Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dla ulatwienia zagadki z poprzedniej strony - Costner jest podobny do polskiego dziennikarza i prowadzacego.Kto to ? :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy...
Mam nadzieje ze film dostanie kategorie R z krwawymi scenami i mocnymi tekstami jak to bylo w latach 80' i 90',a nie jakas nedzna PG13 aby zarobic na malolatach...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ostatnio coraz więcej produkcji ma trailery lepsze niż same filmy ;)
Co prawda w tym przypadku cała seria z założenia robiona z ;) więc z innym nastawieniem się je ogląda. Ja osobiście lubię od czasu do czasu takie kino bez zbędnej napinki :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
1 i 2 Expandables, to mocna sredniawka, jak scenariusz lezy, to nawet takie dinozaury kina akcji nie pomogą. Cala seria bazuje na nazwiskach, tu sie chyba nie da zrobic nic wyjatkowego.
Wolalbym cos pokroju Incepcji, czy tez chociazby Efekt Motyla.
Mordobicie staje sie juz nudne, albo ja juz za duzo tych filmow widzialem za malolata.
Charles Bronson, czy Clint Eastwood rządził :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wszystko zależy od oczekiwań przed oglądnięciem filmu, Nizniszczalnych czy inne podobne lubię obejrzeć dla tzw. odmóżdżenia, bez żadnych oczekiwań, po ciężkim tygodniu browar do ręki, pilot i jazda, a wspomniana Incepcja to trochę inna półka, tam przy oglądaniu trzeba trochę pomysleć, a nie ślepo wpatrywać się w ekran.
A co do mordobicia, to z nostalgią wspominam pierwszy;) raz z Komando, Cobrą, Rambo, Conanem... i katowanie kaset video, kumpel wpadał ze swoimi filmami i odtwarzaczem i się przegrywało w nieskończoność...:D
To było piractwo, ale To se ne vrati, .... chociaż tymczasem. ..... przypomnieć sobie stare dobre czasy....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zalezy co kto lubi,mi tam mordobicia nigdy sie nie znudza a ostatnio wlasnie jest ich coraz mniej w filmach...
Jedynke uwazam za srednia z plusem,dwojke za dobra.Sylwek mowil ze w trojce ma byc mniej komediowych tekstow niz w dwojce.Moze to nawet lepiej bo niektore byly na poziomie przedszkola...
Mogliby jeszcze dac kogos innego zamiast tego Lutza,Grammera i Powella...
Bronson i Eastwood mieli inne filmy - bardziej kryminalne/sensacyjne.Wczesniej w latach 60' byly jeszcze Bondy ale prawdziwe widowiskowe i rasowe kino akcji rozpoczal Sylwek w serii Rambo.
 

irekfolter

New member
Ostatnio coraz więcej produkcji ma trailery lepsze niż same filmy ;)
Co prawda w tym przypadku cała seria z założenia robiona z ;) więc z innym nastawieniem się je ogląda. Ja osobiście lubię od czasu do czasu takie kino bez zbędnej napinki :)


Zgadza się najlepszym przykłądem jest major, polski trailer na któym niestety się skończyło :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Własnie zaliczylem Watchmen (film BR kupiony na promocji)
Omijam takie produkcje z daleka, ale kurcze to jest dobry film, zagladnąłem też z ciekawosci na IMDB i ocena równie wysoka: 7,6
Watchmen: Straznicy (2009) - IMDb
Ale pal licho oceny, bo taki Avengers ma 8,2 a dla mnie przy Watchemenie to bajka, dosłownie. To nie ma zadnego porownania, a ja te wszystkie filmy wrzucam do jednego wora (moze nieslusznie). Jest tu niewątpliwie jakiś klimat, nie chodzi o efekty, czy nawet fabule, ale o styl, film ma fajny mroczny klimat, bez przeslodzonych dialogow i innych bzdur.
Jednym słowem, to chyba jedyni przebierańcy ktorzy mi sie podobali.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Własnie zaliczylem Watchmen (film BR kupiony na promocji)
Omijam takie produkcje z daleka, ale kurcze to jest dobry film, zagladnąłem też z ciekawosci na IMDB i ocena równie wysoka: 7,6
Watchmen: Straznicy (2009) - IMDb
Ale pal licho oceny, bo taki Avengers ma 8,2 a dla mnie przy Watchemenie to bajka, dosłownie. To nie ma zadnego porownania, a ja te wszystkie filmy wrzucam do jednego wora (moze nieslusznie). Jest tu niewątpliwie jakiś klimat, nie chodzi o efekty, czy nawet fabule, ale o styl, film ma fajny mroczny klimat, bez przeslodzonych dialogow i innych bzdur.
Jednym słowem, to chyba jedyni przebierańcy ktorzy mi sie podobali.

A mi jakos nie podszdl Watchmen, lepiej mi sie ogladalo avangersow:) takze dobrze ze kazdy moze co innego pisac- a przynajmniej jak na razie patrzac to co sie dzieje w kraju:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą Pompeje.
Słyszałem, że słaby, że cienki, itd., ale powiem Wam, że dawno nie widziałem tak słabo filmu. Właściwie toż to prawdziwy gniot. Może nie tak tragiczny jak np. Kac Wawa, bo to akurat trudno będzie przebić, ale aż szkoda mi było lampy projektora na taki film. Nie pomogło nawet kilka znanych nazwisk, może nie z czołówki, ale jednak znanych, a wręcz zaszkodziło. Rola i gra Sutherlanda wręcz prymitywna, a najgorsza scena to wg mnie ta kiedy jednoznacznie spogląda na Cassię, kiedy to ona wzdycha do swojego dzikusa na arenie. Jeśli tak maja wyglądać dzisiejsze produkcje to ja dziękuję, a takich niestety co raz więcej jest. Zastanawia mnie to czy producenci i cała ekipa odpowiedzialna za ten kicz myślą, że przeciętny widz nie zorientuje się, że wątek kiepski jakich wiele, że nie zauważy niedoróbek w zdjęciach czy kadrach, nie wychwyci infantylnych dialogów? Czasem to myślę, że lepsze filmy robili 50 lat temu lub lepiej zrobiłby to student pierwszego roku filmówki jako wprawka. Moja ocena surowa, ale myślę, że nikogo nie obraziłem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to polecam wersje rozszerzona ( jesli ta w promocji to zwykla).

Niestety zwykła, 30zł w promocji, a czym sie rożni rozszerzona? Raczej pytam z ciekawości.
Jednak aż tak bardzo mi sie film nie podobał zeby ponownie oglądać, bez przesady, to dalej faceci w kombinezonach :) ale przynajmniej film nie był aż tak bardzo przesłodzony jak wspomniany Avengers.

Obejrzałem przed chwilą Pompeje.
Słyszałem, że słaby, że cienki, itd., ale powiem Wam, że dawno nie widziałem tak słabo filmu. Właściwie toż to prawdziwy gniot.

Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie założyc nowy wątek pt. "Kpina z widza".
Chyba cieszyłby sie dużym powodzeniem, szczególnie ostatnio.
 
Do góry