Star wars - solo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jako fan SW jak ktoś będzie miał chęć popisać o tym filmie to zapraszam do tego wątku, tak żeby wszystko było w jednym miejscu.

[youtube]jPEYpryMp2s[/youtube]
 

wucash

Active member
Bez reklam
Jako fan :) stwierdzam, że mi zapowiedź podoba się bardzo (zwłaszcza ta druga). Mam cichą nadzieję, że w kategorii spin-off da radę tak jak Rogue One, który mi osobiście podoba się bardzo. I już nawet powoli zaczynam się przekonywać do odtwórcy głównej roli. Ciekawe kogo zobaczymy ze starej trylogii, poza tymi, których już widać w trailerach.
 

Dingo

Member
Zapowiada się interesująco, ale nawet jakby film zapowiadałby się średnio to i tak (jak każda pozycja z serii SW) zobaczę ją w kinie, trafi do mnie na BD i w wersji cyfrowej na NASa :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Widać z korzyścią dla uniwersum wyszło przejęcie praw przez Disneya. Ciężko oceniać film, przed jego obejrzeniem i tylko po zwiastunie ale obie kreacje aktorskie i Hana Solo i tym bardziej Lando Calrissiana w pełni trafione, chociaż mogłoby się wydać to niemożliwe.. Szkoda, że postawiono na znane twarze do innych postaci, niektóre już tak charakterystyczne, że od razu widzi się zamiast SW inny film, ale może w całości filmu wyjdzie to z korzyścią. Na razie Disney tymi prawami zarządza dobrze nie eksploatując za mocno wątków. Co się ceni, podniesiono wiek widza końcowego zwłaszcza w historiach SW, nie trzeba się zmagać z przekazem nie do tej publiczności której się nie jest. Niestety George Lucas z szacunkiem do całego jego dorobku, często pchał do filmu różne rozwiązania by zwiększyć sprzedaż gadżetów poza filmem, które często raziły, chociaż film nie mało i tak na sobie zarabiał. Widać, można to zrobić subtelniej i z polotem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sposoby zarobku przez takie firmy są różne, ale myślę , że dla nich najważniejsze jest to aby kasa się zgadzała :) A jedno jest pewne nikt na SW nie zbankrutuje.. :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
To jednak nakręcili? ;-)
Nie wiem, czy zainteresowani wiedzą.
Swego czasu czytałem, że wytwórnia miała zamiar nawet zarzucić projekt, w tym wykonaniu, wietrząc w nim klapę. A to też za sprawą odtwórcy roli Hana Solo ponieważ uznano, że jest on na tyle „cienki”, iż nie podźwignie tej roli. A jak będzie? Niebawem się przekonamy.

Np tutaj.
http://film.org.pl/krotkie-spiecie/...ka-co-dalej-z-gwiezdne-wojny-historie-146374/
 
Ostatnia edycja:

DarkDevil

New member
Ja mam nadzieje ze tylko nie wsadza tam jakies love story homo bo teraz nie wiem czy zaowazyliscie ale w nowych produkcjach zaczyna robic sie to nagminne
 

Dingo

Member
Ja mam nadzieje ze tylko nie wsadza tam jakies love story homo bo teraz nie wiem czy zaowazyliscie ale w nowych produkcjach zaczyna robic sie to nagminne

Takie czasy ze do wiekszosci holywoodzkich produkcji nastawionych na jak najszersze grono odbiorcow przemyca sie 'najnowsze trendy ideologiczne'. Wystarczy rzucic okiem na poster z Ostatniego Jedi:

SW-TLJ-628.jpg


Wsrod glownych postaci znajdziemy: silna wyzwolona kobiete, czarnego, azjatke i poludniowca. Oczywiscie 'czarnym charakterem' jest bialy mezczyzna - wiec wszystko na miejscu. Nie zdziwie sie wcale jak w Solo okaze sie ze Han i Chubaca na pokladzie Falcona robili cos wiecej niz przemycanie towarow ;)

Tak czy inaczej i tak spodziewam sie dobrego widowiska.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak mi się przypomniało, nie wiem czy pamiętacie jak RO wyszedł pierwszy trailer to też część osób rożnie pisało, a po obejrzeniu dla wielu był lepszym filmem niż SW VII.
 

Dingo

Member
To prawda, przemycanie modnych dzis ideologii nie zaszkodzilo efektowi koncowemu.

Mam nadzieje ze Disney bedzie kontynuowal produkcje ze swiata SW. Dla mnie, fana ciemnej strony mocy, spelnieniem marzen bylaby ekranizacja trylogii Dartha Bane-a. Jakby jeszcze zaprosili do realizacji Nolana to...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy to Nolana klimaty, pomimo wszystko :) Chociaż mam do Niego słabość, bo do czego się nie dotknie to mi się podoba. Mowa oczywiście o filmach :)
 
Do góry