbym sobie wlasnie takie oferty. Taka cena, tez dziala podswiadomie. Widzac filmy po 25zl, pewnie kupilbym 4szt, tak aby zamknac sie w 100zl, ale jak widze filmy po 50zl (i wiecej), to zazwyczaj jest to jedna pozycja, jakos przyjemniej jest wyjsc z 4 filmami za 100zl, jak jednym za 50zl.
Mysle ze w ogolnym rozrachunku, zostawilbym wiecej pieniedzy w sklepie widzac filmy po 25zl, jak te po +50zl.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Empiku bylem kilka dni temu, promocji brak. Przynajmniej nic specjalnego nie widzialem. Chociaz biorac pod uwage ich synchro w stacjonarnych sklepach, to nic nie wiadomo.
Edit: O widzisz alkebab, za tyle moge kupic, szczegolnie ze nie widzialem tego filmu.
 
Ostatnia edycja:

mateobelmond

New member
Ja mam to samo. Max na film BD mogę wydać 50zł. Ale czaję się na tego LOTR`a jednak 3stówki za zestaw to trochę za dużo.

ja LOTRa na bluray wersję rozszerzoną kupiłem ostatnio za 22 funty z darmową wysyłką do Polski - ale pewnie nie ma polskich napisów (sprawdzę jak dojdzie i dam znać).

labirynt fauna kliknięty ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja w końcu LOTR wziąłem w merlinie, też miałem chrapke na zakup w UK ale ze względu na dzieciaki musiałem kupić z lektorem.
 

alkebab

New member
ja LOTRa na bluray wersję rozszerzoną kupiłem ostatnio za 22 funty z darmową wysyłką do Polski - ale pewnie nie ma polskich napisów (sprawdzę jak dojdzie i dam znać).

labirynt fauna kliknięty ;)

Ok daj znac czy sa napisy, wolalbym wersje z napisami.

co do Labiryntu to na razie anulowalem zamowienie, przeczytalem gdzies, ze jest tylko sciezka dzwiekowa DD 5.1 i nie ma oryginalnego DTS HD MA 7.1. Trzeba by to jeszcze zweryfikowac.

A moze ktos sie orientuje ile moglbym wziac za LOTRa wersja rozszezona caly pack 12dvd jak bym chcial sprzedawac?
 
Do góry