Blu-Ray

autorus

New member
Tak to pewne żródło ma od nich ok 25Filmów a także gry na xbox360. Koszt wysyłki jednego filmu 1F. Przychodzą po ok 4 dniach :)

Autorus

PS nie wiem co sie dzieje z tym czasem ale macie nieprawidłowe godziny. U mnie jest ok.
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Mam zamiar sprowadzić sobie z UK filmy na Blu-Ray, ale nie mogę znaleźć dokladnych opisów filmów, chodzi mi o Audio i Napisy.

Czy jest np.: angielskie audio i polskie napisy na danym filmie?
Sklepy mają ubogie informacje o filmach albo niepełne.

Najlepiej byłoby zobaczyć okładkę, a dokładniej jej tył.
Czy ktoś zna jakiś serwis, gdzie są okładki filmów na Blu-Ray z europejskiego regionu?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Jeżeli ktoś ma jakiś z tych filmów, to prosiłbym o sprawdzenie, czy jest ścieżka angielska audio i jaka oraz czy napisy angielskie i polskie.

1. Resident Evil: Extinction
2. Starship Troopers
3. The Last Samurai
4. The Patriot
5. The Rock
6. Con Air
7. King Arthur: Director's Cut
8. Enter the Dragon
9. The Island
10. Reign of Fire
11. Cinderella Man
12. The Legend of Zorro
13. Apocalypto
14. Ghost Rider: Extended Cut
15. From Hell
16. Resident Evil: Apocalypse
17. Mr. & Mrs. Smith
18. Close Encounters of the Third Kind (2BD)
19. Independence Day
20. 300
21. Alien versus Predator
22. Kingdom of Heaven: Director's Cut

Z poważaniem
 

macek

New member
Bez reklam
Czesc w tym sklepie http://www.zavvi.co.uk/ dawny virgin masz dosyc bogato opisane filmy niestety z tego sklepu filmy sa drogie ale dla przykladu moga posluzyc. np.tua duzo tansze filmy zreszta ostatnio sam sie tam zaopatruje,chociaz teraz czekam na nowe wydania bo byle czego juz niekupuje a mam w kolekcji kilkadziesiat tytulow na BD czy HDDVD.pozdrawiam
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Powiedz mi proszę:
- Czy z tego są filmy oryginalnie zafoliowane (nigdy wcześniej nie były używane)?
- Czy to pewne źródło?
- Czy filmy nie przyszły uszkodzone - pudełko nie było połamane ani płytka w środku?

Z poważaniem
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

autorus napisał:
Tak to pewne żródło ma od nich ok 25Filmów a także gry na xbox360. Koszt wysyłki jednego filmu 1F. Przychodzą po ok 4 dniach :)

Autorus

PS nie wiem co sie dzieje z tym czasem ale macie nieprawidłowe godziny. U mnie jest ok.

Jeszcze jedno pytanko, czy przychodzą oryginalnie zafoliowane, czy po prostu już bez folii i od razu można je otworzyć?
Nic popękanego Ci nie przyszło od nich? Żadnych uszkodzeń?

Z poważaniem
 

autorus

New member
Tak, oryginalnie zapakowane i nie zdarzyło sie aby były peknięte. Natomiast ostatnio na allegro kupowałem film dinosaur od polskiego sprzedawcy i pudełko było pękniete.

Autorus

Proszę nie cytować poprzednika
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czy pewna jest informacja, że jeżeli w Polsce można znaleźć dany tytuł z polskimi napisami to ten sprowadzony z dvd.co.uk też takowe napisy będzie posiadał?

Innymi słowy czy nie ma więcej niż jednego wydania danego filmu?

Dziękuję i pozdrawiam,
 

lepp

New member
Bez reklam
Nie zrozumiałes pytania. Die Hard 4 nie zostało wydane w Polsce.
"Reguła" dotyczy wydań Imperial-Cinepix, to na razie jedyny dystrybutor, który ma troche filmów w ofercie. Za jakiś czas pewnie to sie zmienie, chociaż dobrze by było jakby wydania były na cała Europę.
 

adalo

New member
Masta_J napisał:
Czy pewna jest informacja, że jeżeli w Polsce można znaleźć dany tytuł z polskimi napisami to ten sprowadzony z dvd.co.uk też takowe napisy będzie posiadał?

Innymi słowy czy nie ma więcej niż jednego wydania danego filmu?

Dziękuję i pozdrawiam,
Niestety nie ma takiej reguły (nawet w stosunku do filmów wydawanych u nas prze Imperial CinePix) . :(
Przykłady: Ghost Rider, Hellboy - w polsce (wydane przez Imperial CinePix) z polską wersją językową a w UK bez polskiej wersji.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Witam ponownie! :)

Chciałem na początek zakupić kilka filmów na

Mniej więcej moja lista wygląda tak:

1. Spider-Man Trilogy - @@@ ###
2. Ultraviolet - @@@ ###
3. Welcome To The Jungle - @@@
4. Independence Day - @@@
5. Transporter, The - @@@
6. Deja Vu
7. War
8. X-men - The Last Stand

Znaczkami @@@ oznaczyłem filmy, które jak zdołałem się zorientować są wydane w Polsce wobec czego posiadają polskie napisy.

Czy te filmy kupione w powyższym sklepie będą również posiadały takie polskie napisy?

Sprawdzałem na http://www.zavvi.co.uk/ ale tylko dwa pierwsze filmy (###) z listy są tam opisane jako posiadające polskie napisy.

Może ktoś z Was ma takie wydania lub właśnie tam kupował i może potwierdzić lub zanegować czy dany film posiada polskie napisy?

Dziękuję bardzo i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
wszystkie pozycje mam co wymieniles tylko sam nie pamietam ktore gdzie kupowaem wiem napewno ze abo w sklepie dvdcouk albo na ebay couk
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
macek napisał:
wszystkie pozycje mam co wymieniles tylko sam nie pamietam ktore gdzie kupowaem wiem napewno ze abo w sklepie dvdcouk albo na ebay couk

OK, tylko czy posiadają Twoje filmy polskie napisy?

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
autorus napisał:
Ale tylko trzy pierwsze są PL, jak pamietam.

Czy mógłbyś mi na 100% potwierdzić, że trylogia Spidermana, Ultraviolet i Welcome to the Jungle posiadają polskie napisy?

Dziękuję i pozdrawiam,
 
Do góry