Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
U mnie Gokseong (The Wailing) ciagle czeka, bo w weekend domowe lobby cisnelo na inne pozycje, a teraz nie ma czasu na 2,5h posiadowke. Zreszta zona zawsze usypia slyszac chinski, czy koreaniski, po max 15 min, bez wzgledu na to co sie dzieje na ekranie. Ostatnio usnela na koreanskich zombiakach skubana. ;)
Ale widze, dzisiaj startuja nowe filmy :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
No Escape - jesli ktos nie ogladal to zaprszam dzis do HBO .
Bardzo dobra pozycja .
Owen Wilson - dotychczas znany glownie z komediowych wcielen tym razem w roli charyzmatycznego ojca walczacego o przyzycie swojej rodziny wypada bardzo realistycznie i tym samym udowadnia ze nie nalezy szufladkowac aktorow .
Naprawde niezle kino akcji .

Kambodza - miejsce akcji ,cos dla Ciebie Buba jak juz ugrzazles w tej filmowej szerokosci geograficznej ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Nie ogladales jeszcze ?
Ja w niedziele przylukalem ostatnio i przyznam ze bylem mile zaskoczony.
Mysle ze i Tobie sie spodoba .
Jak zwykle mozna by sie do czegos przyczepic ale po co ... To naprawde dobry film :)
 

pantomima

Banned
No tak . Czas proby ogladalem wczoraj .
Rowniez fajny ciekawy film , tym bardziej ze na faktach ;)

Musze przyznac ze ostatnio ramowka HBO'Canal+ obfituje w naprawde ciekawe\dobre kino .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Westworld faktycznie pierwszy odcinek nie urwał czterech liter, ale mam nadzieję, że się rozkręci.

Wczoraj zaliczyłem ostatnią część Xmanów, niezłe 3D, film na deszczowy wieczorek:D

Ja mam zamówiony ale na razie jeszcze nie piszą żeby odebrać ...

Lolek,
Żle o Skazanych na Shawshank? Eeee... ; )
Dla kinomaniaka, to przedstawiciel wszystkich gustów.
Kiedyś, w szkole (w sali muzycznej), mieliśmy na ścianie tekst "Muzyka łączy narody" i mam wrażenie, że tak właśnie jest z ww. pozycją.
To film który trafia do wszystkich, mniej lub bardziej.

Co innego "12 gniewnych ludzi", dla mnie rewelacja, ale rozumiem tych którzy się wynudzili. To samo zresztą z Hobbitem, to kawał dobrej roboty, ale nie dla wszystkich. Dla mnie już nie bardzo ;)

Przypomniał mi się inny Koreański film:
Ma-i We-i (2011) - Filmweb
Mai wei (2011) - IMDb
Ten akurat mogę polecić w ciemno.

Dokładnie wszystko kwestia gustu, a najważniejsze żeby swoim gustem nie oceniać innych, bo to jest lekko mówiąc deko dziwne dla normalnych osób. Każdy lubi to co lubi i nic nikomu do tego..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No Escape - jesli ktos nie ogladal to zaprszam dzis do HBO .
Bardzo dobra pozycja .
Owen Wilson - dotychczas znany glownie z komediowych wcielen tym razem w roli charyzmatycznego ojca walczacego o przyzycie swojej rodziny wypada bardzo realistycznie i tym samym udowadnia ze nie nalezy szufladkowac aktorow .
Naprawde niezle kino akcji .

Kambodza - miejsce akcji ,cos dla Ciebie Buba jak juz ugrzazles w tej filmowej szerokosci geograficznej ;)

Myslalem ze to byla Tailandia. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisałem to ogólnie, a nie do tego konkretnego tytułu, ale na pewno nie jest to film w mojej ulubionej 30 stce - pomimo że nie mam takiej listy ale jakbym zrobił na pewno by się tam nie znalazł.. co nie oznacza że go skreślam..

Ja nie lubię jak ludzie np piszą że coś to jest dziadostwo i jak inni mogą to oglądać, rozumiem że coś komuś się nie podoba ale niech nie obraża innych tylko dlatego że akurat jemu taki czy inny tytuł nie podchodzi.. oczywiście to napisane jest również ogólnie, a nie pod określoną osobę..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No escape zaliczony - powiem że film w tv można obejrzeć. A Sam Owen W. w nietypowej dla siebie roli-dał radę ... :) chociaż Za linią wroga lepiej tam wypadł wg mnie.. co prawda niby deko inna rola ale biorąc pod uwagę jakie role gra zazwyczaj to coś innego ... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na 3 marca zaplanowano premierę nowego Rosomaka niestety dla tych co lubią tego bohatera H. J. ostatni raz zagra tę rolę....Ale fajnie że na koniec raz jeszcze będzie poświęcony film tej postaci zagrany przez tego aktora.. dla mnie jest to najbarwniejszy bohater x-menów...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na 3 marca zaplanowano premierę nowego Rosomaka niestety dla tych co lubią tego bohatera H. J. ostatni raz zagra tę rolę....Ale fajnie że na koniec raz jeszcze będzie poświęcony film tej postaci zagrany przez tego aktora.. dla mnie jest to najbarwniejszy bohater x-menów...

No to czekamy :D
Pewnie niedługo wypuszczą jakiś teaser/trailer.
Film ma mieć kategorię "R" ;)

wolverine_poster.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chcialoby sie napisac najlepszego filmu dekady. Ale prawdopodobnie beda kontynuacje, a pozniej wersja On Ice.

Widzę,że w końcu zaczynasz poznawać,co znaczy prawdziwe kino :D

Oczywiscie jesli dozyjemy bo za tydzien zaczyna sie

Spoko,jak Ziemi będzie groziła zagłada,to po znajomości zapraszam do siebie :-D:mrgreen:

Bubafat,a jak tam w końcu wypadł nowy Harry,wojna secesyjna,oraz kawa... ? ;)
 
Do góry