Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ps.
Czy tylko ja mam takiego pie..dolca że nauczyłem kota oglądać TV i teraz codziennie wieczorem muszę mu włączać jego ulubione ptaki i myszy?

Nie, nie tylko Ty. Jak Ci powiem, że mój leży w wannie i ogląda tv (tak, mam tv w łazience ; ) ), to uwierzysz? No. Podobnie filmy z myszami, potrafią się gapić przez pół godziny, podobnie jak zobaczą drugiego kota na ekranie ; )
A aportować nauczyłeś? : D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie, nie tylko Ty. Jak Ci powiem, że mój leży w wannie i ogląda tv (tak, mam tv w łazience ; ) ), to uwierzysz? No. Podobnie filmy z myszami, potrafią się gapić przez pół godziny, podobnie jak zobaczą drugiego kota na ekranie ; )
A aportować nauczyłeś? : D

:)

W naszym wypadku to kot jest panem a ja sługusem. Więc prędzej on mnie nauczy aportowania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, szczególnie jak się wyłoży na łóżku i trzeba czekać jak się wyśpi.
No i widze, że chyba MiałKun? ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze by było, ale nie do końca tak jak na tym "trailerze".
To se ne vrati. Ostatnio odświeżałem trylogie, w ciemno można siadać z rodziną i od deski do deski, bez znudzenia.
Może niech lepiej nie ruszają, jak Marty McFly ma być azjatą, doktorek czarnoskórym naukowcem, a Biff z ciągątkami LGQPA, to zostawy to tak, jak zapamiętaliśmy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kamera mi zamuliła z wrażenia.
Slumdog kradnie niczym Tarantino, a nikt nie kradnie, tak jak Tarantino.
Na serio jestem pod wrażeniem tego debiutu. Zadziwiające że film dostał (przynajmniej w RoI) kategorie wiekowa od lat 16.
Widzę,że udało się jednak nagrać za którymś razem i dorzuciłeś jeszcze Arthur the King ;)
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jesli ktos widział część pierwszą, przy drugiej smialo może spedzic wieczór

To równiez przyjemnie się oglada

Dla wielbicieli horrorów- dupy nie urywa ale da sie strawić

Mi sie po pierwszym odcinku spodobał
 
Do góry