Zaproszenia na scene-hd

Elvir

New member
Witam, czy na stronę scene-hd są obecnie dostępne zaproszenia i czy ktoś takowe posiada? Jeśli można się tam dostać i nie ma żadnych restrykcji co do Polaków, to jestem zainteresowany zaproszeniem. Będę bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś będzie chciał, mogę podesłać screeny z hdbits.org (down 407 GB, up 470 GB), torrentbytes.net (power user, ratio 7,9).
 

mckwak

New member
Bardzo dużo filmów, seriali wszystko scenowe rele (SEPTIC, SINNERS, REVILLE itp.) Sporo paczek za free a co najważniejsze - sciągasz film 4,5 GB a nalicza połowę czyli 2,2 GB :]. Dotyczy wszystkich pozycji. Transfery bardzo dobre - większość osób ze Szewcji, Norwegi i USA + shelle
 

darkmajin

Member
Bez reklam
mam 2 invite'y na scene hd oddam w dobre rece :)

1. ilosc postów min. 100
2. nie walic do mnie na PM bo mi skrzynke zawalicie


dwie pierwsze osoby ktore odp w topicu dostana invite przez gg

1126906 pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

omar

New member
mckwak napisał:
Bardzo dużo filmów, seriali wszystko scenowe rele (SEPTIC, SINNERS, REVILLE itp.) Sporo paczek za free a co najważniejsze - sciągasz film 4,5 GB a nalicza połowę czyli 2,2 GB :]. Dotyczy wszystkich pozycji. Transfery bardzo dobre - większość osób ze Szewcji, Norwegi i USA + shelle
ściąganie nalicza w całości, wysyłanie w połowie
 

piq

New member
właściwie zależy mi tylko na scene-hd i bit-hdtv ;) dwa tematy odnoszą się do tej samej strony a dvdseed - może przegiąłem.
 

qweq3

New member
Proprosze o zaproszenie na scenehd, w zamian wysylam zaproszenie do
hdbt pl

tylko powazni userzy.

qweq33 @ gmail.com

pozdrawiam
 
Do góry