Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
poszukajmy dobrego tytułu do tematu i jedziemy z tym koksem:). Ja jutro planuje obejrzeć minimum 3 filmy, bo cały tydzień jechałem na sucho hehe:)
 

kini0

New member
Bez reklam
No i Skyline kosztował ułamek kwoty hollywoodzkich blockbusterów. Można powiedzieć że to amatorska produkcja....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie, taka "profesjonalna amatorka", widac golym okiem ze daleko mu do takich produkcji jak Wojna Swiatow, z reszta ja bym tych dwoch pozycji nie porownywal. Matrixa czy Obcego to juz w ogole. Juz blizej do tej Inwazji LA - ktora mi sie nie specjalnie podobala. Tak na marginesie to juz nie wiem ile razy testowalem wybuchy piorunow przy posesji Cruisa w poczatkowych minutach filmu, ale na bank kilkaset razy. To jest dobry fragment do testowania subwoofera. Po kazdym przestawieniu opcji w ampli wrzucam m.in. ten fragment.
Osobiscie bardziej mnie ciekawi druga czesc filmu Dystrykt9.
Jeszcze w temacie surroundow, to Skyline pompuje w kilku fragmentach niemilosiernie tyly. To nie jest absolutnie dopieszczony Transformers ktory dla mnie jest nr.1 w temacie samych efektow dzwieku przestrzennego, ale Skyline ma takie fragmenty gdzie tyly chca wyskoczyc z standow. Plyta Blu.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie wymyślmy jakiś dobry tytuł na temat związany z filmami:) i w jednym temacie będziemy pisać o wszystkim :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Dokladnie, taka "profesjonalna amatorka", widac golym okiem ze daleko mu do takich produkcji jak Wojna Swiatow, z reszta ja bym tych dwoch pozycji nie porownywal. Matrixa czy Obcego to juz w ogole. Juz blizej do tej Inwazji LA - ktora mi sie nie specjalnie podobala. Tak na marginesie to juz nie wiem ile razy testowalem wybuchy piorunow przy posesji Cruisa w poczatkowych minutach filmu, ale na bank kilkaset razy. To jest dobry fragment do testowania subwoofera. Po kazdym przestawieniu opcji w ampli wrzucam m.in. ten fragment.
Osobiscie bardziej mnie ciekawi druga czesc filmu Dystrykt9.
Jeszcze w temacie surroundow, to Skyline pompuje w kilku fragmentach niemilosiernie tyly. To nie jest absolutnie dopieszczony Transformers ktory dla mnie jest nr.1 w temacie samych efektow dzwieku przestrzennego, ale Skyline ma takie fragmenty gdzie tyly chca wyskoczyc z standow. Plyta Blu.

Odnośnie testowania suba..to proponuję BATTLESHIP Bitwa o Ziemię..podobno referencja dla suba , tak mi proponowano.Na mnie scena z filmu The Bourne Legacy zrobiła duże wrażenie sam początek , jak samolot(dron) predator zbombardował chatę góralską agentów...ehhh piękne to było... nie wspomnę o scenie w wilkiem w lesie...także rewelacja..Nie mogę się doczekać zakupu paradigm sub -15 i wszystko ponownie testować;)

Mnie też osobiście ciekawi i czekam na district 9 ten film coś miał w sobie.I te końcowe słowa tego ufoludka że..."..wrócę po ciebie.." to wskazuje na kolejną część....sam film zarobił 200mln dolarów więc nie był raczej gniotem...czekamy




 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odnośnie testowania suba..to proponuję BATTLESHIP Bitwa o Ziemię..podobno referencja dla suba , tak mi proponowano.Na mnie scena z filmu The Bourne Legacy zrobiła duże wrażenie sam początek , jak samolot(dron) predator zbombardował chatę góralską agentów...ehhh piękne to było... nie wspomnę o scenie w wilkiem w lesie...także rewelacja..Nie mogę się doczekać zakupu paradigm sub -15 i wszystko ponownie testować;)

Mnie też osobiście ciekawi i czekam na district 9 ten film coś miał w sobie.I te końcowe słowa tego ufoludka że..."..wrócę po ciebie.." to wskazuje na kolejną część....sam film zarobił 200mln dolarów więc nie był raczej gniotem...czekamy





efekty w bitwie o ziemię eleganckie, mimo braku suba była moc i bas:). Nowy Underworld to masakra basowa, bez suba myślałem że mi ściany zburzy a z subiem to juz pewnie za ostry hardkor :)

Nie chce być chamski ale zmień czcionkę bo wypala oczy hehe:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
film zarobił 200mln dolarów więc nie był raczej gniotem...

Film moze zarobic wiecej i być gniotem, dziś to nie ma związku z jakośćią filmu, a jedynie z marketingiem, reklamą i iloscią kasy wpompowanej w ten biznes, znajmosci, dobre nazwiska. To podnosi oglądalność, ale nie jakość i klasę samego filmu.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kac Wawa jest dobrym przykladem :) chociaz ten chyba nie wiele zarobil po recenzji Pana Raczka.
No, ale te nasze "nazwiska" byly wabikiem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie mialem okazji obejrzec, i raczej nie obejrzę, no chyba, ze telewizji za 2 lata ;), choc przy oryginalnych wersjch się posmiałem.
 

GracX

New member
Bez reklam
Ja proponuje żeby po prostu jakiś mod/admin zmienił tytuł filmu i kontynuujemy :)

co sądzicie o ostatniej części zmierzchu?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Prosze Cie. Trzymalem sie rekami i nogami by nie isc na to do kina, ale zona sie uparla, ale potem zalowala. Dla mnie to byla męczarnia.
 

GracX

New member
Bez reklam
Prosze Cie. Trzymalem sie rekami i nogami by nie isc na to do kina, ale zona sie uparla, ale potem zalowala. Dla mnie to byla męczarnia.

zgadzam się aczkolwiek cześć2 jest lepsza od poprzedniej bynajmniej coś się na końcu podziało (walka) na cześći1 to niemal zasnołem....

ps.Właśnie odpalam Hobbita :) niestety nie udało mi się go obejrzeć w kinie..
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja proponuje żeby po prostu jakiś mod/admin zmienił tytuł filmu i kontynuujemy :)

co sądzicie o ostatniej części zmierzchu?

Dziś obejrzę, ale to dla zasady, byłem zmuszony obejrzeć poprzednie części więc trzeba tą sagę zakończyć hehe:). Teraz jestem właśnie po Dredd 3D, nie najgorszy, ale szału nie ma. Efekty w zwolnionym tempie mega fajne (Phantom, slow motion) :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sedzia Dredd z Stallone? Fajny film, to jest wlasnie przyklad fajnego starego kina. Tyle ze Ty pewnie o tym Dredzie z 2012r. :)
Na temat Zmierzchu to juz Krzychu wyjal mi to z ust. Tam takie wampiry jak z koziej d... trabka.
Tu moje zdanie:http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/95941-skyfall-5.html
Faktycznie za duzo mamy tych watkow o filmach, wypadaloby to zebrac do kupy aby nie poszlo na marne i zrobic jeden porzadny.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Wracając myślą do Skyline, to armanig ja mam zgoła inne odczucia w stosunku do Wojny Światów, fabularnie mnie zanudził ten film. Owszem widać i słychać jaki budżet miał ten film ale Skyline lepiej do mnie dotarł. Nie porównuję tych oraz innych przytoczonych filmów, bo to nie konkurenci, każdy opowiada inaczej i o czym innym, tylko widzę podobieństwa ;) Co do Skyline to tym bardziej jestem zadowolony czytając dopiero teraz że miał o wiele skromniejszy budżet ten film.
A wspomniany Dystrykt9, tak krytykowany (bo wyszedł w czasie jakoś podobnie jak Avatar) uważam też że fantastyczny film, też liczę że będzie kontynuacja.

Cała ta Saga Zmierzch to jakieś nieporozumienie, filmy o zakochanych wampirach...flaki z olejem, fuuuj, zdala od tego ;)
 
Do góry