AC3 edycja_prośba o pomoc

Calibretti

New member
Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc przy edycji pliku dźwiękowego AC3. Potrzebuję wyciąć z jednego pliku AC3 fragment i ten fragment wkleić w konkretne miejsce drugiego pliku AC3. Jakim programem to zrobić, bo lekko już nie mam sił na kolejne próby ? Nie wiem jeszcze czy dobrze przerobiłem truehd na ac3 przy pomocy tsmuxera ?
Dzięki za pomoc w tym temacie
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Witam. Kiedyś używałem Freemake Video Converter i miał opcję wycinania fragmentów, jest też Freemake Audio Converter, który jak wynika z opisu potrafi łączyć pliki.
Nie jestem pewny co do tego czy wycina dane fragmenty ale można to zawsze sprawdzić lub posłużyć się obydwoma.

I polecam oczywiście wersje Gold, wersja Freeware może nie być w pełni funkcjonalna.

Prosty w obsłudze, instrukcje znajdziesz np. na Youtube. Powodzenia.

Edit: Audacity jest tez dobrym bezpłatnym programikiem do przycinania audio, lecz nie wiem czy obsłuży ac3.
 
Ostatnia edycja:

Limax7

New member
Może spróbuj programu do edycji wideo choćby HitFilm lub inny freeware.

Jeśli Ci się nie uda to mogę spróbować w Ediusie.
 

LuckyS

New member
(...)
Edit: Audacity jest tez dobrym bezpłatnym programikiem do przycinania audio, lecz nie wiem czy obsłuży ac3.

Obsłuży; można wycinać/dodawać fragmenty, całe ścieżki i wiele, wiele innych (korekcje, efekty, tempa, itp)
PS. Usiłowałem z powodzeniem dodać lektora (podmiana k. centralnego na zmiksowane stereo do jednego kanału z lektorem) w materiałach 5.1 i 7.1 bo nie mogłem znaleźć napisów. Trzeba tylko jakiś kodek /biblioteke?/ dograć do Audacity- niestety nie pamiętam który ale w necie jest info nt temat.
 
Do góry