Powstaje nowy reclock

Fanek

New member
Bez reklam
odswiezam, jako ze nie mam teraz dostepu do hd bo jestem za granica,

testowal ktos nowego reclocka, co nowego ?
 

marek301

New member
Fanek napisał:
odswiezam, jako ze nie mam teraz dostepu do hd bo jestem za granica,

testowal ktos nowego reclocka, co nowego ?
Fanek widzisz jak to jest "znafcy" jakos zamilkli :):):)

Szczegolnie ci co maja projektory, widac nie za bardzo wiedza
co to jest reclock lub nie "umiom" czytac po angielsku! :):):)
 

Inspektore

New member
Witam staram się na bieżąco aktualizować wychodzące wersje reclocka i powiem że ogladanie na dużym panelu ( w moim przypadku 42" plazma LG) wygląda bardzo płynnie , ale mam inny problem. Ostatnio ze wzgledu na dzielenie się ogladaniem tv wieczorem z moją małżowinką zacząlem ogladac filmy na monitorze komputera i tu sie zrobił zonk. O ile na plaźmie jak ustawię odświeżanie 75 Hz i natywną rozdzielczość 1024*768 ikona recloka jest zielona czyli wszystko w porzadku , natomiast przy podłączonym monitorze do komputera ikona jest żółta bez wzgledu na ustawione odświeżanie ekranu. Może ktoś potrafi rozwiazać w/w problem. Pozdrawiam.
 

Fanek

New member
Bez reklam
Inspektore napisał:
Witam staram się na bieżąco aktualizować wychodzące wersje reclocka i powiem że ogladanie na dużym panelu ( w moim przypadku 42" plazma LG) wygląda bardzo płynnie , ale mam inny problem. Ostatnio ze wzgledu na dzielenie się ogladaniem tv wieczorem z moją małżowinką zacząlem ogladac filmy na monitorze komputera i tu sie zrobił zonk. O ile na plaźmie jak ustawię odświeżanie 75 Hz i natywną rozdzielczość 1024*768 ikona recloka jest zielona czyli wszystko w porzadku , natomiast przy podłączonym monitorze do komputera ikona jest żółta bez wzgledu na ustawione odświeżanie ekranu. Może ktoś potrafi rozwiazać w/w problem. Pozdrawiam.
a ja taki problem na projektorze miałem, okazało sie że na proju było 50hz, ale na lapie 60hz, mimo że ustawiłem ręcznie na 50hz -musiał tego nie przyjąć, pisało to na reclocku że jest 60hz, ikona była na żółto.
 
Do góry