BiT - HDTV

rsosnik

New member
Panowie mam jedno malo pytanko. Tak na poczatek pozdrawiam forumowiczow i prosze o krople zrozumienia jestem poczatkujacym w tym temacie. Zarejestrowalem sie na BiT - HDTV pobralem sobie torrenta otworzylem w azuerusie i nic sie nie dzieje. Pisze cos takiego w polu tracker "error banned BT client in BiT - HDTV". moze ktos mial podobny objaw. Prosil bym bardzo o pomoc.
 

robboj

New member
zmien klienta torrent - "banned BT client in BiT - HDTV" - zanaczy ze ta stronka nie toleruje aureusa . przeczytaj faq BiT - HDTV , powinno pisać jakim programem zciagac , ewentualnie jakich programow nie uzywac bo je odrzucaja
 

dnc

Moderator
VIP
Najpewniej jednak masz starą wersje Azureusa. W Faqu jest opisane, które wersje nie są obsługiwane przez trackery Bit-HDTV.
 

dk75

New member
dnc napisał:
Najpewniej jednak masz starą wersje Azureusa. W Faqu jest opisane, które wersje nie są obsługiwane przez trackery Bit-HDTV.
Z tego co wiem to wszystkie wersje które obsługują połączenia pomiędzy klientami bez pośrednictwa trackera - a więc wszystkie nowsze Azureusy, BitComet'y i jeszcze jakiś ale nie pamiętam nazwy ;PPPp
 
Do góry