Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Abstrahując, pewnie ogądaliście wczoraj Prawo Zemsty? Też uważam, że to świetny film.
W mojej kolekcji BD zagościly np. ostatnio takie starocie, ale klasyki, jak: Troja, Gladiator, Siedem, Adwokat Diabła, Constantine, Wyspa czy Ostatni Samuraj. Poluję jeszcze na Aeon Flux, ale to raczej ze względu na odtwórczynię głównej roli :)
Bardzo lubię Charlize Theron, nie tylko za wygląd, jest piękną kobietą ale również jako aktorkę.
Tak samo lubię filmy z Meg Ryan.
 

pantomima

Banned
Abstrahując, pewnie ogądaliście wczoraj Prawo Zemsty? Też uważam, że to świetny film.
W mojej kolekcji BD zagościly np. ostatnio takie starocie, ale klasyki, jak: Troja, Gladiator, Siedem, Adwokat Diabła, Constantine, Wyspa czy Ostatni Samuraj. Poluję jeszcze na Aeon Flux, ale to raczej ze względu na odtwórczynię głównej roli :)
Bardzo lubię Charlize Theron, nie tylko za wygląd, jest piękną kobietą ale również jako aktorkę.
Tak samo lubię filmy z Meg Ryan.

Jasne jasne - z tymi klasykami, z Charlize trafiłeś ale z Meg Ryan nie koniecznie :p nawet jednego tytułu z nią sobie nie przypominam...

Adwokat diabła - jedyny film w ktorym polubiłem Ala P.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Nietykalni" to jeden z lepszych filmow w ostatnim czasie i to wlasnie takich filmow mi brakuje.
"Adwokat diabla" tez rewelacja, obsada pierwszoligowa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prawo Zemsty widziałem.
Bardzo dobry film.
Szkoda że w ostatnich latach Gerard Butler gra w słabych produkcjach.
Kiedyś się zastanawiałem kto w dzisiejszych czasach oprócz Daniel Craig'a mógłby zagrać Bonda i ogólnie ratuje teraźniejsze filmy akcji nie wyglądając przy tym jak dziewczyna hahaha...

Kilku znalazłem :

Jason Statham - Filmweb
Tom Hardy (I) - Filmweb
Hugh Jackman - Filmweb
Gerard Butler - Filmweb
Scott Adkins (II) - Filmweb

Tych dwóch poniżej ze swoją karnacją na Brytyjczyków raczej nie wyglądają ale w filmach akcji sprawdzają się bardzo dobrze.
http://www.filmweb.pl/person/Vin.Diesel
http://www.filmweb.pl/person/Michael+Jai+White-5390

Ten na na Bonda się nadaje ale jakoś go nie trawię http://www.filmweb.pl/person/Clive.Owen
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Co wy z tymi superbohaterami, ile mozna :)
Nikt tu juz nie oglada filmow obyczajowych, dramatow, psychologicznych, kryminalnych, komedi... melodramatow :D
I do takich filmów budowaliśmy pieczołowicie nasze systemy Kina Domowego? :D

Wrócę do muzyki, bo mnie nie było, a chciałbym i ja wtrącić swoje trzy grosze ;) Hans Zimmer może i ma to co pisałeś, ale to każdy kompozytor muzyki filmowej ma swój rozpoznawalny charakter, trudno się tego czepiać. Dla mnie to co tworzy HZ podoba się, zarówno w filmie jak i osobno słuchając. Jego muzyka sporo wnosi w film, to się czuje. Nie nazwałbym jego twórczości infantylną, jest świetnie wkomponowana w film i oddaje to co w nim jest. Batman był mroczny - muzyka taka jest, nowy Superman miał odejść od znanej nam kanwy o "S" - i muzyka taka jest, odcina nam stary cukierkowy świat o "S". Ot, takie moje subiektywne zdanie :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja ostatnio siadłem do Worrior'a z Hardy'm i powiem, że jako żołnierz po przejściach był przerażający i bardzo wiarygodny.

Hardy to dobrze zapowiadający się aktor młodego pokolenia. Dopiero w Gangsterze go dostrzegłem, wcześniej też np. w This Means War - czasem z zonką lubimy obejrzeć takie komedyjki ;) ale rola w Incepcji czy oczywiście Bane w Mrocznym rycerzu nie do przecenienia.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Facet ma genialny głos ;)

Za to dziś znalazłem czas na Lincoln Lawyer z Matthew McConaughey.
Ciekawy, na początku myślałem, że będzie ciekawszy i bardziej trzymał w napięciu, ale mniej więcej od połowy można było przewidzieć koniec. Mimo to warto obejrzeć, ale amplitunera nie ma co włączać.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jasne jasne - z tymi klasykami, z Charlize trafiłeś ale z Meg Ryan nie koniecznie :p nawet jednego tytułu z nią sobie nie przypominam...

Adwokat diabła - jedyny film w ktorym polubiłem Ala P.

A mnie osobiście Meg Ryan się podoba, uważam że babka ma coś w sobie. Podobnie jest z Umą Thurman, niby jak się przypatrzeć na twarz to nic szczególnego i jest sporo ładniejszych lasek, ale ma coś takiego w sobie co mnie kręci:) Tak samo zawsze bardziej mi się podobała Jennifer Aniston niż niż Angelina Jolie. Angelina fajnie wyglądała w "Tomb Raider", bo w innych filmach to była taka żylasta, wychudzona.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Byś miał tyle kasy, to też byś sobie to i owo podciągnąl:) Ja uważam, że jak kogoś stać to czemu nie? Oczywiście w granicach dobrego smaku, żeby nie wyglądać jak te dmuchane Lole:grin: Ale nie ukrywajmy, jak na 51 lat to jeszcze byś chapnął taką babke.
 

jurass

Banned
Niestety botoks nie wpłynął pozytywnie na walory aktorskie jej twarzy. Jeśli tego nie zauważyłeś to przykro mi. Dla Ciebie botoks to tylko kwestia kasy? Tym bardziej mi przykro.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie smuć się tak, jest długi weekend:) Nie mam dużego doświadczenia z botoksem, ale może mnie uświadomisz? Dla mnie botoks to właśnie kwestia dobrego smaku i kasy, oczywiście jeśli się nie ma przeciwskazań zdrowotnych.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Przecież to fotomontaż. Dlatego napisałem że ze smakiem, nie popadajmy w skrajności. Równie dobrze można określić debilizmem tego co wstawia do mieszkania w bloku sprzęt za 500k. Chciałbym zobaczyć jakby podkręciła Was fajna laska z ładnym silikonowym biustem i jędrnym tyłkiem?:) Wszystko jest dla ludzi ale w granicach rozsądku. Dlaczego jak kobiecie czegoś brakuje to nie może sobie poprawić?, w końcu mamy 21 wiek. Jak tak lubimy zdrowie i nature, to czemu jemy przetworzoną żywność. Podejrzewam że jak by Twoja kobieta sobie ładnie zrobiła biust czy tyłek, to pewnie byś jej w łóżku nie tknął?:D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja tam Meg Ryan lubie, lubie filmy z jej udzialem, masz wiadomosc, bezsennosc w seattle, top gun, the doors, miasto aniolow, french kiss, Owszem, wiele z nich to cukierkowe i romantyczne filmy, ale kiedys z drugą połówką więcej ogladalo sie takich, teraz juz rzadziej, ale zawsze wydawala mi sie jakas taka sympatyczna no i nie bez znaczenia jest to, ze przypominala mi moją wielką milosć ze szkoly sredniej :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta z Top Gun tez byla dobra, zreszta film jeszcze lepszy, ale tak ma wiekszosc tych z Tomem Cruisem.
(Pantomima usunales a ja sie odnioslem do Top Guna, ale tam grala M.Ryan teraz widze, tez nie wiedzialem ;) )
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Tak wiem - palnałem głupote ! Mam nagranego Top Guna ,nawet ogladałem ost. . W tym filmie wygladała obłednie jak nie ona i dlat.się pogubiłem - czy to mogła być ona ? Jednak ona ona :)
 

pantomima

Banned
Kurde właśnie wczoraj doleciał do mnie kurier z plytka Star Trek Into Darkness a tu dzisiaj świeta - cała chata pełna ludzi i pomimo że to dwu pietrowe mieszkanie to nie ma jak obejrzeć ... Wszystkim do okoła przeszkadza łubu-dubu haha . Znacie ten ból... ? ;-) Aaaaa Gryzę !
 
Do góry