Filmy HD - polskie napisy

Status
Zamknięty.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli ktoś posiada polskie napisy do jakiegokolwiek filmu HD może się podzielić z innymi użytkownikami zamieszczając je jako załącznik.

Porszę podawać jaki film i w miarę możliwości trochę szczegółów na temat kodowania i długości aby łatwiej dobrać odpowiedenie napisy.

Proszę nie dublować pozycji, w razie wątpliwości czy już dane napisy ktoś zamieścił, użyć opcji "przeszukaj temat".
 

wyciu

New member
Witam,niby pomysł dobry,ale dla mnie nie opłacalny,ponieważ przy napisach potrafi zejść kilka godzin a i nawet 2-3 dni żeby je dopasować.A z tego co się orientuje to mam około 17 pozycji z napisami.W załączniku mój spis filmów.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No chodzi właśnie oto by rozpowrzechnić napisy :), proponuję 1 tytuł na zachętę... :)
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Panowie - zastanówcie się, czy to jest do końca opłacalne?
Pamiętam wojne rozpętaną z polskimi stronami (od napisow) przez Gutek film, bo wynika, ze jeżeli to jest wzięte z np. jakiegoś DVD, co ma dystrybutora to moze dojśc do sporu....;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A możesz sprecyzować co i jak? Bo być może rzeczywiście będzie trzeba się nad tym zastanowić.
 

stefek100

New member
napisy

ar2..wspaniala inicjatywa..choc nie jest najgorzej u mnie z angielskim,to jednak , uwazam, ze napisy sa niezbedne do kmfortowego ogladania , szczegolnie w towarzystwie :).
wypowiedzi typu...hajlo1..przepraszam..ale mnie ..okropnie irytuja..i nawet niemam nastroju do ich komentowania...bo to ponizej poziomu debilstwa...przepraszam ale to ogolnie..niechce nikogo obrazic..
Jesli mozna ..to prosze o namiary Wyciu - Andrzeju...chcialbym wejsc w posiadanie twoich filmow...gdybys mi podal jakis namiar na Siebie...byloby mi milo
Stefan Reiss Krakow 012 637 20 15 GG1411842
 

hojlo1

New member
Bez reklam
stefek100 napisał:
ar2..wspaniala inicjatywa..choc nie jest najgorzej u mnie z angielskim,to jednak , uwazam, ze napisy sa niezbedne do kmfortowego ogladania , szczegolnie w towarzystwie :).
wypowiedzi typu...hajlo1..przepraszam..ale mnie ..okropnie irytuja..i nawet niemam nastroju do ich komentowania...bo to ponizej poziomu debilstwa...przepraszam ale to ogolnie..niechce nikogo obrazic..
Jesli mozna ..to prosze o namiary Wyciu - Andrzeju...chcialbym wejsc w posiadanie twoich filmow...gdybys mi podal jakis namiar na Siebie...byloby mi milo
Stefan Reiss Krakow 012 637 20 15 GG1411842
.....faktycznie osiagnąłeś niezły poziom (szczególnie komentując to, co.... nie chcesz komentować).

Ps - czytania ze zrozumieniem tekstu uczą, chyba juz w szkole podstawowej.;)
 

stefek100

New member
daj spokoj ..prosze hajlo..to niebylo twoje szczesliwe wystapienie na forum,to o czym mowiles ..wiemy wszyscy, i malo kto tym sie przejmuje,zato, tego rodzaju wystapienia torpeduja w zalazku, czyjes praktyczne pomysly, sluzace ogolowi, niegniewaj sie.ale wyprowadziles mnie z rownowagi swoim textem:(
pozdrawiam Stefekk
 

hojlo1

New member
Bez reklam
stefek100...jak na 2 Twoje posty...całkiem nieźle Ci idzie.;)

Namawiaj dalej Admin(a), by z tego forum niechcąco np. "warez uczynił".:(
(oczywiście ...jak określiłeś.. "służące ogółowi")

Powtórzę Ci ostatni raz:
....czytania ze zrozumieniem tekstu uczą, chyba juz w szkole podstawowej.
.

Nie mój problem - ale Ty praktycznie do jakiegoś "piractwa" chcesz namawiać, gdyż (cytuję Twoje):
...to o czym mowiles ..wiemy wszyscy, i malo kto tym sie przejmuje,....
.

Ps - szukasz napisów.....znajdziesz, ale te Twoje 2 posty na otwartym forum,świadczą tylko o Twoim poziomie......(nieźle "wygląda" Twój wątek - gdzie poszanowanie ogółu nazywsz debilstwem...).:( :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę o spokój, do czasu wyjaśnienia szczegułów zamykam wątek. Argumenty jakie podaje hojlo1 są słuszne.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry