Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

hubi

New member
Bardzo prosze o zaproszenie na hdbits.org mam zagraniczne IP i mam duzy wysył IP i reszte moge npodac w screenie jeżeli sobie ktos zarzyczy:grin:
 

jaco007

New member
a ja nie poproszę!!!!:hmm:

Panowie polacy mają bana na zapraszanie kogokolwiek...!!:(

Została nas tam tylko garstka więc nie zakładajcie nowego tematu bo nikt i tak nie da nikomu zaproszenia!!:???:

zresztą zaproszenie kogoś kto nie ma pojęcia co to ratio, to strzelenie sobie samemu w tył głowy:confused:


więc nie pytajcie o zaproszenia na hdbits, przecież jeden temat został w końcu zamknięty..!
są inne strony z hd gdzie można sporo naściągać!!
 

hubi

New member
jaco007 napisał:
a ja nie poproszę!!!!:hmm:

Panowie polacy mają bana na zapraszanie kogokolwiek...!!:(

Została nas tam tylko garstka więc nie zakładajcie nowego tematu bo nikt i tak nie da nikomu zaproszenia!!:???:

zresztą zaproszenie kogoś kto nie ma pojęcia co to ratio, to strzelenie sobie samemu w tył głowy:confused:


więc nie pytajcie o zaproszenia na hdbits, przecież jeden temat został w końcu zamknięty..!
są inne strony z hd gdzie można sporo naściągać!!
Dlaczego odrazu zakładasz ze jezeli pisze w tym forum nie mam pojecia o ratio a właśnie ze mam jestem sysopem na stronce torrentowej
 

nowyyy31

New member
dlaczego nie korzystacie z polskie strony hd?

hdbt.pl

jest tam bardzo duży zbiór filmów z lektorem PL
 
Ostatnia edycja:

jaco007

New member
hubi napisał:
Dlaczego odrazu zakładasz ze jezeli pisze w tym forum nie mam pojecia o ratio a właśnie ze mam jestem sysopem na stronce torrentowej


gdyby tak nie było to polacy nie mieli by bana :???:
95% użytkowników tylko ściagała..:roll:

paru moich kolegów na hdbits poleciało bo zaprosiło "patałachów"...:roll:

i jak widzę kolejny tego typu temat to robi mi się słabo:p
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Skoro użytkownicy piszą, że nie można otrzymać takiego zaproszenia, proszę nie zakładać nowych tematów.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry