Zakup filmów HD

KamasH

New member
Witam wszystkich..
a co z powielaniem na wlasny uzytek?
Skąd w takim razie te wszystkie filmowe zbiory listowane na forum?
Czy to znaczy ze dzielimy naruszenie praw autorskich do dziela na wieksze i mniejsze.. ?
 
Ostatnia edycja:

xroma

New member
pmcomp napisał:
A co ma piernik do wiatraka?

Pozdrawiam

Ok to proponuje nicki typu:
Moderator EDIT:...., zdzira , ........... przy tym qtass - KUTAS jest normą.
Jeszcze tylko wyzywki i juz mam gotowe podwórko.
TAKIE NICKI TO NIC INNEGO JAK BRAK POSZANOWANIA DLA FORUMOWICZÓW Z KTÓRYMI MAMY ZAMIAR WDAWAĆ SIĘ W ROZMÓWKI. WIdocznie dla Ciebie to nic takiego dyskutować z kutasem.
Moderator: Proszę bez brzydkich wyrazów
 

pmcomp

New member
xroma napisał:
Ok to proponuje nicki typu:
... , zdzira , ......... przy tym qtass - KUTAS jest normą.
Jeszcze tylko wyzywki i juz mam gotowe podwórko.
TAKIE NICKI TO NIC INNEGO JAK BRAK POSZANOWANIA DLA FORUMOWICZÓW Z KTÓRYMI MAMY ZAMIAR WDAWAĆ SIĘ W ROZMÓWKI. WIdocznie dla Ciebie to nic takiego dyskutować z kutasem.

Bardzo ładne nicki.
Jeżeli ktoś się chce tak nazywać wolna droga. Mamy demokrację :D .
Mnie to nie przeszkadza.
Jak on chce, żeby do niego mówić "qutassie" to czemu nie :rolleyes: .

A od porządków na podwórku i w piaskownicy są moderatorzy. ar2 przybrał odpowiednią postać i będzie pilnować.

Pozdrawiam
 

q

New member
niektórym to sie wszystko z d*** tylko kojarzy. widać kolega nie zna dowcipu o tym jak agencja TASS dostała znaczek jakości.
 

pmcomp

New member
qtass napisał:
niektórym to sie wszystko z d*** tylko kojarzy. widać kolega nie zna dowcipu o tym jak agencja TASS dostała znaczek jakości.

Znakomita riposta :D .......... (w miejsce kropek powinienem wpisać Twój nick odpowiednio odmieniony ale się powstrzymałem :p ).
No cóż, świat kręci się koło d..y i ... HDTV !!!

A może jednak powineneś zmienić nick ? ;)

BTW dawaj ten dowcip bo ja go też nie znam choć wynik widac jak na dłoni.

Pozdrawiam serdecznie
 

stefek100

New member
do pmcomp

hm :) niema idealow...szkoda , ze ..niezgadzasz sie z xroma,,rzeczywiscie malosmieszne nicki:( sa obraza dla ludzi, ktorzy musza patrzec na nie)..spotykaja sie z Twoja akceptacja..Moze lepiej byloby.. zeby tak sie tato lub mama do synka zwracali... tu akurat..lubialbym wieksza fachowoscia zdobywac przychylnosc.Ale ..slowa uznania dla Twojej dzialalnosci na forum!!!!!!!!!!
Stefek
 

tuptus55

New member
Stefek100 chyba przesadziłeś. Gdybyś jeszcze napisał w ten sposób "słuchaj qtassie..." to nic bym nie mówił. Ale tak jak napisałeś to jest to obrażanie innego użytkownika. Qtass wyjaśnił dlaczego wybrał sobie taki nick i zażartował, że się coś komuś z dupą kojarzy. Dupa to też jest wieloznaczne wyrażenie.
Proszę nie obrażać innych użytkowników forum.
 

q

New member
Witam ponownie.
Jako że dostałem bana na kilka dni wracam i pytam dlaczego ( retorycznie, rzecz jasna ) ?
Ale skoro skoro mój nick został wykastrowany domniemuje że ma to związek z moim nickiem i regulaminem a jeśli tak to ten wątek ( i klka innych ) powinien zostać również wykasowany.
Bowiem zgodnie z regulaminem: Na łamach forum kategorycznie zabrania się: Uprawiania i propagowania piractwa, przez co rozumie się m.in.: udostępnianie informacji pozwalających użytkować lub w oczywisty sposób zdobyć rzeczy wcześniej wymienione; pytanie o informacje umożliwiające zdobycie/użytkowanie rzeczy wcześniej wymienionych.
A ten wątek o tym właśnie traktuje, namawia do popełnienia przestępstwa.
W związku z tym proszę admina o jego wykasowanie, a także o przejrzenie forum i usunięcie wątków, których treść jest niezgodna ztym punktem regulaminu.
Mam nadzieję, że admin w tym przypadku będzie równie gorliwy jak w moim wypadku.
A i jeszcze jedno domagam się usunięcia następującego tematu:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=2301
ponieważ zodnie z regulaminem zabrania się: Umieszczania treści niezgodnych z polskim prawem (nieujętych w punktach 1-3), np. propagowania niedozwolonych substancji/praktyk, rozważania sposobów oszukiwania firm/instytucji.
A ten wątek właśnie o tym traktuje: o oszukiwaniu i namawianiu do przestępstwa.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że te błędy zostaną naprawione.
( Ale szczerze powiedziawszy to po prostu sądzę, że ten wpis zostanie skasowany a ja dostane dożywotniego bana )
Tak czy siak pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

xroma

New member
q napisał:
A i jeszcze jedno domagam się usunięcia następującego tematu:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=2301
ponieważ zodnie z regulaminem zabrania się: Umieszczania treści niezgodnych z polskim prawem (nieujętych w punktach 1-3), np. propagowania niedozwolonych substancji/praktyk, rozważania sposobów oszukiwania firm/instytucji.
A ten wątek właśnie o tym traktuje: o oszukiwaniu i namawianiu do przestępstwa.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że te błędy zostaną naprawione.
( Ale szczerze powiedziawszy to po prostu sądzę, że ten wpis zostanie skasowany a ja dostane dożywotniego bana )
Tak czy siak pozdrawiam.

Nie bardzo rozumiem. Od kiedy to informacje na temat fotoradarów są przestępstwem ???? Czyzby kolega nigdy nie jechał drogą na której stoi fotoradar? ZAWSZE NA KILKASET METRÓW PRZED FOTORADAREM ( lub pare kilometrow ) STOI BARDZO WYRAZISTY ZÓŁTY ZNAK Z INFORMACJĄ "KONTROLA RADAROWA"
Pozatym np. w anglii która pod względem prawa drogowego jest bezwzględna mozna kupic na kazdej stacji benzynowej mape drogowa na której zaznaczone sa wszystkie fotoradary w całym kraju !!

A co do wykasowania wątku o piractwie - czyz to nie wlasnie kolega zaczoł ten temat? Twój pierwszy post w biezącym temacie był zupełnie inny. Dotyczył właśnie kupowania piratów. Oczywscie użyłeś opcji "edytuj" a teraz masz jakies dziwne pretensje.......... hmmm Moze sie myle?

Pozdrawiam
 

Wiciu

New member
Potwierdze to z tymi fotoradarami w angli, to jest w calej UK, i wydaje sie to prawidlowe gdyz o kazdym zakazie trzeba byc wyraznie poinformowanym, nawet jak w miesnym sklepie nie ma na szybie ZAKAZ PALENIA to moge sobie zapalic papierosa.
 

q

New member
xroma napisał:
A co do wykasowania wątku o piractwie - czyz to nie wlasnie kolega zaczoł ten temat? Twój pierwszy post w biezącym temacie był zupełnie inny. Dotyczył właśnie kupowania piratów. Oczywscie użyłeś opcji "edytuj" a teraz masz jakies dziwne pretensje.......... hmmm Moze sie myle?

Zajrzyj lepiej na poprzednią stronę i zobacz kto ten wątek rozpoczął. Ja tylko zasugerowałem że coś takiego to piractwo i dalej wszyscy huzia na mnie.
Zamiast kupować plazme lepiej byś zrobił kupując okulary.
 

xroma

New member
ups.. sorry faktycznie , Mylic sie jest rzeczą ludzką. A okularów na razie nie potrzebuje , moze predzej cos na pamięć ..... bo wyraźnie widać ze na nia nie zajzalem.... i na drugi raz daruj sobie obrazanie innych. Aha no i jeszcze jedno LE32R4 to LCD a nie plazma. No ale wkoncu to jest forum o HDTV i to jest takie oczywiste....
 
Do góry