Dolby Atmos

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie do końca, z tego co widzę, nie podłączysz 800NE do ampli tak jak ustawa przewiduje.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czyli denon x4500h + Denon PMA-800NE I gitarka

Denon 4500 + denon pma1520ae.
No ale to juz troszeczke kosztuje.

Na dzien dzisiejszy najbardziej oplacalny Marantz i Onkyo. I tych dwoch bym sie trzymal.

Pioneera duzo ludzi poleca, niby bardzo dobry ale nie wiem. Jakos mi tak sie zle kojarzy. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Myślę o takiej opcji x4500h 5 tyś I denon pma 1600 za 5.5 tys

A jak podepniesz pma1600??

Jak chcesz tyle wydac na wzmaka to szukaj denon pma2020. Sluchalem, widzialem i jak trafi sie okazja to takiego kupuje.

Ale jak na zlosc zadnego nie ma w tej chwili. Ich cena to maks 5000zl
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To dużo wychodzi za taki set. Do czego taki drogi wzmak ma być, pomijając, że nie podłączysz.
Faktycznie do odsłuchów stereo, czy ma jedynie robić za zasilanie dodatkowej pary w systemie 11.1?

Lolo,
Jest kilka różnic. Dla samego wyglądu (wyświetlacza) bym wolał.
Nie wiem też, jak wypada różnica w sekcji przedwzmacniacza, to zawsze istotne, jak łączymy z końcówką/wzmakiem.
W UK ok. 5500zł, do tego ten PM i wychodzi jakieś 6700zł.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Kd 7.2.4 chce myślałam o ampli denon 6500 Ale dużo ludzi mówi że lepiej ampli 5.2.4 I do tego wzmacniacz stereo A muzyki też słucham dużo.
Zestaw już wybrałem w planecie dźwięku Warszawie
Monitor audio Silver 300
Silver c350 central
Sub svs sb2000
Tyly I boki też monitor Silver
odtwarzac Pioneer lx500
Ampli denon 4500 lub o onkyo rz840 na onkyo robilam odsłuch bo nie było denona Ale dźwięk muzy kosmos I filmu bond atmos poezja
Atmos 4x monitor audio
 

Henry

Active member
Bez reklam
Posłuchaj kilku wzmacniaczy (z możliwością pracy w trybie końcówki) z tymi kolumnami i wybierz ten, który Ci najbardziej brzmieniowo podejdzie.
W niektórych tryb można z pilota przełączyć.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak mawiali starożytni Rzymianie - it's up to you ;)
Albo wygląd, albo brzmienie ;)
Teraz w świetnych pieniądzach dostaniesz np. Creek'a 100 czy takiego Primare'a jak mój, które wciągają nosem wszystko od Denka, do tego tryby zmieniasz z pilota.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak mawiali starożytni Rzymianie - it's up to you ;)
Albo wygląd, albo brzmienie ;)
Teraz w świetnych pieniądzach dostaniesz np. Creek'a 100 czy takiego Primare'a jak mój, które wciągają nosem wszystko od Denka, do tego tryby zmieniasz z pilota.

Tiaaaa... psioczysz na danonka pma2020.
Sluchalem u Bipo i w sumie jego repertuar byl jak najbardziej fajny.
Szkoda ze nie mial zeds dead, soad lub jakichs innych mozgo trzepow. Tam denon moglby nie dac rady (widze po swoim denonie).

Ale prezencja tego denona - wyglad.... to nijak porownac to do twojego nalesnika "primare" czy creeka. Nie ten wyglad.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To jak zrobić żeby było dobrze w kinie I stereo I od 7.2.4


Wyboru masz pelno.

AVR napewno 9.2 kanalowy, z mozliwoscia rozbudowy do 7.2.4 za pomoca koncowki mocy.
Tu mysle nikt nie zglosi sprzeciwu. Szkoda kasy na wyzsze modele avr. Obojetnie jakiej firmy, ktora ci pasuje - - tzn ktorej ci dzwiek pasuje.

Wzmacniacz - - jak chcesz aby ladnie wygladalo to wzmacniacz tej samej firmy co avr.
Jak chcesz znalezc swoje brzmienie stereo to musisz kilka wzmacniaczy osluchac i wybrac co ci sie spodoba.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
To tak zrobię w takim razie ampli np denon I wzmak denon tej samej firmy A w jaki smak warto wydać kasę stereo lubię bardzo Ale nie chce wydawać mega dużo.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolo, u Bipa byłem wiele razy jest ok, ale mogłoby być lepiej.
Idź do salonu i zestaw kilka wzmacniaczy, jak ty to nazywasz - naleśników czy innych dużych w budżecie tych Denonów i będzie wiedział o co mi (i nie tylko mi) chodzi.

To jak zrobić żeby było dobrze w kinie I stereo I od 7.2.4
Poświęć chwilę na odsłuchy i porównania, wybierz to, co najbardziej Ci pasuje.
Sam piszesz o playerze Pionka, więc i tan nie wszystko będzie od jednego producenta.
Można dobrać komponenty żeby za bardzo się nie gryzły i dobrze grały.
Sam mam ampli Denka, właśnie 4500 i na nim stoi Oppo 203, wizualnie fajnie się spasowało.
Kiedyś, razem z Krzychemradio, u jednego z kolegów spinaliśmy Denka 7200 z Creekiem 100 i też nieźle to razem wyglądało.
btw. właśnie wtedy zestawiliśmy owego "naleśnika" z "potężnym" Denkiem 2020 i to co pokazał Denon, to śmiech na sali...
Może się nie znamy, ale nam trzem kopara opadła... kolega pojechał po Denona, a wrócił z Creekiem.
To tylko przykład, sam coś wybierz pod siebie ;)
 
Do góry