Hddvd Problem

jarczew77

New member
wiec tak posiadam film matrix 720p x264 -4gb( obraz swietny ) itp
po pewnym czasie kupilem lcd hd ready i sciagnalem jeszcze raz matrixa tylko ze tym razem najlepsza kopie jaka znazlem czyli The Matrix Reloaded.HD-DVD.1080p.VC-1.Dolby.TrueHD.5.1 ( 25 gb) sadzac po wielkosci spodziewalem sie ze 1080p bedzie lepszy ale o dziwo wyglada gorzej i teraz nie wiem dlaczego , na ekranie widac obraz jakby ziarnisty ( watpie zeby tak wygladalo 1080 ) czy to wina kodekow ? a moze playera ?? ( uzywam powerdvd 7.3

a moze w hddvd obraz zawsze jest tak strasznie ziarnisty ??
 

darek_k

New member
Jaki masz komputer, jeżeli procek lub grafika nie wyrabia to będziesz miał taki właśnie efekt czasami też przy szybkich scenach film może troche zwolnić.
 

iqpablo

New member
jarczew77 napisał:
wiec tak posiadam film matrix 720p x264 -4gb( obraz swietny ) itp
po pewnym czasie kupilem lcd hd ready i sciagnalem jeszcze raz matrixa tylko ze tym razem najlepsza kopie jaka znazlem czyli The Matrix Reloaded.HD-DVD.1080p.VC-1.Dolby.TrueHD.5.1 ( 25 gb) sadzac po wielkosci spodziewalem sie ze 1080p bedzie lepszy ale o dziwo wyglada gorzej i teraz nie wiem dlaczego , na ekranie widac obraz jakby ziarnisty ( watpie zeby tak wygladalo 1080 ) czy to wina kodekow ? a moze playera ?? ( uzywam powerdvd 7.3

a moze w hddvd obraz zawsze jest tak strasznie ziarnisty ??

po pierwsze to kup se oryginalny film br albo hddvd, a nie pirackie kopie.
po drugie masz tv lcd hdready wiec i tak nie ogladniesz 1080p, co najwyzej 1080i, w zwiazku z tym lepszy obraz bedziesz mial na 720p
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
iqpablo napisał:
po drugie masz tv lcd hdready wiec i tak nie ogladniesz 1080p, co najwyzej 1080i, w zwiazku z tym lepszy obraz bedziesz mial na 720p
Zgadzam się w100%,malo tego,pisałem już na forum,różnicy na HD Ready nie widać.Pzdr.
 

jarczew77

New member
to raczej nie wina kompa bo mam nawet dobrego ( core2duo 6400 , GF 7900 GTO ,3 gb Geil 800 Mhr)
a czym wy odtwarzacie filmy hddvd ?? ( na kompie chodzi glownie o program + jakies kodeki )
ps kupil bym orginala nawet chetnie ale na czym potem bym go odtworzyl bo nie mam napedu hddvd a tak z dysku moge odpalic
 

mataman

New member
Bez reklam
jarczew77 napisał:
ps kupil bym orginala nawet chetnie ale na czym potem bym go odtworzyl bo nie mam napedu hddvd a tak z dysku moge odpalic

To sobie kup, a nie ściągasz piraty z netu i się jeszcze dziwisz że kiepsko wyglądają
 

iqpablo

New member
jarczew77 napisał:
to raczej nie wina kompa bo mam nawet dobrego ( core2duo 6400 , GF 7900 GTO ,3 gb Geil 800 Mhr)
a czym wy odtwarzacie filmy hddvd ?? ( na kompie chodzi glownie o program + jakies kodeki )
ps kupil bym orginala nawet chetnie ale na czym potem bym go odtworzyl bo nie mam napedu hddvd a tak z dysku moge odpalic

masz taki sprzet, masz tv lcd to stac cie chyba na kupienie odtwarzacza hddvd za ok 1500 zl
 
Do góry