Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Wczoraj kupiłem Prometheusa i Życie Pi w Saturnie w Warszawie. Oba w wersjach 3D (+ druga płyta 2D w środku). Ceny super. Odpowiednio 49,99 i 79,99 :) Drugi obejrzałem - rewelacja!!! Prometheus na dziś :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zarówno Życie jak i Prometheus jadą w DTS HD MA, z tym, że Życie w 7.1, a Prometheus chyba 5.1. - drugiego jeszcze nie obejrzałem, tzn. tylko pierwsze 30 minut.

Life of Pi: obraz jest REWELACYJNY. Dzwiek pokazuje pazur, gdy tygrys ryczy (dużo scen) i gdy są burze/sztormy (około 3 scen). Trójwymiar to mistrzostwo. Ujęcia jak z bajki. Kolory niesamowite. Aczkolwiek dodam, że film przez pierwsze 30-40 minut bardzo stonowany. Dopiero potem jest burza (niesamowicie nakręcona) i zaczyna się uczta dla oczu już do końca filmu.

Prometheus: po tych pierwszych 30 minutach stwierdzam, że obraz (ogólnie ale i w kategorii 3D) trochę gorszy. Też I liga, ale życie Pi jakby bardziej namacalne. Poza tym kolorystyka przemawia na korzyść tego pierwszego. Życie to cała paleta kolorów. Prometheus jednak szarości. Ale z ostateczną oceną powstrzymam się do obejrzenia całego filmu :)

A Avatar to chyba każdy wie ;P Zresztą Życie Pi nazywane jest "The next Avatar", więc wiadomo czego się spodziewać.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A wiadomo już cokolwiek nt. fabuły? Też jestem ciekaw.

A sam znalazłem:
W styczniu 2011 James Cameron poinformował, że Avatar 2 najprawdopodobniej wejdzie do kin w okresie świąt Bożego Narodzenia 2014, a Avatar 3 w 2015[17]. Jednak w lipcu 2012 reżyser stwierdził, że nie ma szans na premierę Avatara 2 w 2014 roku i być może nastąpi ona dopiero w roku 2016[18]. Premierę przesunięto ze względu na skalę przedsięwzięcia. Ujawniono też, że akcja sequela Avatara będzie rozgrywać się w wodach oceanu księżyca Pandora, a w trzeciej części przeniesie się na inne planety[19]. Także w 2012 roku reżyser zdradził, że planuje film Avatar 4, który będzie prequelem Avatara[20].
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
w tej samej cenie co ty kupiłem wczoraj te filmy,Prometeusz wydanie 2-płytowe 2d-3d,dzwięk dts-hd-ma 7.1,obraz u mnie he he lux,Życie Pi luknę jutro bo dopiero jutro przyjdzie.Co do filmu to taki sobie,jak kto lubi,Obcy chyba lepszy,co do dzwięku nie wypowiadam się bo lukam na hk3490 więc wiadomo dlaczego.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja przez pierwsze 30 minut widziałem tylko ludzi, którzy lecą, lecą, gadają, gadają, lądują gdzieś i.... tyle zobaczyłem. Żadnej akcji, żadnych stworów, żadnych kosmitów. Oczywiście są dobre filmy bez akcji, ale chyba po Prometheusu spodziewać się mogę czegoś więcej ;P Nie wiem jak dalsze minuty filmu ;P Napisz tylko czy coś się ożywia ;P Tylko bez spoilerów ;P
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na pewno bohaterowie poznają inne księżyce. Kolejne części mają mieć samodzielną historię z delikatnym powiązaniem do poprzednich. Ma być więcej ujęć w scenerii wodnej :). Dwójka ma się zacząć od tego momentu na którym zakończyła się jedynka. Ogólnie technologicznie dwójka ma być zdecydowanie lepiej zrobiona szczególnie pod kątem 3D :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
owszem,akcja po 60-70min się zacznie,obrazki fajne,efektów też będzie trochę,mowa o 2d,bo za bardzo senny byłem żeby go jeszcze w okularach lukać.Ale stworów mało-dla mnie.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
@armanig-masz SAMSARE jak to wygląda,dla tych zdjęć które tam są ujęte łykną bym-ale czy warto 120pln,za tyle można prawie 3 filmy łyknąć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
@armanig-masz SAMSARE jak to wygląda,dla tych zdjęć które tam są ujęte łykną bym-ale czy warto 120pln,za tyle można prawie 3 filmy łyknąć.

Samsara wyglada swietnie, ujecia sa niesamowite. Produkcja ma swoisty klimacik, ale czy warto 120zl, hmm... nie wiem, 3 filmy na Blu tez kusza.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ja przez pierwsze 30 minut widziałem tylko ludzi, którzy lecą, lecą, gadają, gadają, lądują gdzieś i.... tyle zobaczyłem. Żadnej akcji, żadnych stworów, żadnych kosmitów. Oczywiście są dobre filmy bez akcji, ale chyba po Prometheusu spodziewać się mogę czegoś więcej ;P Nie wiem jak dalsze minuty filmu ;P Napisz tylko czy coś się ożywia ;P Tylko bez spoilerów ;P
Raccoon, ignorancie Ty nie dobry Ty :p Przecież to Prequel do Alien'a, a dodatkowo otwierający nową furtkę do kolejnych części Prometeusza :) więc logicznym jest że Obcego z początku filmu nie uświadczysz, musi wpierw się ... "zrodzić" hehe ;) W Prometeuszu liczy się fabuła, ba, nawet drobnostki niby nic nie znaczące, sam początek filmu ma później konkluzję, tego trzeba z uwagą oglądać, to nie film o roślinkach hehe ;)
Dla mnie Prometeusz wylądował godnie w biblioteczce filmów obok Alien'a :eek:k:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prometeusz to dzielo, ale nie dla kazdego. Dla mnie to juz klasyk, mistrzwoski klimat. Uwielbiam ten film ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
będę miał niedługo 2 tygodnie urlopu to w drugim tygodniu, wezmę się za prometeusza i ogólnie będę oglądał dużo filmów:). Dzięki wam zrobiłem sobie małą listę ciekawych pozycji:D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Spokojnie, spokojnie ;P to tylko wstęna ocena pierwszych 30 minut (zresztą przewijanych nawet trochę) :) Jak obejrzę to napiszę co myślę ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi Prometeusz podobał się już pierwszych scenach, przy wodospadzie. Dźwięk potężny, niemal czułem chłód wody :) Polecam.
 
Do góry