Portal filmyhd.net

MAdam

New member
No właśnie. Tam chłopaki odwalali naprawde super robotę! Szkoda by było jakby ta strona juz nigdy nie działała :( Ma ktoś info czy moze pod jakąś inną stroną? Ja niestety nic narazie nie znalazłem :(
 

Reinmar71

New member
Niżej wypowiedź jednego z moderatorów tej strony, Walter'a znaleziona na forum o2.pl:

"Strona wróci do życia na początku przyszłego tygodnia, jak wróci z urlopu za granicą Adill.

Byc może niektórzy uzytkownicy pamietają, że jakies 2 tygodnie temu strona została zhakowana i wszyscy (włącznie ze mną i Adillem) dostali bana? ...
Sytuacja została opanowana tego samego dnia, niemniej jednak był to bardzo poważny sygnał, że komuś zależy na upadku strony filmyhd.net.

Obecnie firma hostująca domenę zablokowała połączenie DNS serwera z uwagi na to, że znów ktoś nieautoryzowany dorwał się do panelu admina i usiłował coś pozmieniać.

Może to "wyprostować" jedynie właściciel strony - Adill, który akurat jest na urlopie i (jak już napisałem) wraca na początku przyszłego tygodnia.

Tak więc, trochę cierpliwości i wszystko będzie ok.

Walter (moderator filmyhd.net) "


Myślę, że można być dobrej myśli, bo strona jest "zawodowa".
Pozdrawiam.
 

kpr

New member
np stąd: hdworld.pl
Z tym, że filmy leżą na innych serwerach, więc konta premium z filmyhd mogą się na niewiele zdać tutaj.
Nie zmienia to faktu, że jest to równie dobry portal.
 

pinqwin

New member
np stąd: hdworld.pl
Z tym, że filmy leżą na innych serwerach, więc konta premium z filmyhd mogą się na niewiele zdać tutaj.
Nie zmienia to faktu, że jest to równie dobry portal.

A jak zarejstrować się na tym portalu? Jestem nawet w stanie jakoś wspomóc portal za możliwość rejestracji??
 

maderos

Member
Bez reklam
np stąd: hdworld.pl
Z tym, że filmy leżą na innych serwerach, więc konta premium z filmyhd mogą się na niewiele zdać tutaj.
Nie zmienia to faktu, że jest to równie dobry portal.
taa...

Przepraszamy, rejestracja została wyłączona na czas nieokreślony.

I to by bylo na tyle
 
S

simon333

Guest
Jeśli ktoś woli z napisami to polecam - tehparadox.com - najlepsza jaką znalazłem w sieci i jeszcze stronka - x264-bb.com.Ilość wstawek na tych stronach mnie rozbroiła:)
 
S

simon333

Guest
Z lektorem jest na stronie megawarez.eu (zakładka filmy hd),exsite.pl i legalsite.pl.Na każdej stronie jest wyszukiwarka,ktora jest trochę niedokładna ale hd można znaleźć.
 

maderos

Member
Bez reklam
Tu nie chodzi o wersje, ale o to, z nie ma jak ściągać. Te "szybkie" serwery padły, zostały jakieś lipne, z których można ściągać z prędkością 50 kb/s. Dla tych co maja szybkie łącza to powrót do internetu wdzwanianego z lat zamierzchłych. Ehh...
 
S

simon333

Guest
To kupujesz konto na Allegro do tych serwisów.Wydaje mi się że najlepszym wyborem będzie - ul.to i turbobit (15 - 20 zł na 30 dni).Jeśli zagraniczne fora to netload (ok 10 zł na 30dni).
 

maderos

Member
Bez reklam
Ale czego Ty nie rozumiesz? Kupisz konto i zaraz się okaże, ze padło? Teraz jest taki okres, ze trzeba przeczekać, nie inwestować w premium...Mowisz, 15-20 zeta, tyle to ja płaciłem na konto fs na jakieś pol roku...
 
S

simon333

Guest
Czasy się zmieniają.Ja płaciłem za filesonic około 1 zeta na 30 dni ale to już przeszłość.
 
Do góry