wypożyczalnia Blu-Ray (Wrocław)

reyq

New member
Może ktoś słyszał o jakiejś wypożyczalni filmów we Wrocławiu, w której mają (lub planują mieć) filmy na płytach Blu-Ray? Jak to wygląda również w innych miastach? Gdzieś są wypożyczalnie BR? Jakoś nie bardzo mam ochotę wydawać 120 zł na jeden tytuł BR. Czy na razie pozostaje tylko oglądanie filmów w HD z satelity? Przy nagrywaniu filmów HD na twardy dysk (np. n-recorder) może byłaby to jakaś alternatywa dla BR, o ile byłoby co nagrywać.

reyq
 

reyq

New member
Dzisiaj widziałem pierwsze tytuły HD w wypożyczalni Beverly Hills Video (Wroc.,), a dokładnie cały jeden tytuł na Blu-Ray i dwa (trzeci już niedługo) na HDDVD:D Niewiele ale od czegoś trzeba zacząć.

reyq
 

bandi

New member
Czy coś się zmieniło w temacie? Cena raczej nie do zaakceptowania - przynajmniej dla mnie biorąc pod uwagę, że już filmy na allegro są po średnio 65 zł nowe
 

kloss_tc

New member
niewiele się zmienia, oficjalnie nie ma praktycznie żadnych filmów do wypożyczenia na BR - tylko "U Pana Boga w ogródku".

Na HD DVD wyszedł Katyń i Apocalypto. W Video World mają kilka innych tytułów, ale chyba nie do końca legalnie wypożyczają.

Niestety - dystrybutorzy na razie nie widzą w tym szans na zysk i nie starają się nic zrobić.
 

mundi21

New member
Na stronie VideoWorldu zaczyna pojawiać sie coraz wiecej tytułów wydanych w BR co również potwierdza się w realu
 

skizzie

New member
Tak, tylko videoworld w Rybniku zaśpiewał sobie 19,90 za Spidermana 3 na 1 dzień. 2 dni później widziałem ten film nowy w folii na allegro za 40 + 7 przesyłka. Nieźle się wkurzyłem.

pozdr
K.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Na śląsku w wypożyczalniach jest po kilkanaście tytułów co najmniej, w cenie 20 zł za jeden dzień.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

v80trek

New member
FILMY BLU-RAY SA W WYPOZYCZALNIACH ( NIEKTORYCH ) TYLKO TO SA KIEPSKIE FILMY KTORYCH NIKT NIE KUPOWAL I MUSILI Z NIMI COS ZROBIC - DAC LICENCJE NA ICH WYPOZYCZANIE. DOBRYCH FILMOW NALEZY SIE SPODZIEWAC ZA ROK LUB 2 :twisted:
 

v80trek

New member
ArtS007 napisał:
A mógłbyś wyłączyć CapsLock?

ArtS :)

o sorki, nawet nie zauważyłem, że piszę dużymi :?

a tak po za tym w bydgoszczy w wypozyczalni Beverly Hills Video były filmy na BR - konkretnie to jeden ( u pana boga w ogrodku ) :D
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
A możesz wyjaśnić, skąd te wyliczenie, że roku lub dwa. Albo napisz źródło swoich informacji. Chyba, że Ci się tak WYDAJE, to wtedy rozmawiamy o niczym.
 

kloss_tc

New member
w Video World podają, że mają już ze 30 B-R, tyle, że we Wrocku nie ma VW :)

W Beverly Hills niestety nie spodziewałbym się za szybko zmiany repertuaru ...
Tłumaczą to faktem, że dystrybutorzy nie wydają nic z licencją do wypożyczania ...

W takim razie - albo Video World ma niezbyt legalnie wypożyczane te płyty albo BHV się mija z prawdą.

Ale tego się pewnie nie dowiemy :)
 

v80trek

New member
pooh1968 napisał:
A możesz wyjaśnić, skąd te wyliczenie, że roku lub dwa. Albo napisz źródło swoich informacji. Chyba, że Ci się tak WYDAJE, to wtedy rozmawiamy o niczym.
Mam znajomego, który ma sieć wypożyczalni video, a on się dowiadywał czy może wypożyczać filmy HD i dowedział się, że tylko kilka tytułów może wypożyczać ( legalnie ), a reszte prawdopodobnie za rok lub dwa.
Sądzę, że filmy HD, które mają licencje na wypożyczanie są poprostu kiepskie i się nie sprzedają więc musieli je gdzieś "wepchnąć".

EDIT:
kloss_tc napisał:
w Video World podają, że mają już ze 30 B-R, tyle, że we Wrocku nie ma VW :)

W Beverly Hills niestety nie spodziewałbym się za szybko zmiany repertuaru ...
Tłumaczą to faktem, że dystrybutorzy nie wydają nic z licencją do wypożyczania ...

W takim razie - albo Video World ma niezbyt legalnie wypożyczane te płyty albo BHV się mija z prawdą.

Ale tego się pewnie nie dowiemy :)
Tak jak już pisałem narazie nie ma licencji na wszyskie filmy, tylko na wybrane. Może V World coś kombinuje ;) nigdy nic nie wiadomo :grin:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry