Tajemniczy e-ac3

Inspektore

New member
Witam ściagnąłem sobie ,,Serenity.2005.DVD9.720p.HDDVDRip.x264-SEPTiC" bo dla mnie jest to jeden z najlepszych obrazów sci-fi obraz żyleta ale dźwięk no właśnie zonk bo go nie mogę odtworzyć gdyż jest zapisany w e-ac3. Czy ktoś może już przerabiał taki problem jak go rozgryźć i obejrzeć film ale nie w wersji ,, ze swiata ciszy" jakieś kodeki ?
Z góry dzięki.
 

kaczord

New member
A_eac3.....

Mam to samo. pytałem się już tutaj, ale konkretnej odpowiedzi niestety nie znalazłem.A_EAC3 Tak mi wykrywa videoinspector, niestety kodeka nie odnajduje.
 

Inspektore

New member
Chciałem poinformować zainteresowanych że rozwiązałem problem brakującego kodeka. Po długim szperaniu po sieci znalazłem informację że dżwięk zakodowany w e-ac3 dekoduje kmplayer plus z 26.10.2007 z kodekiem sonic encode. Sprawdziłem na filmie Serenity który właśnie ma tak zakodowany dźwięk śmiga aż miło. Może się komuś przyda ta wiadomość. Pozdrawiam.
 

pisk

New member
Jeśli masz dekoder Sonic, to odtworzy każdy player korzystający z DirectShow. Mam natomiast pytanie - czy duało ci się na tym dekoderze uzyskać więcej niż dźwięk stereo?
Coś nie potrafię go zmusić do wyplucia dźwięku 5.1
 
Do góry