Plyty BD TANIOCHA!!!

Dztka

New member
Drodzy Panowie i Drogie Panie
Uprzejmie chcialbym wam zdradzic (przy dezaprobacie handlarzy z Allegro) adresik sklepu w ktorym w samym sercu stolicy zakupicie nowiutenkie plyty BD po 55 zeta. Same nowe tytuly - Iron man, Indiana IV, Kungfu panda.
Lokalizacja ..

uwaga


werble :)

Przejscie podziemne przy zlotych tarasach pod Emilii plater. Buda - kiosk do ktorego mozna wejsc. Odrazu zauwazycie sklepik pelen ludzi i plyty na polkach. Wchodzicie do srodka i polka za plecami wlascicieli.
Wszystko legal, nóweks i naprawde mila obsluga.
Goraco polecam!!!
Milej zabawy i lece zabijac okna deskami bo mnie sprzedawcy spala zaraz :)
Pozdr
D.
 

krecha2

New member
Super wiadmosc ! tylko cos tu jest nie tak skoro punkt 44 twierdzil ze taniej sie nie da ... Chyba jednak sie da:cool: heh moze namowisz wlasciciela zeby filmy za taka cene byly na zamowienie przeciez zbil by na tym kokosy:)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Może to te chińskie podróbki o których informowały media?! Ponoć wyglądają bardzo dobrze i trudne do odróżnienia.
Bo jeżeli nie to ceny super, nic tylko kupować!!!
 

krecha2

New member
Jezeli to prawda i filmy kosztuja okolo 55 zl to jest kosmos, wlasnie taka cena mi odpowiada i taka powinna byc.Mam nadzieje ze to nie jakis walek.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Może to te chińskie podróbki o których informowały media?! Ponoć wyglądają bardzo dobrze i trudne do odróżnienia.
Chińskie podróbki były na DVD - łatwo odróżnić (po pojemności).
A ceny na BD jakie obowiązują w UK (z przesyłką do Polski) są rzędu (w przeliczeniu) 45-70PLN...
 

Dztka

New member
Zadna sciema a zeby nie bylo ja w tym interesu nie mam bo inaczej bym łyknal ze 20 sztuk i opierniczył na allegro po 65- 75 zeta.

Kupilismy z kumplem kilka sztuk - DVD i BD i wszystko w jak najlepszym porzadku. specjalnie poszlismy na gore do Zlotych tarasow i tu sytuacja wyglada tak:

Indiana IV - sklepik 55 zeta - Empik - 110 zeta Saturn 99.

Dlatego ja osobiscie nienawidzie Empikow - saturnow i innycg tego typu "naciagaczy". Jak siec ktora bierze plyty w tysiacach - dziesiatkach tysiecy trzyma poziom cenowy (nawet na przetpotopowych tytulach). To jest jawne naciaganie. Dlatego takie sklepiki jak tytulowy bede promowal wszedzie - spokojni miili ludzie i jeszcze na tym zarabiaja.


A teraz dla sceptykow - folia - hologram polskiego dystrybutora, polski jezyk, polskie napisy na pudełkach, jeszcze cos?

I sorki za ta prywatna intifade na wielkie sieci - dla mnie sa to zlodziejskie praktyki i tyle.

Pozdr
D.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Od dystrybutora za 55 PLN?

Ha!

Mam nadzieję że nie "wypadły z TIR'a"... ;)

Zazwyczaj psioczy się na dystrybutorów za wysokie ceny, a tu taki pasztet...
 

Dztka

New member
Jak przechodzisz pod Emilii Plater przy przystanku autobusowym (od strony Palacu Kultury) do Zlotych Tarasow to przy samych schodach prowadzacych do ZT ( schody od strony HArd Rock Cafe)

Pozdr.
D.

ps. Ja widzialem same filmy.
 

p.stasiak

New member
W okolicy jest też kilka miejsc przy których można kupić dvd po 5 zł ;) . Ale BD za 50 zł hmmm, czyżby drugi obieg bluraya. Też bym podskoczył ale akurat nie w Warszawie.
 

mac_latawiec

New member
To może jakiś uczynny forumowicz przebywający w Warszawie wziął w miarę możliwości numer kontaktowy do sklepiku oferującego BR po 55 zł i się z nami podzielił tą wiadomością:)

Cena 55 -marzenie
Cena u mnie w MM 99 -rzeczywistość
:)
 

mac_latawiec

New member
Bo to dziwny tok rozumowania tej firmy jest ,cena 74,99 jest już w promocji ale jak kupisz 3 płyty wtedy obowiązuje właśnie 74,99 zamiast np. 109 zł czyli de facto 3 płyty kosztują 225 a nie jak można by się spodziewać 150 zł bo jedna niby gratis

Maksymalnie pogmatwali tą "promocję "
Za tą sumę mam 4 filmy w anglojęzycznym sklepie wysyłkowym;)
 
Do góry