Transformers HD DVD napisy PL?

mario-podhale

New member
Witam!
Mam pytanie do osób wtajemniczonych w nośnik HDDVD, czy jest możliwe aby film, który nie jest dostępny u nas w kraju, miał napisy PL.
Chodzi o film Transformers HDDVD wystawiony na aukcji na allegro przez użytkownika nr 7027, nr aukcji 270162888.
Dodam jeszcze że, adres e-mail tego gościa kończy się na au- czyli australia? Dziwne, tam potrzebują napisy PL?
Pozdrawiam!
 

jarojaw

New member
Tak, ma napisy po posku.Również druga płyta z dodatkami jest z napisami co u nas na płytach DVD to rzadkość.Płyta leci do Polski z Australii.
Sam kupiłem u tego Allergowicza - przesyłka dotarła w 8 dni.:eek:k:
 

mario-podhale

New member
film dotarł

Witam
właśnie wczoraj otrzymałem film po 12 dniach od zamówienia - czas biorąc pod uwagę odległość dobry,
film - wydanie 2-płytowe /obie HD DVD/ są napisy PL!!!
film nagrany 1080p - u dołu i u góry czarne pasy, jakość obrazu bardzo dobra /teraz wiem, że 50 cali to nie był błąd, przy odległości od TV 2,6m/
materiały dodatkowe - rewelacja - wypełnienie obrazem całego ekranu bez pasów - Spilberg jakbym patrzył przez czystą szybę i widział go na żywo.
Mała dygresja - nie ma się co bać większych ekranów przy takim sygnale, wcześniej miałem 42 cale i stwierdzam, że to minimum, no może 37 poniżej 2m - do HDTV lub HD DVD
pozdrawiam
mario
 
Do góry