Prison Break Drugi sezon

robert1v

New member
sezon 2

witam widzę że temat filmu nie jest obcy :bober:
w piontek dostałem od kolegi 2 płytki po 12 odcinków po45min na każdej
z pierwszej części
Prison Break
I POWIEM SZCZEŻE ŻE JESTEM ZAJARANY I MAM 3 NOCKI W PLECY
ale kumpel zapowiedział że już ma 6 odcinków SEZON 2
więc jeszcze pare nocek przedemną.

a tak w ogóle to jak komuś udało się zgrać 540 minut filmu w HDTV z dźwiękiem Dolby Digital - na 1 płytce dvd 4,7gb
film zgrany w mpg4 + mp3 - to wiele tłumaczy, ale jakość jest rewelacyjna!!!
jak u mnie idzie to z (pioneer dv490v) - component(QED ONE) - do phila 32pw9551/12

jakby coś to możemy się dogadać na jakąś wymianę:cool:


 

deoc

New member
No ja juz ogladalem :) nowe 6 odc. sciagam w 720p po kompresji x264 do rozmiaru 1.4GB/odc (1 sezon mam w 1,4GB/odc XVID)- wtedy jakosc jest naprawde dobra - bo wychodza jeszcze 4GB 720p TS (za duzo na lacze 768kbps) ; 900MB 720p x264 ; i 1,4GB xvid... a ja zawsze czekam dzien dluzej na 1,4GB x264 - w ogole filmy wszystkie mam w 720p x264 - jakosc dla mnie zadowalajaca a i nie mam na kompie problemow z odtwarzaniem
 

robert1v

New member
1 sezon mam w 1,4GB/odc XVID

to znaczy że na 1 płycie zmieścisz 3 odcinki
jestem ciekawy jak kumplowi udało się na 1 płytę wcisnąć 12 odcinków

phili pokazuje że dostaje 720/480p a pionek pisze tylko mpg4, mp3
jak pisałem idzie to po componencie
 

deoc

New member
Normalnie - wydawane na "sieci" epizody nazwane sa:

Prison.Break.S02E04.HDTV.XviD-LOL

wiec kolega sciaga takie cos a to zwykle ripy z TV o jakosci:

Video : XviD at 946 kbps
Audio : MP3 160kbps 2ch 48khz
Aspect Ratio : 16:9
Resolution : 624x352
Frame Rate : 23.976024 fps
RAR Size : 347MB: 25x15MB
Byte Size : 364,541,952

a PRAWDZIWA wersja HDTV ma mniej wiecej takie parametry (te co ja sciagam wiec i tak kompresja x264)

Complete name: Prison.Break.S02E04.720p.x264-iLL.mkv
Format : Matroska
File size : 1.43 GiB
PlayTime: 43mn 15s
Bit rate: 4737 Kbps

Info: Dolby AC3
Channel(s): 6 channels
Sampling rate: 48 KHz
Title : Dolby Digital 5.1

Roznice widac golym okiem - jak chcesz screeny to napisz :D

Stad kolegi odcinek ma 350MB i zmiescisz 12 odc. na 1DVD :D:D:D:D Takze sciagnij sobie wersje 720p i poczuj roznice ;) Jakbys byl z Cz-wy to moglbym Ci podklepac pare odc i zobaczylbys jak to wyglada :)
 
Ostatnia edycja:

deoc

New member
zazwyczaj do wersji LOL - zwyklego xvida 350MB - zmieniam tylko FPS na 25 i pierwsze przesuniecie - pozniej jest w 90% dobre... jak sie rozjerzdza to w czasie filmu przesuwam o 1sek i pozniej juz mam zapisane dobre napisy :)
 

deoc

New member
zazwyczaj do wersji LOL - zwyklego xvida 350MB - zmieniam tylko FPS na 25 i pierwsze przesuniecie - pozniej jest w 90% dobre... jak sie rozjerzdza to w czasie filmu przesuwam o 1sek i pozniej juz mam zapisane dobre napisy :)
 

siwy_1908

New member
siwy_1908

seima ciesze sie ze jestescie fanami prisoan ja ogladam juz 15 odcinek 2 serii i mamm jeszcze 16 i 17 odcinek - zarabisty film :D
 

jacek12345

New member
Witam.. ostatnio chciałem ściągnąć z torrenta pierwszy odcinek, chciałem żeby był w HD ale mimo iż miał w nazwie HDTV to nim na pewno nie był i w dodatku zabrakło źródeł więc kiszka. Bardzo bym prosił o link gdzie na torrencie jest pierwszy odcinek ale w prawdziwym HD interesuje mnie 720p x264 z racji względnie małego rozmiaru :) sam szukałem ale lepiej że będzie to sprawdzone źródło niż znowu ścągać w ciemno. Pozdrawiam i z góry dzięki
 

Paviarotti

New member
Witam wszystkich ;)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam wszystkie napisy do pierwszej serii Prisona w HD (wersja XVID) - dopasowałem je i są do pobrania na napisy.org.
Do drugiego sezonu (X264) też dopasowywuję - już wrzuciłem 6 odcinków i dorzucę jeszcze kilka tych których nie ma (jak tylko skończę robotę nad nimi a mam mało czasu ostatnio).
 

chosen7

Member
hej Paviarotti , czyli mowisz ze masz napisy do Prison'a w HD? chodzi mi o Season 1 by pasowal do wersji 720p x 264? Czy moglbys mi przeslac te napisy ktore masz takze z drugiego sezonu na chosen7@o2.pl , bede wdzieczny:)

ehh mialo isc na priva:/
 

Paviarotti

New member
Ja to dopasowywałem do wersji XVID (bo x264 nie mogłem znaleźć) więc nie wiem czy będą pasować, ale warto sprawdzić.
Tu masz link do wszystkich napisów http://napisy.org/Uzytkownik/Id99226
Cały pierwszy sezon jest już zamieszczony, do drugiego (tego już mam w x264 wiec będą Ci pasować) wrzuciłem już kilka. Jeszcze mi zostało tam 2 czy 3 do dopasowania a reszta to chyba jest już w serwisie dostępna.
 

chosen7

Member
dzieki:) Prison Break jest wersji 720p x264 na Hdbits.org ( i pewnie na Bit-hdtv.com) zajmuje niecale 30gb;) ale byly (jeszcze sa)urodzinki na tym trackerze wiec ratio tylko sie podbijalo:p Pozdrawiam

PS : hmm pasuje:)jak sprawdzalem 3 odcinek poniewaz 1 i 2 sa złaczone wiec bede sie meczył by jakos te napisy polaczyc
 

Paviarotti

New member
Ok, dzięki za info. Ale mam już pierwszy sezon w XVIDzie (prawie 33GB) to już nie będę ciągnął drugi raz tyle samo :)
W tych pierwszych odcinkach (1-4) może być trochę pomyłek w synchronizacji bo je musiałem praktycznie po wersie dopasowywać to mogłem się w wielu miejscach walnąć. Ale te dalej to już powinny być ok bo tam tylko fragmentami trzeba było poprzesuwać.
PS. Dodałem synchro do 2x7 bo właśnie skończyłem synchronizować, za jakąś godzinę będą w wynikach wyszukiwaniach zanim je zmoderują.
 

mystic

New member
Witam
Niestety nie mam polsatu z sat. A z siatki w tragicznej jakości, więc niestety nie oglądałem ani jednego odcinka.
Mam wielką prośbę, tylko nie wiem czy realną do spełnienia :(.
Czy byłby ktoś z kolegów tak bardzo uprzejmy i podją się przegrania wszystkich odcinków począwszy od pierwszego sezonu aż do ostatnio z dostępnych w 720p z polskimi napisami, i przesłania pocztą polską. Niestety nie mam jak zassać, a na dodawaniu napisów się nie znam wogóle.
Oczywiście prześlę tyle płyt ile potrzeba i pokrywam koszta wysyłki.

Gdyby, ktoś się znalazł tak uprzejmy to mój mail to: mystic.pl@vp.pl

pozdrawiam
 
Do góry