Dobra cena

mundi21

New member
Dziś dostałem w ręce reklamę z MM. A tam ceny filmów BR w cenie 69zeta. Nie tam jakieś starocie ale Batman Początek i Mroczny Rycerz, Wszystkie części Matrixa i Harrego Pottera, 10.000BC oraz Jestem Legendą i 300.
Ta cena zaczyna dochodzić do bariery którą ja uznaje za normalna czyli 50zeta. Oby tak dalej
 

lepp

New member
Bez reklam
To tylko krótka promocja więc warto się pospieszyć, potem będzie "normalnie" czyli około 99zł
 

mroziek

New member
Jutro pojadę i może coś kupię. Myślę że nie powinno być problemów z dostępnością. Mam smaki na "Jestem Legenda" i "Mroczny Rycerz" ( ale to dopiero w poniedziałek). Z "Matrixem" poczekam na lepszą ceną, albo w ogóle podaruje. Mam je w swojej kolekcji na DVD:)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ja dziś jadę po batmana, pokój pęknie na pół:) Rano byłem to już większość filmów była wystawiona, myślę że warto się spieszyć bo ceny są rewelka.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ja już mam :)
Film jak wiadomo dobry, jeżeli chodzi o jakość...
Obraz ogólnie bardzo dobry, momentami miałem wrażenie że jakośc spadała ale było to na scenach gdzie tak na prawdę nie zwraca się na to uwagi. Sceny Imax miażdzą, tu mamy do czynienia z uczta dla oka !:)

Dźwięk... ok choć do transformersów mu daleko:)

Film oceniam bardzo dobrze. Dodatków jeszcze nie tknąłem, dziś mam wolne wieczorem to na pewno przekatuje dodatki.
 

robotm

New member
A ja próbuje i próbuje w Media Markt Warszawa/Bemowo upolować
"Jestem Legendą" oraz "300" i .... nie dojechały jeszcze :hmm: :confused:.
Pottery i Batmanki widziałem, ale szukam tych dwóch tytułów.
Niestety nie mam czasu jeździć po całym mieście
(w grę wchodziła jeszcze Ostrobramska ale tam z kolei "już wyszły")
więc jestem skazany na MM Bemowo i liczę na to, że się tam pojawią
przed końcem promocji.

No chyba że ktoś może kupić i mi podesłać (przeleję kasę na konto) to z góry WIELKIE DZIĘKI ! :eek:k:
 

mundi21

New member
Panowie pochwalcie się po ile chodzi u Was Matrix w MM, bo ja spotkałem się z czymś takim : MM Rybnik - 69zeta, MM Katowice- 79zeta. Wszystko co było reklamowane jako film za 69zeta w Katowicach jest po 79zeta
 
Do góry