kłopot z odtwarzaniem filmow hd...

ssmysza

New member
mam komputer
advent-3.2 ghz,intel pentium4 procesor h-t1024 mb ddr,geforce fx5200 256 mb.czy jest za słaby żeby ogladac pliki hd???? sciagnelam kilka i wszystkie sie zacinają:(( ściągnełam program vlc....prosze o pomoc.:( :( :(
 

ssmysza

New member
kilka plików?

ściągnełam film spiderman 12 gb ale jest w kilku czesciach... za pomoca azerusa .jak go odtworzyc?czy jest jakis program który łączy te wszystkie pliki?dzieki za pomoc.
 

pmcomp

New member
irzi napisał:
Jak dla mnie to masz za słabą grafike ! Spróbuj ( pozycz od kogoś na chwile ) albo GF7600 lub Radka 1600Pro :hmm:

RAM-u zdecydowanie za mało. To nawet za mało na samego XP-ka !!!.
Trza 1 GB, teraz pamiątki są tanie.

Czy to nie jest czasem jakiś blaszak z hipera?
Oni tak lubią wypasać procka a grafa do dupy i RAM-u mało.

Pozdro.
 

setunia

New member
Bez reklam
Sprzęt jest wystarczający. Ja mam Celka 3.0 grafa wbudowana i 1GB ramu i wszystko chodzi. Wic polega na kodekach. Używasz pewnie mało wydajnych. Spróbuj VLC ewentualnie ściągnij klcodec274f.exe lub coreavc_pro_ebc1ef16.exe ja mam któryś z nich i nie mam żadnego problemu. To są paczki uniwersalne. Jeżeli chcesz uruchomić VLC to odinstaluj wszystkie kodeki oprócz systemowych - u mnie inaczej nie ruszył. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

ssmysza

New member
dzieki za odpowiedzi.ja nie on-tylko ona:)) a co mam zrobic z tym filmem ktory sciagnelam w kilku czesci?da sie go jakos do kupy złozyc?nie wiem jak mam go odtworzyc...
 
Do góry