źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

matix

New member
witam mam pytanko skad czerpiecie filmy hd. [pisze tak niejednoznacznie (chyba kazdy wie)],a jak ktos ma to czy nie ma mozliwosci odkupienia od niego po cenie nosnika???
 
Ostatnia edycja:

setunia

New member
Bez reklam
Rzeczywiście fajna stronka i zanim wymagała rejestracji zassałem z niej parępozycji. Niestety mój twardy już za bardzo stwardniał i nie mogę przejść rejestracji - chiński to za bardzo starożytny jezyk dla mnie.
Może ktoś łopatą przepchnie mnie dalej?
 

matix

New member
thx

dzieki za wszystko moze jeszcze jakies sa lepsze str?? ja jestem w http://hdbits.org/ rejestracja zablokowana jest terazi pewnie nie predko bedzie otwarta.. bardzo fajna strona tylko ze ostatnio mam problemy z netem i za malo wysyla i moga mnie wywalic za jakies 2 tyg. mam zaproszenia ale nie moge dac wlasnie z powodu ze mam male ratio i mnie wywala przez to :(
 

nwo54

New member
witam,

czy ktos z was wie jak dodawac do bittorrenta pliki z stron chinskich???
jest tam ogromna liczba materialy HD ale nie potrafie tego dodac...
 

Balcerz

New member
Potrzebuje zaproszenie na hdbits,chetnie sie wymienie na zaproszenie z btgigs lub polish tracker-dwie najlepsze polskie strony z torrentami.Ew.moj mail,balcerz@spray.se.Pozdrawiam!
 

kaammyyk

New member
zaproszenia

Mam 5 zaproszen na hdbits.org - super strone z materialami HD - pisac e-maile na priva , kto pierwszy ten lepszy/ zapewniam ze warto/
 

modoc

New member
jeżlei ma ktoś zaproszenia na HDBITS org bardzo bym prosił

na
modoc@poczta.onet.pl

edit dnc

Bardzo proszę o nie podawanie adresów mailowych. Jeśli ktoś się chce z kimś skontaktować należy wysyłać zapytanie na PW!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry